• Informacje na temat:

  sympatyczny film

Artykuły na temat: sympatyczny film
 • Pazura o esbekach: Sympatyczni chłopcy. I prawi!

  Cezary Pazura (51 l.) zasłynął rolą w kultowym filmie "Psy", który opowiadał o funkcjonariuszach SB. Okazuje się, że aktor ma o tych ludziach jak najlepsze zdanie...

 • "Kiler": Polski film 25-lecia

  Przekazywana innym dobra energia powraca - uważa aktor Cezary Pazura. "Ludzie będą akceptować mnie wtedy, kiedy ja ich będę lubił i szanował" - przekonuje odtwórca głównej roli w "Kilerze", uznanym przez internautów za "polski film 25-lecia".

 • Animator filmów o Reksiu nie żyje. Borykał się z biedą!

  O śmierci poinformowało w środę rano (2 stycznia) bielskie Studio Filmów Rysunkowych, gdzie Wantoła był jednym z najdłużej pracujących animatorów - miał ponad 50-letni staż pracy. Pracował m.in. przy produkcji słynnych kreskówek z Reksiem oraz Bolkiem i Lolkiem. Współpracownicy zapamiętali Wantołę jako dobrego i sympatycznego człowieka. Kochał swoją pracę i potrafił o niej ciekawie opowiadać...

 • "Między nami dobrze jest" w kinach

  W piątek, 9 stycznia, w warszawskim kinie Muranów odbędzie się premiera filmu w reżyserii Grzegorza Jarzyny "Między nami dobrze jest" na podstawie utworu Doroty Masłowskiej. Jak powiedział Jarzyna, obraz Polski w filmie "nie jest tragiczny, jest podany w dość sympatyczny sposób".

 • Gwiazdy "Ojca Mateusza" w filmie

  Serialowi policjanci przysłużyli się funkcjonariuszom z mazowieckiej drogówki. Sympatyczni stróże prawa z "Ojca Mateusza" wystąpili w przygotowywanym przez policję filmie prewencyjnym o motocyklistach.

 • "Baranek Shaun" przedpremierowo

  Już w najbliższy weekend, 7 i 8 lutego, będzie można obejrzeć przedpremierowo pierwszą kinową odsłonę przygód sympatycznego Baranka Shaun. Pokazy odbędą się między innymi w kinach sieci Cinema City.

 • Artur Barciś: Całe serce dla innych!

  Od dłuższego czasu aktor zasypywany jest propozycjami. Występuje w filmie "Wnyki", będącym kontynuacją słynnego "Znachora", a niedawno zakończył kręcenie zdjęć do filmu "Dwie korony", w którym(...). Damian Skomra wyruszył w rejs na początku sierpnia, a do Gdańska dotarł po niemal miesiącu. W trakcie podróży nagrywał filmy i publikował je w internecie. Choć w niesienie pomocy aktor wkłada...

 • "Pingwiny z Madagaskaru" wracają

  Pojawił się kolejny zwiastun kinowej wersji przebojowego serialu animowanego "Pingwiny z Madagaskaru". Zwiastun trwa ponad 4,5 minuty i dowiadujemy się z niego, jak zawiązała się słynna drużyna sympatycznych pingwinów.

 • Zofia Merle: Jest szczęśliwa, gdy innym daje uśmiech

  ...60 lat temu po raz pierwszy stanęła na scenie. Zrobiła to z ciekawości i... została na tej scenie do dziś. Tworzy niezapomniane role w najpopularniejszych serialach i filmach. - Jak ktoś się ze mnie(...) wielokrotnie. Przez to przecież nie zdecydowała się na studia. Eksternistyczny dyplom zrobiła dopiero po wielu latach. Film upomniał się o nią w 1961 roku, gdy pojawiła się w "Komediantach", a 4 lata później...

 • "Złotopolscy": Ich romans śledziła cała Polska

  Któż nie pamięta sympatycznej pary - Marcysi i Waldka z serialu "Złotopolscy"? Ich miłosne perypetie od 1997 roku przez przeszło 10 lat śledziła cała Polska.

Zdjęcia na temat: sympatyczny film
Dyskusje na temat: sympatyczny film
 • Re: "Bodo": Miał być hit! Co się stało?

  Tym, którzy nie oglądali filmów z Bodo, proponuję obejrzeć np. "Piętro wyżej". Przedwojenne scenariusze nie grzeszyły zbyt wyszukanymi scenariuszami i rozmachem, ale ten film był sympatyczny.

 • Re: "O mnie się nie martw": Dramatyczny finał 1. sezonu!

  Bardzo sympatyczny film, mili aktorzy . Świetnie się ogląda. Mało jest takich seriali. SUPER

 • Re: „Wojenne dziewczyny”: Będzie 2. sezon

  Dla mnie, świetny serial. Wreszcie inni aktorzy a nie wciąż te same bużki /nazwisk nie będę przytaczała/ ale pojawiają się w każdym serialu czy komedii kinowej. A tu proszę nowe twarze i całkiem sympatyczny film.

 • Re: Maciej Musiał w komedii romantycznej...

  Fajny chłopak, bardzo sympatyczny, dobrze, że nie tylko na małym ekranie można będzie go zobaczyć, trzymam kciuki ;-) i wybieram się na film.

 • Re: "Komisja morderstw": Tropem starych spraw

  Małaszyński - bardzo sympatyczny facet. Niezły aktor i dobry wokalista. Widziałam go wczoraj i daleko mu do grubasa. Jest w normie. Przemiły gość. Czekam na "Medium" z główną rolą Pawła M. i na "Listy do M"... Szybciej od tego serialu będzie następny film w kinie z tym aktorem.

 • Re: "M jak miłość": Kasia Cichopek opuszcza serial?!

  , tak pogardliwie komentowany przez osoby zamieszczające te wpisy, to nie jest artystyczne dzieło najwyższych lotów bo nie taki jest jego status i założenia. To bardzo sympatyczny, dobrze zagrany i z przyzwoitym scenariuszem film, który bardzo wielu widzom daje dużo radości i rozrywki. Wątpię aby ludzie, którzy pozwalają sobie na tak prymitywne wpisy oglądali jedynie arcydzieła kinematografii

 • Re: "07 zgłoś się": ​Nigdy nie zazdrościła ról koleżankom...

  Miła i serdeczna kobitka,a uśmiech na jej twarzy mówi za siebie. Oglądałem i będę oglądał 07-bo to lekki i sympatyczny film,no i bez Karolaka i Szyca...

 • Re: Andrzej Kopiczyński zamieszka w specjalistycznym ośrodku dla chorych na Alzheimera

  Wychowałam się na serialu "Czterdziestolatek", pamiętam też film "Kopernik", Pułapka", "Znachor" i inne filmy z udziałem Pana Kopiczyńskiego. Wspaniały aktor i sympatyczny, w porządku człowiek. Z przykrością patrzę na to, że dotknęła go taka choroba i nagła śmierć żony, choć ten ostatni fakt do niego już nie dociera, ale to inna sprawa. Wiadomo, że każdy na coś zachoruje w jesieni życia, ale

 • Re: Sympatyczny facet jestem

  Sympatyczny film tylko takich gmin nie ma w Polsce gdzie rządzi proboszcz gminą ,mieszkancami i oświatą i zdrowiem i niestety takie ławeczki poznikać musiały dobre kilka lat temu sprzed wiejskich małych sklepów ustawa alkoholowa a co ma za rozrywkę taki mieszkaniec malutkiej wioski w lesie poza małym sklepem .