• Informacje na temat:

  syn danuty stenki

Artykuły na temat: syn danuty stenki
 • Danuta Stenka w nowej roli

  ...samym tylko spojrzeniem, samymi gestami. Kiedy przygotowywałem się do reżyserowania "Przebudzenia", od razu wiedziałem, że rola Lii jest po prostu stworzona dla Danuty Stenki - powiedział Redbad(...) spektaklu z udziałem Danuty Stenki, Krystyny Tkacz i Wojciecha Malajkata.

 • "Powiedz TAK!": Szczęśliwy przypadek

  ...dwie sceny, które, jak się potem okazało, były kluczowe i najtrudniejsze do zagrania w całym filmie. I dostał rolę Kuby! Był naturszczykiem, a grał syna Danuty Stenki. Mimo tremy, dał z siebie wszystko...

 • Polskie seriale, czyli jakie?!

  ...szklanym ekranie Danuty Stenki, ale i silnej kobiecej postaci, bo od czasów serialu "Fala zbrodni" próżno szukać w kryminalnych produkcjach tak wyrazistych kobiecych wzorów. Oster ma dobry zespół(...) synów państwa Boskich - Maciejowi Musiałowi, Adamowi Zdrójkowskiemu i Mateuszowi Pawłowskiemu. Dają świetny popis aktorski i od razu wzbudzają sympatię. Nam "rodzinka.pl" kojarzy się z klimatem serialu...

 • "Celebrity Splash!": Felicjańska jako pierwsza odpadła, ale...

  Ilona Felicjańska jako pierwsza odpadła z show "Celebrity Splash!", ale piękne słowa Danuty Stenki, poruszonej postawą modelki, znaczyły dla niej więcej niż zwycięstwo. "Narodziłam się na nowo" - mówi uczestniczka programu.

 • Najtrudniejsza rola Danuty Stenki

  Aktorka Danuta Stenka zagra główną rolę w najnowszym spektaklu Teatru Syrena "Przebudzenie". W rozmowie z dziennikarzami artystka przyznała, że rola w tej sztuce jest jedną z najtrudniejszych w jej karierze.

 • Racewicz wystąpi w serialu

  Już niebawem Joanna Racewicz, prowadząca "Panoramy", wystąpi w nowym serialu TVP2 - "Instynkt".