• Informacje na temat:

  syn celińskiej

Artykuły na temat: syn celińskiej
 • Stanisława Celińska apeluje do syna: Wróć do rodziny

  Mikołaj (37 l.), syn Stanisławy Celińskiej (69 l.), od dwóch lat mieszka w Irlandii. W kraju zostawił żonę i dzieci. Aktorka marzy, by rodzina znowu była razem.

 • Stanisława Celińska i Agnieszka Kotulanka: Z upadku można się podnieść

  Wybitne aktorki - Stanisława Celińska i Agnieszka Kotulanka. Pierwsza z nich przez pięć lat zmagała się z chorobą alkoholową. Dzięki modlitwie i sile woli wygrała. Druga ma przed sobą tę najtrudniejszą walkę.

 • "Barwy szczęścia": Dla Stanisławy Celińskiej święta to czas pojednania...

  ...stwierdziła, że nie chce zabijać nawet w filmie. - To już nie dla mnie - mówi. Aktorka z niecierpliwością czeka na  święta. Wierzy, że jej przebywający od kilku lat na emigracji w Irlandii syn...

 • "Alternatywy 4": 12 rzeczy, których nie wiecie o serialu

  Stanisław Bareja chciał go kręcić już w 1979 roku. Planował jednak inny tytuł: "Nasz Dom". Być może i w nim byłoby 12 (no dobrze, 13) mieszkań. Zobaczmy, ile wiedzą Państwo o nich, ich lokatorach, sekretach i wpadkach serialu "Alternatywy 4".

 • Stanisława Celińska o decyzji syna: Nie mogę prosić, żeby wrócił, to jego życie

  ...wyglądają pani relacje z córką Aleksandrą i synem Mikołajem? - Są bardzo dobre. Zawsze się z nimi przyjaźniłam i tak jest nadal. One miały świadomość, że dzieje się coś niedobrego, ale nigdy mi tego nie(...) odpowiedzialna wpadłam jednak w nałóg. Podobno to kwestia genów. Takie są przynajmniej ostatnie doniesienia naukowców. Syn wyjechał do Irlandii. Na pewno tęskni pani za nim? - Syn tak zdecydował. To jest...

 • Co na "Dwóch Brzegach"?

  Filmy pokazujące najnowsze trendy światowej kinematografii, a także spotkania z twórcami, koncerty oraz wystawy wypełnią program 7. Festiwalu Filmu i Sztuki "Dwa Brzegi", który w sobotę, 27 lipca, rozpocznie się w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą.

 • Stanisława Celińska: Romantyczne relacje mam już za sobą

  ...towarzyszą wielu rodakom, którzy zostawili w Polsce swoje domu, rodziny i wyemigrowali za chlebem. Pani syn też był w takiej sytuacji... - Przez jakiś czas pracował w Irlandii i to było dla nas(...) się ważna. Myślę, że dlatego narodziła się między nami tak wielka przyjaźń. Z synem ma pani równie dobry kontakt? - Tak, z Mikołajem zaprzyjaźniłam się jeszcze wcześniej, bo to on był pierwszy na...

 • "Post mortem" Wajdy w Cannes?

  Polska wraca na festiwal filmowy do Cannes. Swoją premierę ma tam mieć najnowszy film Andrzeja Wajdy "Post mortem. Opowieść katyńska" - czytamy w "Dzienniku".

 • Stanisława Celińska spełni swoje marzenie. Od dawna o tym myślała

  Jest szczęśliwa, bo wreszcie uda się jej spełnić największe marzenie, tak swoje, jak i swojego syna. - Mój syn gra na perkusji. Marzy, żeby kiedyś ze mną wystąpić - opowiada Stanisława Celińska (71 l.). Teraz, kiedy Mikołaj ostatecznie wrócił z Irlandii, gdzie ostatnio pracował, aktorka ma nadzieję, że uda im się zrealizować ten plan.

 • Wojenne sci-fi Wosiewicza

  "Taniec śmierci. Sceny z Powstania Warszawskiego" to tytuł filmu fabularnego Leszka Wosiewicza, którego kinową premierę zaplanowano na październik. Główne role zagrali Magdalena Cielecka i Rafał Fudalej. Muzykę do filmu skomponował Wojciech Waglewski.

Wideo na temat: syn celińskiej
 • Syn Boży

  Nowa ekranizacja najsłynniejszej historii świata ukazuje całe życie Chrystusa – od narodzin przez Jego nauczanie, ukrzyżowanie aż po zmartwychwstanie. W poruszającym kinowym obrazie nakręconym z epickim rozmachem przez twórców bijącego rekordy popularności serialu "Biblia" w tytułowej roli będziemy podziwiać portugalskiego aktora Diogo Morgado, a jako Marię pamiętną z dwukrotnie nominowanej do Złotego Globu roli w "Dotyku anioła" Romę Downey.

 • Siódmy syn

  Film jest ekranizacją pierwszego tomu książki fantasy dla młodzieży autorstwa Josepha Delaneya. Opowiada historię 13-letniego chłopca, który zostaje oddany pod opiekę tajemniczemu mężczyźnie, od którego uczy się egzorcyzmów i innych sztuk magicznych pozwalających pokonać ciemne moce. Chłopiec musi stawić czoła wielu niebezpieczeństwom.

 • Jak ojciec i syn

  "Jak ojciec i syn" to subtelny i poruszający portret współczesnej rodziny, film dla każdego kto jest lub chciałby zostać rodzicem. Państwo Nonomiya pewnego dnia odkrywają, że od sześciu lat wychowują nie swoje dziecko - w szpitalu ich syn został zamieniony z innym chłopcem. Szybko odnajdują drugą poszkodowaną rodzinę i równie szybko sprawę rozwiązują w sądzie. Decyzje zapadają, ale dylematy i emocjonalne rozdarcie pozostają. Obie rodziny muszą rozważyć, co zrobić ze świadomością, że przez...