• Informacje na temat:

  syn davida gilmoura

Artykuły na temat: syn davida gilmoura
 • 50 najlepszych utworów 2014 roku

  Po 10 latach od śmierci Johnny'ego Casha jego syn znalazł w przepastnych archiwach prawdziwą perłę - utwór "She Used To Love Me a Lot" z lat 80. Kompozycja ta została wydana jako singel dopiero teraz, w 2014 roku. Zobaczcie, jakie jeszcze piosenki wybraliśmy do naszego podsumowania.

 • Syn Gilmoura za kratkami!

  Charlie Gilmour, adoptowany syn słynnego Davida, gitarzysty i wokalisty Pink Floyd, został skazany na 16 miesięcy więzienia za udział w zamieszkach w trakcie studenckich protestów w Londynie.

 • Syn gitarzysty Pink Floyd oskarżony

  Syn gitarzysty Davida Gilmoura z zespołu Pink Floyd został oskarżony o udział w rozruchach i kradzież.

 • Syn gitarzysty Pink Floyd wyszedł z więzienia

  Tylko cztery miesiące za kratkami spędził Charlie Gilmour, syn słynnego gitarzysty Pink Floyd.

 • Bomba w domu słynnego gitarzysty

  David Gilmour z zespołu Pink Floyd przeżył chwile grozy po tym, jak w posiadłości gitarzysty odnaleziono niewypał pochodzący z czasów II wojny światowej.

 • Dzień Johna Peela: Hołd muzyków

  W czwartek, 13 października, w całej Wielkiej Brytanii, a także m.in. w Japonii, Szwecji, Singapurze, Danii, USA i na Litwie, odbędą się koncerty upamiętniające Johna Peela, legendarnego brytyjskiego DJ-a radio wego, który zmarł 25 października 2004 roku. Dzień wcześniej, w środę 12 października, w londyńskiej "Royal Albert Hall" wystąpili m.in. New Order, The Fall i Super Furry Animals.

 • Przewodnik rockowy: Brian May - gitarowy astrofizyk

  majątek, zapewne bez specjalnych komplikacji, dziedziczyli jego synowie.

 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. "Oprócz błękitnego nieba..."

  W ciągu ostatnich 12 miesięcy świat muzyki stracił tak wybitne postaci, jak m.in. Marek Jackowski, Jarosław Śmietana, Ray Manzarek, Lou Reed, Ravi Shankar, Alvin Lee czy Jeff Hanneman ze Slayera.

 • Wyobraźnia

  Najpierw przeprosiny. Dziura w pisaniu nie zdarza mi się za często, ale jednak. Nadchodzi samoistnie, jak susza w Etiopii i nic wtedy nie da się zrobić. Gdybym pił, jak przed laty, napisałbym trzy felietony w jeden dzień i byłoby po krzyku. Ale jestem trzeźwy od 18 lat, a to oznacza, że się zastanawiam czasem nad tym, co moje pisanie zmieni. I gdy mi wychodzi, że nic - wtedy pojawia się susza. Ten felieton zaczynałem bodaj 50 razy na przestrzeni ostatnich tygodni. Nie do końca to jest normalne.

 • Na początku było splunięcie

  18 i 19 kwietnia na dwóch koncertach w Polsce wystąpi Roger Waters, były lider Pink Floyd. Artysta zaprezentuje w łódzkiej Atlas Arenie swoje najwybitniejsze dzieło - "The Wall".

Wideo na temat: syn davida gilmoura
 • David chce odlecieć

  "David chce odlecieć" to film o poszukiwaniu duchowości w świecie, który jest jej pozbawiony, a także o skutkach, jakie grożą każdemu, kto zdecyduje się obrać tego typu drogę. Mimo, że główną osią dokumentu Sievekinga jest odkrywanie prawdy o ruchu medytacji transcendentalnej i o naturze sekty jako takiej, to jednak film ten nie jest przeciwko poszukiwaniom duchowym. To raczej rodzaj skutecznego ostrzeżenia przed zbyt ambitnym i ślepym angażowaniem się w ten rodzaj działalności. Reżyser jest...

 • Syn Boży

  Nowa ekranizacja najsłynniejszej historii świata ukazuje całe życie Chrystusa – od narodzin przez Jego nauczanie, ukrzyżowanie aż po zmartwychwstanie. W poruszającym kinowym obrazie nakręconym z epickim rozmachem przez twórców bijącego rekordy popularności serialu "Biblia" w tytułowej roli będziemy podziwiać portugalskiego aktora Diogo Morgado, a jako Marię pamiętną z dwukrotnie nominowanej do Złotego Globu roli w "Dotyku anioła" Romę Downey.

 • Siódmy syn

  Film jest ekranizacją pierwszego tomu książki fantasy dla młodzieży autorstwa Josepha Delaneya. Opowiada historię 13-letniego chłopca, który zostaje oddany pod opiekę tajemniczemu mężczyźnie, od którego uczy się egzorcyzmów i innych sztuk magicznych pozwalających pokonać ciemne moce. Chłopiec musi stawić czoła wielu niebezpieczeństwom.