• Informacje na temat:

  syn eltona

Artykuły na temat: syn eltona
 • Wygląda na to, że Elton John (68 l.) stał się bardzo leniwy...

 • Elton John i David Furnish pobrali się

  Brytyjski piosenkarz Elton John w niedzielę (21.12) pobrał się ze swoim wieloletnim partnerem Davidem Furnishem. Ślub odbył się w ich posiadłości w Windsorze, obok Londynu, równo dziewięć lat po zawarciu przez mężczyzn związku partnerskiego.

 • ...opublikował kilka zdjęć dokumentujących ten ważny moment w jego życiu. Najwidoczniej chciał, by cały świat cieszył się jego szczęściem. Jak donoszą zagraniczne media, ślub Eltona Johna i Davida(...). Nie zabrakło także oczywiście synów pary - 3-letniego Zacharego i rocznego Eliasza. Gratulujemy!

 • Muzycy w hołdzie swoim bliskim

  Eric Clapton w hołdzie dla zmarłego w październiku basisty Cream, Jacka Bruce'a, stworzył instrumentalny utwór "Follow Jack". Z kolei w 1991 roku zadedykował swojemu tragicznie zmarłemu synowi jedną z najpiękniejszych ballad - "Tears In Heaven". Zobacz, jak muzycy wykorzystują swój talent, by upamiętnić zmarłych.

 • Elton John i John Furnish "starają się" o córkę!

  Wokalista z producentem filmowym Davidem Furnishem (53 l.) wziął ślub ponad rok temu, gdy w Anglii zalegalizowano małżeństwa homoseksualne. Dwóch synów, Zahary’ego (5 l.) i Elijaha (3 l.), urodziła(...) dzieci, a właściwie, że razem z Davidem zdecydowaliśmy się na dzieci, było najlepszą rzeczą, jaką zrobiłem w ciągu ostatnich sześciu lat. Synowie są moim skarbem. Bez nich moje życie byłoby puste...

 • Zaskakujące śluby gwiazd

  Po cichu, w gronie najbliższych - gwiazdom trudno jest uniknąć zainteresowania mediów, szczególnie w dniu ślubu. Miniony rok obfitował jednak w ceremonie zaślubin, które zaskoczyły media, a o fakcie pary najczęściej informowały za pośrednictwem mediów społecznościowych.

 • Elton John bojkotuje Dolce&Gabbana!

  .... Potomstwo urodzone dzięki tej metodzie lub dzięki matkom zastępczym nazwali wprost "syntetycznymi dziećmi". Na reakcję Eltona Johna nie trzeba było długo czekać! "Jak śmiecie nazywać moje(...)Artysta niedawno został mężem swojego wieloletniego partnera, Davida Furnisha. Para jest także rodzicami dwóch synów, 4-letniego Zaharego i 2-letniego Elijah, których urodziła matka zastępcza...

 • Eminem: Skandalista Slim Shady

  Na dzisiejszej scenie muzycznej, gdzie prym wiedzie zasada "wyróżnij się albo zgiń", nie jest łatwo być naprawdę kontrowersyjnym. Jednak jest muzyk, który czuje się w roli prowokatora idealnie. Chodzi oczywiście o Eminema, który ma na swoim koncie nie tylko pokaźną liczbę nagród, ale i mnóstwo kontrowersyjnych wypowiedzi oraz zachowań. 17 października muzyk obchodzi 42. urodziny.

 • Elton John i David Furnish biorą ślub! "To cud"

  Wokalista skorzysta z prawa do zawierania małżeństw przez osoby tej samej płci, wprowadzonego w tym roku w Anglii, i w 2014 roku włoży obrączkę na palec swego wieloletniego partnera, producenta filmowego Davida Furnisha (50 l.), z którym od ośmiu lat żyje w związku partnerskim. Panowie wychowują dwójkę synów - 2,5-letniego Zachary’ego oraz dziesięciomiesięcznego Elijaha, których urodziła im...

 • Królowa jest tylko jedna (relacja z koncertu Kate Bush)

  "Magiczny", "wspaniały", "poruszający" - takie określania pojawiały się w recenzjach pierwszych dwóch z 22 zaplanowanych koncertów powracającej po 35 latach na scenę Kate Bush. W piątek, 29 sierpnia, obejrzałem trzeci z nich - każdy z wymienionych wyżej epitetów jest trafny. Żaden nie oddaje w pełni niezwykłej atmosfery spektaklu, który przygotowała brytyjska wokalistka.