• Informacje na temat:

  syn edyty bartosiewicz

Artykuły na temat: syn edyty bartosiewicz
 • Niebywałe odkrycie w domu Edyty Bartosiewicz

  Edyta Bartosiewicz (54 l.) remontuje dom, który kupiła kilka lat temu. To, co odkryli tam pracujący robotnicy, wprawiło artystkę w osłupienie.

 • Oto syn Edyty Bartosiewicz

  Paparazzi przyłapali Edytę Bartosiewicz (46 l.) z "najważniejszym mężczyzną jej życia" - synem Aleksem, także muzykiem.

 • ..."Znam się z Edytą bardzo dobrze" - chwaliła się dwa lata temu Doda. Okazuje się, że Edyta Bartosiewicz (44 l.) miała dla Rabczewskiej napisać piosenkę na nową płytę.

 • Bartosiewicz jest chora

  Edyta Bartosiewicz (42 l.) z życia publicznego na dobre wycofała się już kilka lat temu. Swoją ostatnią płytę "Wodospady" wydała w 1998 roku. Od tej pory milczy. To właśnie wtedy zaczęły się jej(...) przebój "Trudno tak...". Zwerbowanie jej do tego występu graniczyło jednak z cudem... "Przekonanie Edyty do udziału w tym projekcie nie było łatwe. Tak naprawdę, dopóki nie pojawiła się w Sopocie na...

 • Cała prawda o zniknięciu Bartosiewicz

  Edyta Bartosiewicz (45 l.) udzieliła pierwszego po długim milczeniu wywiadu prasowego, w którym wyjawiła powody swojej nieobecności na polskiej scenie muzycznej.

 • Life Festival Oświęcim 2014: Legenda w skromnej odsłonie (relacja z koncertu Erica Claptona)

  Może i średnia wieku muzyków to grubo ponad 50 lat, ale werwy, energii i umiejętności mogą im pozazdrościć znacznie, znacznie młodsi - koncert Erica Claptona i jego zespołu zakończył piątą edycję Life Festival Oświęcim.

Wideo na temat: syn edyty bartosiewicz
 • Syn Boży

  Nowa ekranizacja najsłynniejszej historii świata ukazuje całe życie Chrystusa – od narodzin przez Jego nauczanie, ukrzyżowanie aż po zmartwychwstanie. W poruszającym kinowym obrazie nakręconym z epickim rozmachem przez twórców bijącego rekordy popularności serialu "Biblia" w tytułowej roli będziemy podziwiać portugalskiego aktora Diogo Morgado, a jako Marię pamiętną z dwukrotnie nominowanej do Złotego Globu roli w "Dotyku anioła" Romę Downey.

 • Siódmy syn

  Film jest ekranizacją pierwszego tomu książki fantasy dla młodzieży autorstwa Josepha Delaneya. Opowiada historię 13-letniego chłopca, który zostaje oddany pod opiekę tajemniczemu mężczyźnie, od którego uczy się egzorcyzmów i innych sztuk magicznych pozwalających pokonać ciemne moce. Chłopiec musi stawić czoła wielu niebezpieczeństwom.

 • Jak ojciec i syn

  "Jak ojciec i syn" to subtelny i poruszający portret współczesnej rodziny, film dla każdego kto jest lub chciałby zostać rodzicem. Państwo Nonomiya pewnego dnia odkrywają, że od sześciu lat wychowują nie swoje dziecko - w szpitalu ich syn został zamieniony z innym chłopcem. Szybko odnajdują drugą poszkodowaną rodzinę i równie szybko sprawę rozwiązują w sądzie. Decyzje zapadają, ale dylematy i emocjonalne rozdarcie pozostają. Obie rodziny muszą rozważyć, co zrobić ze świadomością, że przez...