• Informacje na temat:

  syn gorniak

Artykuły na temat: syn gorniak
 • Edyta Górniak może stracić syna!?

  Edyta Górniak (46 l.) i Allan Krupa (16 l.) są ze sobą bardzo zżyci. Piosenkarka od najmłodszych lat starała się wpajać synowi najważniejsze życiowe wartości. Mimo że kilka lat mieszkali poza granicami Polski, w Allanie nigdy nie zgasł duch patriotyzmu. Syn gwiazdy rozpoczął naukę w wojskowej szkole i wszystko wskazuje na to, że za kilka lat opuści rodzinny dom, czego bardzo obawia się Górniak.

 • "SuperSTARcie" gwiazd w TVP2

  Reni Jusis, Natasza Urbańska, Mieczysław Szcześniak i Tomasz "Titus" Pukacki - to między innymi oni w nowym muzycznym show Dwójki "SuperSTARcie" będą walczyć o tytuł najbardziej wszechstronnego polskiego artysty. Pierwszy odcinek show już w piątek, 3 października, w TVP2. Wśród jurorów ulubieniec telewidzów - Wojciech Mann.

 • Nie zgadniecie, w co Edyta Górniak wkręciła syna!

  ...jazdy na motocyklu. Premiera programu ma odbyć się pod koniec października. Wygląda na to, że Edzia załatwiła "pracę" swojemu synkowi. Nie jesteśmy jednak pewni, czy to dobry pomysł, by w tak młodym...

 • Syn Edyty Górniak w ślady mamy?

  Wygląda na to, że Allan, syn Edyty Górniak i jej męża, Dariusza Krupy, odkrył swoje powołanie. Mimo że ma dopiero 4 lata, już wie, że chce zostać muzykiem, a dokładnie perkusistą.

 • Syn Edyty Górniak w "Tańcu z gwiazdami"?

  .... Jaka jest szansa, żeby w nowej edycji muzycznego programu wystąpił syn wokalistki? - Nie wydaje mi się, żeby Edyta zachwyciła się tym pomysłem. Pamięta, jaki to stres, ile czasu trzeba spędzić na przygotowaniach. Póki co Allan ma szkołę i na tym etapie jego życia nie ma nic ważniejszego - mówi osoba zaprzyjaźniona z Górniak. Syn piosenkarki doskonale odnalazł się w liceum wojskowym. Jego...

 • Górniak zaskoczyła Chylińską

  Edyta Górniak zaprosiła Agnieszkę Chylińską na spotkanie. O czym rozmawiały nasze gwiazdy?

 • Edyta Górniak opublikowała emocjonalny wpis! Chodzi o jej syna!

  ...wyprowadzkę z Polski, to jej syn musiał zmienić szkołę i poradzić sobie z językiem angielskim. Teraz, kiedy minęło już wiele miesięcy od zamieszkania Edyty i Allana w Los Angeles, syn diwy właśnie kończy(...) patrzyłam na Twój błyskawiczny rozwój.(!) Jesteś bardzo mądry Synku. Inteligentny, wrażliwy, piekielnie utalentowany i zabawny. W wieku zaledwie 14 lat rozmawiasz z rówieśnikami w czterech językach...

 • Edyta Górniak w szpitalu!

  "Wczoraj Edyta Górniak uległa wypadkowi. Z podejrzeniem złamania żeber i urazu kręgosłupa trafiła do szpitala" - poinformowała Maja Sablewska, menadżerka Edyty Górniak. Dalszy udział wokalistki w programie "Taniec z gwiazdami" stoi pod znakiem zapytania.

 • Edyta Górniak kupuje mieszkanie synowi! Będzie mieszkał tam sam?!

  ...nie może zdecydować się, czy pozostać w kraju, czy może zamieszkać gdzieś indziej.  Gwiazda pragnie, by jej syn był zabezpieczony w nieruchomość, aby nie martwić się o wynajem.  Edyta jest bardzo dumna, że Allan wyrasta na odpowiedzialnego mężczyznę i chce mu zagwarantować zabezpieczenie na przyszłość - ujawnia informator tabloidu. Syn z pewnością ucieszył się z takiego podarunku od kochającej...

 • Edyta Górniak: Tylko potłuczenia

  Produkcja "Tańca z Gwiazdami" jest spokojna o zdrowie Edyty Górniak: dostała zapewnienie od jej menedżerki, Mai Sablewskiej, że gwiazda wystąpi w kolejnym odcinku show, ponieważ najprawdopodobniej uległa "tylko" potłuczeniom, nie złamała żeber ani nogi.

Zdjęcia na temat: syn gorniak
Wideo na temat: syn gorniak
 • Edyta Górniak z synem w "Dzień dobry TVN"

  Allan Krupa, syn Edyty Górniak, uczy się w liceum wojskowym. W "Dzień dobry TVN" opowiedział, dlaczego wybrał właśnie tę szkołę. (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Syn Boży

  Nowa ekranizacja najsłynniejszej historii świata ukazuje całe życie Chrystusa – od narodzin przez Jego nauczanie, ukrzyżowanie aż po zmartwychwstanie. W poruszającym kinowym obrazie nakręconym z epickim rozmachem przez twórców bijącego rekordy popularności serialu "Biblia" w tytułowej roli będziemy podziwiać portugalskiego aktora Diogo Morgado, a jako Marię pamiętną z dwukrotnie nominowanej do Złotego Globu roli w "Dotyku anioła" Romę Downey.

 • Edyta Górniak o relacji syna z Tomaszem Mazurkiewiczem! Nie ma powodów do radości!

  Edyta Górniak (46 l.) i były piłkarz Tomasz Mazurkiewicz (37 l.) od kilku miesięcy przyjaźnią się ze sobą. Diva spędza z nim każdą wolną chwilę. Podczas ostatniego wywiadu zdradziła nam jak na ich zażyłą relację zareagował syn Allan. Jedno jest pewne - nie ma powodów do radości...

 • Siódmy syn

  Film jest ekranizacją pierwszego tomu książki fantasy dla młodzieży autorstwa Josepha Delaneya. Opowiada historię 13-letniego chłopca, który zostaje oddany pod opiekę tajemniczemu mężczyźnie, od którego uczy się egzorcyzmów i innych sztuk magicznych pozwalających pokonać ciemne moce. Chłopiec musi stawić czoła wielu niebezpieczeństwom.