• Informacje na temat:

  syn aktora wieckiewicza

Artykuły na temat: syn aktora wieckiewicza
 • Robert Więckiewicz

  (ur. 30 czerwca 1967 w Nowej Rudzie) – polski aktor filmowy i teatralny.

 • Polskie kino w 2015: Nowe filmy z Więckiewiczem, Chyrą i Kotem

  "Ziarno prawdy" z Robertem Więckiewiczem, "Carte blanche" z Andrzejem Chyrą, "Życie jest piękne" z Tomaszem Kotem - m.in. te filmy trafią do kin w 2015 r. Prace nad "Wołyniem" będzie kontynuował Wojciech Smarzowski, a Dorota Kędzierzawska zacznie zdjęcia do "Żużla".

 • Robert Więckiewicz pojednał się z żoną dla syna!

  ...spędzać razem więcej czasu” – przekonuje znajoma aktora w rozmowie z gazetą. Robertowi Więckiewiczowi i jego żonie przede wszystkim zależy na dobru ich synka, 10-letniego Konstantego. „Oboje chcą, by(...)O kłopotach małżeńskich aktora głośno było w 2012 roku, gdy w jednej z gazet ukazały się zdjęcia z tajemniczą blondynką. „Żonaty gwiazdor dosłownie jadł jej z ręki, co świadczyło o dużej zażyłości...

 • Bartłomiej Topa: Facet z innego świata

  Czy grany przez Bartłomieja Topę Jan wypełni w sercu Carmen, głównej bohaterki serialu "Krew z krwi", pustkę po zamordowanym mężu? To właśnie z nim - człowiekiem zupełnie niepowiązanym ze światem przestępczym - wdowa będzie próbowała ułożyć sobie życie na nowo.

 • Małżeństwo Więckiewicza uratowała...

  ...czas. Mieli nadzieję, że to minie, ale ten wyjazd tylko przyspieszył ten proces" - zdradza przyjaciel aktora. Rzym ich zachwycił. Swoją podróż zaczęli od Piazza del Popolo, placu, który wprowadził(...) się w 1999 roku, gdy aktor dołączył do zespołu warszawskiego teatru Rozmaitości. Ona była tam kierownikiem literackim. Ich miłość przypieczętował syn Konstanty (8). Wydawało się, że udało im się...

 • Więckiewicz w słowackim filmie

  Robert Więckiewicz ("Różyczka", "Vinci", "Świadek koronny") zagrał jedną z ról w słowackim filmie Vladimira Balko "Spokój w duszy". Polscy widzowie będą mogli oglądać produkcję od 25 marca.

 • Żona dała Więckiewiczowi drugą szansę

  Poznali się w 1999 roku, gdy Więckiewicz dołączył do zespołu warszawskiego Teatru Rozmaitości. Ona była tam kierownikiem literackim. Ich miłość przypieczętował syn - dziś 7-latek. Wyrozumiała, cierpliwa - tak mówią o Natalii znajomi. Od lat jest też menedżerką Roberta. "Moja żona jest recenzentem wszystkich scenariuszy, które dostaję. Pomaga mi w podjęciu decyzji. Z tym wybieraniem ról to nie...

 • Jak syn górnika został gwiazdą

  Robert Więckiewicz nigdy nie ukrywał, że pochodzi z miejsca, gdzie większość ludzi jest skazana na to, by pracować 25 lat pod ziemią. Jednak jego zawsze ciągnęło do wielkiego świata.

 • Co się dzieje w małżeństwie Więckiewicza?

  ...z Natalią. Przy niej ustabilizował się, a gdy narodził się syn Konstanty, stracił dla niego głowę. Co dalej?

 • Słowacki film z Robertem Więckiewiczem

  Dramat "Spokój w duszy" w reż. Vladimira Balki, kreślący portret słowackich 40-latków, którzy nie potrafili przystosować się do realiów okresu transformacji, w piątek, 25 marca, trafi na ekrany polskich kin. W jednej z głównych ról zobaczymy w obrazie Roberta Więckiewicza.