• Informacje na temat:

  syn edyty

Artykuły na temat: syn edyty
 • Syn Edyty Górniak w "Tańcu z gwiazdami"?

  ...​Przygotowania do występu na festiwalu piosenki w Opolu zakłócił jej telefon z biura firmy producenckiej. Realizatorzy polskiej edycji programu "Dancing with The Stars. Taniec z gwiazdami" kompletują obsadę do nowej serii, która wystartuje na początku września. Dla Edyty Górniak (46) mieli propozycję z tych "nie do odrzucenia".

 • Barbara Brylska: Nie wszystko się udało

  Wyszła za mąż za lekarza. Zakochiwała się na planach filmowych. Barbara Brylska, jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, miała burzliwe życie. Od dawna nie udziela się publicznie i nie zgadza się na wywiady.

 • Syn Edyty Górniak nadal to robi! Przyłapali go paparazzi!

  Piętnaste urodziny Allana Krupy zakończyły się niezłą "aferą". Paparazzi przyłapali bowiem nastolatka na paleniu papierosów.  Okazało się, że sławna matka nie miała pojęcia o nałogu syna.  W wywiadach zapewniała, że przeprowadzi z nim poważną rozmowę i zakaże palenia.  "Mama wystarczająco suszyła mi głowę za ten urodzinowy parowóz” – żalił się fanom syn Edzi.  Niestety, okazało się, że to była...

 • Syn Edyty Górniak w ślady mamy?

  Wygląda na to, że Allan, syn Edyty Górniak i jej męża, Dariusza Krupy, odkrył swoje powołanie. Mimo że ma dopiero 4 lata, już wie, że chce zostać muzykiem, a dokładnie perkusistą.

 • Syn Edyty Górniak zamieszkał w internacie. Co na to piosenkarka?

  Tak uparty syn Edyty Górniak (45 l.), Allan (14 l.), nie był nigdy!

 • Tramwaj Edyty Górniak

  Piosenkarka została uhonorowana w środę, 24 października, we Wrocławiu specjalnym fotelem w tramwaju zwanym "Ruchomą Aleją Gwiazd".

 • Edyta Górniak (45 l.) pojawiła się w "Dzień dobry TVN" ze swoim synem Allanem (14 l.). Chłopak rozpoczął niedawno naukę w liceum wojskowym. W programie śniadaniowym opowiedział, dlaczego wybrał właśnie tę szkołę...

 • Górniak i Krupa apelują

  Rozstanie Edyty Górniak i Darka Krupy, jej byłego już męża i menadżera, do ostatniej chwili był szeroko komentowany przez media. 24 lutego para uzyskała rozwód.

 • Syn Edyty Górniak jednak pójdzie do komunii! Kto podjął taką decyzję?!

  ...wróciła do wiary chrześcijańskiej. Teraz, jak nigdy wcześniej, czuje mocną więź z Bogiem i pragnie, by jej syn Allan też taką nawiązał. Po przeprowadzce do Los Angeles, Edyta zapisała Allana do(...) dziecka wszystkiego co najlepsze, w tym i głębokiej wiary. Teraz postanowiła również, że Allan jest gotowy do przyjęcia sakramentu Komunii Świętej. Jak sama podkreśla, jej syn nie przyjął komunii wtedy...

 • 2005: Śluby, rozwody, narodziny

  i rozwodach. Bez wątpienia największymi wydarzeniami zagranicą były: ciąża i poród Britney Spears, małżeństwo Christiny Aguilery, trzeci syn Victorii i Davida Beckhamów oraz zawarcie związku przez Eltona Johna z jego długoletnim partnerem. Natomiast w Polsce mówiło i pisało się przede wszystkim o ślubach Dody, Edyty Górniak, Krzysztofa Krawczyka i rapera Mezo oraz o rozpadzie małżeństwa Michała i Marty

Zdjęcia na temat: syn edyty
Wideo na temat: syn edyty
Dyskusje na temat: syn edyty
 • Re: "Na dobre i na złe": Zagrożona ciąża?

  Ślosarski ma na imię" Matek"? Już kiedyś, właśnie w Interii, syn Edyty Górniak nisił imię "Annalek"

 • Re: ​Jak ojciec i syn

  wizualnie bardziej apsowałby do Moniki i lepiej by sobie z nim radziła od Marty bo ona niby taka przezorna i podejrzliwa a takiej prostej sprawy z synem Edyty nie rozgryzła..