• Informacje na temat:

  syn a lapickiego

Artykuły na temat: syn a lapickiego
 • Prywatne zapiski Andrzeja Łapickiego pt. "Jutro będzie Zemsta". Dostaje się Olbrychskiemu

  W tym roku mija szósta rocznica śmierci wielkiego aktora Andrzeja Łapickiego (†88). Z tej okazji Zuzanna Łapicka-Olbrychska (63 l.) zdecydowała się wydać dzienniki aktora pisane w latach 1984-2005.

 • Grażyna Wolszczak: Saute też jestem olśniewająca

  Dziewczyna z Pomorza, która bez ruchu na świeżym powietrzu nie wyobraża sobie życia. Co sprawia, że choć lata lecą, Grażyna Wolszczak wciąż wygląda rewelacyjnie? Dobre serce, wiara w siebie, optymizm, a może to, że kocha i jest kochana?

 • Zuzanna Łapicka-Olbrychska wydaje zapiski ojca. Są bardzo osobiste

  ...do Francji. Olbrychski kręcił film za filmem, ona opiekowała się córką i pasierbem - mieszkał z nimi syn Daniela, Rafał. Czuła się samotna, przeczuwała, że podzieli los mamy. Nie dlatego, że ukochany(...) lata później Danielowi urodził się syn, Viktor, ale z jego matką, Barbarą, nie został. Wrócił do byłej żony, a ona go przyjęła. - Trochę dlatego, że zabiegał, a ja też go wciąż kochałam. Przeżyliśmy, już...

 • Daniel Olbrychski: Wielki uczeń wielkiego mistrza

  Wielki aktor, legenda polskiego kina. Jeden z najlepszych aktorów Andrzeja Wajdy. Daniel Olbrychski kończy dziś 70 lat.

 • Romans Andrzeja Łapickiego wyszedł na jaw dopiero po jego śmierci. Co na to Kamila?

  Pierwsze małżeństwo Andrzeja Łapickiego (†97) przetrwało ponad pół wieku. Duża w tym zasługa jego żony, która przez palce patrzyła na związki aktora z innymi kobietami...

 • Beata Tyszkiewicz i Andrzej Wajda: Historia pewnego mełżeństwa

  Ich związek trwał cztery lata, małżeństwo zaledwie półtora roku. Reżyser wspomina je bardzo niechętnie.

 • Dlaczego syn Łapickiego nie przyjechał na pogrzeb?

  Jedna z naszych czytelniczek doniosła nam, że mężczyzna, który podczas pogrzebu prowadził pod rękę żonę Andrzeja Łapickiego Kamilę (28 l.) i jego córkę Zuzannę (58 l.) to nie syn aktora, ale były(...) Fizyki wyemigrował do USA, nie jest tak naprawdę biologicznym synem Łapickiego i obaj panowie nigdy nie mieli dobrych relacji. Grzegorz był synem pierwszej żony Andrzeja Zofii Łapickiej - aktor go...

 • Beata Tyszkiewicz: Jak nie została gwiazdą Bollywood

  Czy wiecie, że w 1965 roku Beata Tyszkiewicz przyjęła propozycje indyjskiego producenta i poleciała do Bombaju, by podbić Bollywood? Dlaczego jej się to nie udało?

 • Łapicka: Jej życie bez Andrzeja

  Była oddana mężowi, ale też lubiła grzać się w blasku jego sławy. Czy teraz, gdy go zabrakło, drzwi do salonów nadal będą dla niej otwarte?

 • Gustaw Holoubek nie żyje

  W Warszawie zmarł w nocy ze środy na czwartek wybitny aktor Gustaw Holoubek - wielka postać polskiego teatru i kina. Miał 85 lat. Widzom znany był przede wszystkim jako Gustaw-Konrad z "Dziadów" Kazimierza Dejmka oraz odtwórca ról w filmach "Pętla", "Sanatorium pod Klepsydrą", "Lawa", "Prawo i pięść".