• Informacje na temat:

  syn jana tomaszewskiego

Artykuły na temat: syn jana tomaszewskiego
 • Beata Fido zagrała w filmie "Smoleńsk". Teraz dostała pracę w TVP i pensję ok. 10 tys. miesięcznie!

  Karskiego oraz gwiazdą nowego sezonu serialu "Komisarz Aleks". W biurze zarządu TVP pracuje z partnerem Janem Marią Tomaszewskim, notabene kuzynem braci Kaczyńskich (syn siostry matki Kaczyńskich...

 • Przewijając taśmę życia

  Jan Peszek - polski aktor filmowy i telewizyjny, reżyser teatralny i pedagog, w czwartek, 13 lutego, kończy 70 lat.

 • "Na dobre i na złe": Tretter wrobiony w aferę łapówkarską!

  Żądny zemsty na Tretterze (Piotr Garlicki) Ksawery (Marek Ślosarski) ściągnie na byłego dyrektora Szpitala Klinicznego w Leśnej Górze piramidalne kłopoty. Jeden pacjentów wręczy mu album o wędkarstwie, nie wiedząc, że w środku jest koperta z pieniędzmi.

 • Kaczmarek: Próba "Kantaty o Wolności"

  We wtorek, 30 sierpnia, na Placu Solidarności pod Pomnikiem Poległych Stoczniowców w Gdańsku, do późnych godzin wieczornych trwały przygotowania do obchodów 25. rocznicy podpisania Porozumień Sierpniowych i powstania NSZZ "Solidarność". O godz. 21.00 wykonawcy spotkali się z Janem A. P. Kaczmarkiem , kompozytorem "Kantaty o Wolności", na ostatniej próbie z podkładem muzycznym.

 • "Barwy szczęścia": Piłkarski tydzień

  Zapraszamy na kolejny tydzień z „Barwami szczęścia”, a w nim spotkanie z legendami polskiej piłki nożnej...

 • Muzyczna wiosna w Polsacie

  Muzyczne talent show "Tylko muzyka. Must be the music" oraz serial "Linia życia" to nowości we wiosennej ramówce telewizji Polsat. Widzowie stacji będą mogli też śledzić dalsze losy bohaterów seriali: "Szpilki na Giewoncie" i "Hotel 52".

 • Bogusław Sobczuk: Była partnerka chciała się na nim zemścić?

  ...z Dorotą, wieloletnią partnerką, dziennikarką krakowskiego radia. Gdy urodził się ich syn, aktor oszalał z radości. Z chęcią wziął na siebie codzienną opiekę nad małym. - Z Antkiem byliśmy ze sobą 24 godziny...

 • Dramaty i radości polskich piłkarzy

  Filmowa opowieść o emocjach piłkarskich związanych z turniejem Euro 2012 - "Człowieku, będziesz legendą" w reżyserii Marcina Koszałki trafi do kin 15 marca. Obraz z perspektywy piłkarzy opowiada o pracy, która nie dała spodziewanych efektów i porażce.

 • "Pierwsza miłość": Przeżyjmy to jeszcze raz

  Problemy z narkotykami, próby samobójcze, amnezja, zdrady, śluby — żadnego z tych wątków nie zabrakło w serialu. Wybraliśmy dla Was najciekawsze spośród nich. Oj, działo się, działo...

 • "Medea": Kędzierzawska debiutuje w teatrze

  Spektakl "Medea" - opowieść o wielkiej miłości, zdradzie, bólu i zemście - będzie można oglądać od 22 maja w Teatrze Polonia w Warszawie. To reżyserski debiut w teatrze Doroty Kędzierzawskiej; w głównych rolach, podobnie jak w wielu jej filmach, wystąpią dzieci.

Wideo na temat: syn jana tomaszewskiego
 • Syn Boży

  Nowa ekranizacja najsłynniejszej historii świata ukazuje całe życie Chrystusa – od narodzin przez Jego nauczanie, ukrzyżowanie aż po zmartwychwstanie. W poruszającym kinowym obrazie nakręconym z epickim rozmachem przez twórców bijącego rekordy popularności serialu "Biblia" w tytułowej roli będziemy podziwiać portugalskiego aktora Diogo Morgado, a jako Marię pamiętną z dwukrotnie nominowanej do Złotego Globu roli w "Dotyku anioła" Romę Downey.

 • Siódmy syn

  Film jest ekranizacją pierwszego tomu książki fantasy dla młodzieży autorstwa Josepha Delaneya. Opowiada historię 13-letniego chłopca, który zostaje oddany pod opiekę tajemniczemu mężczyźnie, od którego uczy się egzorcyzmów i innych sztuk magicznych pozwalających pokonać ciemne moce. Chłopiec musi stawić czoła wielu niebezpieczeństwom.

 • Jak ojciec i syn

  "Jak ojciec i syn" to subtelny i poruszający portret współczesnej rodziny, film dla każdego kto jest lub chciałby zostać rodzicem. Państwo Nonomiya pewnego dnia odkrywają, że od sześciu lat wychowują nie swoje dziecko - w szpitalu ich syn został zamieniony z innym chłopcem. Szybko odnajdują drugą poszkodowaną rodzinę i równie szybko sprawę rozwiązują w sądzie. Decyzje zapadają, ale dylematy i emocjonalne rozdarcie pozostają. Obie rodziny muszą rozważyć, co zrobić ze świadomością, że przez...