• Informacje na temat:

  syn aktorki model

Artykuły na temat: syn aktorki model
 • Kristanna Loken: Aktorka i skandalistka

  Aktorka urodziła się 8 października 1979 roku w Nowym Jorku, ma niemieckie i norweskie korzenie. Kiedy była nastolatką jej matka poradziła jej, aby została modelką. W 1994 roku wzięła więc udział w konkursie Elite Model Look, w którym zajęła trzecie miejsce. W tym samym czasie Loken zaczęła karierę aktorską, występując w jednym z odcinków serialu "As the World Turns". Cztery lata później...

 • W doborowym towarzystwie: "Beverly Hills, 90210" i "Przyjaciele"

  Relacje między grupą przyjaciół to jeden z najwdzięczniejszych tematów produkcji telewizyjnych. Dlaczego mimo upływu lat wspólne wygłupy, przygody i romanse grupy znajomych obojga płci ogląda się z podziwem i nieskrywaną zazdrością? Na czym polega fenomen serialowej paczki? Prześledźmy go na przykładzie najpopularniejszych seriali lat 90. - "Beverly Hills, 90210" i "Przyjaciół".

 • 54-letnia aktorka Brigitte Nielsen w ciąży!

  Gwiazda filmu "Czerwona Sonja" radosną nowinę przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych. "Rodzina się powiększa" - napisała. Ojcem dziecka jest jej obecny partner - młodszy o 15 lat model i barman Mattia Dessi (39 l.), z którym związana jest od 2006 roku. Wcześniej Brigitte była czterokrotnie zamężna. Ma również czterech synów: 34-letniego Juliana Windinga ze związku z  Kasperem...

 • Chloë Grace Moretz: 17 lat i 50 ról na koncie

  Ma dopiero 17 lat i wszyscy wróżą jej zawrotną karierę. Chloë Grace Moretz dla roli jest w stanie zamknąć się na kilka tygodni w ośrodku odwykowym dla narkomanów, nauczyć się podstaw gry na wiolonczeli albo przyjeżdżać o 4 rano na plan filmowy, by poddać się wielogodzinnej charakteryzacji.

 • "Bodo": Tomasz Schuchardt został tatą... Ma syna!

  .... Aktor nie kryje, że wychowywał się w wielodzietnej rodzinie (ma dwie siostry i brata) i ten model bardzo mu się podoba. Niedawno wyznał, że chciałby mieć więcej niż jedno dziecko. - Są takie plany...

 • Naomi Watts na czele Bezfrakcyjnych

  Gwiazdy kina coraz chętniej występują w ekranizacjach popularnych powieści młodzieżowych. Po "Igrzyskach śmierci" przyszedł czas na serię "Niezgodna", w której najnowszej odsłonie - zatytułowanej "Zbuntowana" - w jednej z głównych ról oglądamy Naomi Watts.

 • Nieślubny syn Olbrychskiego nago?

  Viktor Longo , nieślubny syn Daniela Olbrychskiego i niemieckiej aktorki Barbary Sukowej , robi karierę jako model. Jest gotów pozować nago.

 • Lidia Popiel: W służbie piękna

  Niegdyś modelka, od lat po drugiej stronie obiektywu. Uczy też robić zdjęcia innych.

 • Marta Żmuda-Trzebiatowska przerwała milczenie! Chodzi o ciążę!

  Marta Żmuda-Trzebiatowska (35 l.) dwa lata temu została mamą. Macierzyństwo wywróciło jej świat do góry nogami, ale świetnie się w nim odnalazła. Aktorka pogodziła również rolę mamy z pracą zawodową, co jest nie lada wyzwaniem. Teraz zdecydowała się na szczere wyznanie, które wskazuje na to, że rodzina aktorki i jej męża wkrótce może się powiększyć!

 • Jason Statham: Pełen adrenaliny

  Jason Statham to jeden z niewielu współczesnych aktorów kontynuujących najlepsze tradycje kina akcji spod znaku Sylvestra Stallone'a i Bruce'a Willisa.

Zdjęcia na temat: syn aktorki model
Wideo na temat: syn aktorki model
 • Nowszy model

  Bart Freundlich, autor scenariusza i reżyser wspomina: "Wszystko zaczęło się od historii o młodym mężczyźnie, którego porzuca żona-Francuzka. Wkrótce jednak pojawiła się historia Arama i Sandy, dwojga skrzywdzonych ludzi, którzy dziwnym trafem trafiają na siebie. Film jest potwierdzeniem roli związku w życiu człowieka. Nawet jeśli zostałeś bardzo zraniony i nie widzisz dla siebie przyszłości, ta przyszłość jest, wystarczy, że się rozluźnisz i pozwolisz na swobodny bieg wydarzeń". Reżysera...

 • Syn Boży

  Nowa ekranizacja najsłynniejszej historii świata ukazuje całe życie Chrystusa – od narodzin przez Jego nauczanie, ukrzyżowanie aż po zmartwychwstanie. W poruszającym kinowym obrazie nakręconym z epickim rozmachem przez twórców bijącego rekordy popularności serialu "Biblia" w tytułowej roli będziemy podziwiać portugalskiego aktora Diogo Morgado, a jako Marię pamiętną z dwukrotnie nominowanej do Złotego Globu roli w "Dotyku anioła" Romę Downey.

 • Siódmy syn

  Film jest ekranizacją pierwszego tomu książki fantasy dla młodzieży autorstwa Josepha Delaneya. Opowiada historię 13-letniego chłopca, który zostaje oddany pod opiekę tajemniczemu mężczyźnie, od którego uczy się egzorcyzmów i innych sztuk magicznych pozwalających pokonać ciemne moce. Chłopiec musi stawić czoła wielu niebezpieczeństwom.