• Informacje na temat:

  syn celińskiej

Artykuły na temat: syn celińskiej
 • Stanisława Celińska apeluje do syna: Wróć do rodziny

  Mikołaj (37 l.), syn Stanisławy Celińskiej (69 l.), od dwóch lat mieszka w Irlandii. W kraju zostawił żonę i dzieci. Aktorka marzy, by rodzina znowu była razem.

 • Stanisława Celińska i Agnieszka Kotulanka: Z upadku można się podnieść

  Wybitne aktorki - Stanisława Celińska i Agnieszka Kotulanka. Pierwsza z nich przez pięć lat zmagała się z chorobą alkoholową. Dzięki modlitwie i sile woli wygrała. Druga ma przed sobą tę najtrudniejszą walkę.

 • "Barwy szczęścia": Dla Stanisławy Celińskiej święta to czas pojednania...

  ...stwierdziła, że nie chce zabijać nawet w filmie. - To już nie dla mnie - mówi. Aktorka z niecierpliwością czeka na  święta. Wierzy, że jej przebywający od kilku lat na emigracji w Irlandii syn...

 • "Alternatywy 4": 12 rzeczy, których nie wiecie o serialu

  Stanisław Bareja chciał go kręcić już w 1979 roku. Planował jednak inny tytuł: "Nasz Dom". Być może i w nim byłoby 12 (no dobrze, 13) mieszkań. Zobaczmy, ile wiedzą Państwo o nich, ich lokatorach, sekretach i wpadkach serialu "Alternatywy 4".

 • Stanisława Celińska o decyzji syna: Nie mogę prosić, żeby wrócił, to jego życie

  ...wyglądają pani relacje z córką Aleksandrą i synem Mikołajem? - Są bardzo dobre. Zawsze się z nimi przyjaźniłam i tak jest nadal. One miały świadomość, że dzieje się coś niedobrego, ale nigdy mi tego nie(...) odpowiedzialna wpadłam jednak w nałóg. Podobno to kwestia genów. Takie są przynajmniej ostatnie doniesienia naukowców. Syn wyjechał do Irlandii. Na pewno tęskni pani za nim? - Syn tak zdecydował. To jest...

 • Co na "Dwóch Brzegach"?

  Filmy pokazujące najnowsze trendy światowej kinematografii, a także spotkania z twórcami, koncerty oraz wystawy wypełnią program 7. Festiwalu Filmu i Sztuki "Dwa Brzegi", który w sobotę, 27 lipca, rozpocznie się w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą.

 • Stanisława Celińska martwi się o dzieci. Chce je ustrzec przed swoimi błędami

  Stanisława Celińska (68 l.) ma wyrzuty sumienia, że nie zawsze była dobrą matką. Dziś, choć syn i córka są dorośli, drży, by nie powtórzyli jej historii.

 • "Post mortem" Wajdy w Cannes?

  Polska wraca na festiwal filmowy do Cannes. Swoją premierę ma tam mieć najnowszy film Andrzeja Wajdy "Post mortem. Opowieść katyńska" - czytamy w "Dzienniku".

 • Stanisława Celińska: Czasami wstydzę się, że to słyszę

  ...pięknie. Otwarte drzwi zwracają uwagę, jest w nich jakaś nadzieja. Syn mieszka obecnie w Irlandii. Jest muzykiem, gra na perkusji. Marzy, żeby kiedyś ze mną wystąpić. *** Zobacz więcej...

 • Wojenne sci-fi Wosiewicza

  "Taniec śmierci. Sceny z Powstania Warszawskiego" to tytuł filmu fabularnego Leszka Wosiewicza, którego kinową premierę zaplanowano na październik. Główne role zagrali Magdalena Cielecka i Rafał Fudalej. Muzykę do filmu skomponował Wojciech Waglewski.