• Informacje na temat:

  syn jacka chmielnika

Artykuły na temat: syn jacka chmielnika
 • Jacek Kopczyński: Patrycja ma świetne teksty

  Powszechnego w Łodzi zaproponował mi rolę Gilberta w musicalu "Ania z Zielonego Wzgórza". Potem tańczyłem i śpiewałem w "Carmanioli" w reż. (ś.p.) Marka Sikory, śpiewałem piosenki Brassensa u Jacka Chmielnika(...). Zresztą mój starszy syn z pierwszego małżeństwa - Maks - też ma artystyczną duszę. To zapewne bardzo cieszy tatę - aktora? - Bardzo, ale wiem, ile wysiłku, uporu i cierpliwości trzeba mieć, żeby...

 • Pogrzeb Jacka Chmielnika

  Na łódzkim cmentarzu Zarzew pochowany został we wtorek znany aktor Jacek Chmielnik. Artysta zmarł kilka dni temu w wyniku porażenia prądem. Miał 54 lata. Żegnali go najbliżsi, przyjaciele, znajomi i mieszkańcy Łodzi. Ceremonię na cmentarzu poprzedziła msza św. w kościele środowisk twórczych.

 • "Na dobre i na złe": Dwie nowe role i... żona od losu!

  Marcin Przybylski, którego po wakacjach oglądać będziemy jako doktora Antoniego Kosa w "Na dobre i na złe", dwa lata temu rozwiódł się z matką swych dwóch synów, a dziś... znowu jest mężem. Kilka dni temu poślubił Julię Chmielnik - córkę niezapomnianego Jacka Chmielnika!

 • Ciężka dola przyszłego aktora

  Blisko 400 kandydatów będzie ubiegać się o 22 indeksy na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi - informuje "Dziennik "Łódzki". Egzaminy na ten kierunek rozpoczną się 20 czerwca.

 • "Ranczo": Jestem dziś innym Kawalcem niż w czasach "Randki w ciemno"!

  W pamięci wielu telewidzów Jacek Kawalec wciąż pozostaje jako gospodarz legendarnej "Randki w ciemno". Fani seriali uwielbiają go za rolę Tomasza Witebskiego w kultowym "Ranczu". Świetnie sprawdził się w polsatowskim show "Twoja twarz brzmi znajomo". Do tego jeszcze wyprodukował multimedialne widowisko "Niezapomniany Joe Cocker - śpiewa Jacek Kawalec". Co u niego słychać?

 • Wspomnienia o gwiazdach seriali

  Zmarła 8 lat temu Daria Trafankowska, czyli nieodżałowana siostra Danuta Dębska z "Na dobre i na złe", jest jedną z bohaterek książki Małgorzaty Puczyłowskiej "Być dzieckiem legendy", która właśnie trafia do księgarń.

 • Urbański: będzie drugie dziecko?

  ..., nie poganiał losu - mówi przyjaciel Urbańskiego. Opłaciło się, bo los w końcu uśmiechnął się do niego. Julia, córka tragicznie zmarłego przed pięcioma laty aktora Jacka Chmielnika, od pierwszej chwili(...) rodzeństwo i nie chcieliby, żeby różnica wieku między dziećmi była duża. - Tym razem Hubertowi marzy się syn - zdradza przyjaciel dziennikarza. MP...

 • Wybierz Złote Kaczki

  Do 15 września można wybierać kandydatów do Złotych Kaczek, najstarszej polskiej nagrody filmowej. W tym roku uroczystość odbędzie się po raz 50., a zwycięzcy będą wyłonieni aż w 10 kategoriach.

 • Palikot ujawnił sekret żony Urbańskiego

  O małżonce Huberta Urbańskiego (45 l.) wiemy właściwie tylko tyle, że była córką tragicznie zmarłego aktora Jacka Chmielnika i skończyła Wydział Dyrygentury Akademii Muzycznej. Niedyskretny okazał(...) żonaty. Jego żona Dagmara wraz z synem na stałe mieszka pod Krakowem. GW...

 • Wciąż o nich pamiętamy

  Michelangelo Antonioni, Ingmar Bergman, Krystyna Feldman i Jan Kociniak to tylko niektóre osoby związane ze światem filmu, których nie ma już wśród nas. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w 2007 roku.

Zdjęcia na temat: syn jacka chmielnika