• Informacje na temat:

  syn korwina mikke

Artykuły na temat: syn korwina mikke
 • Janusz Korwin-Mikke obraża kobiety w brytyjskiej telewizji: Są mniej inteligentne od mężczyzn!

  Janusz Korwin-Mikke (74 l.) pojawił się w brytyjskim programie "Good Morning Britain", gdzie wdał się w pyskówkę z prowadzącym i nazwał kobiety stworzeniami mniej inteligentnymi od mężczyzn.

 • Janusz Korwin-Mikke: Tabloid opublikował fotki z jego podróży poślubnej z Dominiką

  ...​„Super Express” opublikował zdjęcia z podróży poślubnej Janusza Korwin-Mikkego (73 l.) i jego młodziutkiej żony Dominiki (29 l.). Świeżo upieczeni małżonkowie wyglądają na szczęśliwych. Wiele wskazuje na to, że w Chinach towarzyszy im córka polityka.

 • Jeszcze niewielu znanych mężczyzn zostaje ojcami po 70. roku życia, jak Janusz Korwin-Mikke, ale dojrzali panowie coraz śmielej podejmują rodzicielskie wyzwania. Wszystko oczywiście dzięki ich sporo młodszym partnerkom! Zobaczcie naszą galerię z dojrzałymi ojcami!

 • Piotr Gliński po raz drugi został ojcem!

  ...prywatnym układa mu się całkiem nieźle.  Kilka miesięcy temu pisaliśmy, że polityk i jego żona Renata Koźlicka-Glińska spodziewają się dziecka. Okazuje się, że ich syn jest już na świecie(...), jak z werwą bawi się z córką na boisku. Teraz czas i energię będzie mógł poświęcić także synkowi.  Piotr Gliński to niejedyny polski polityk, który w godnym wieku powitał na świecie potomka. Wśród...

 • ...nie wykluczamy, że może już niebawem na świecie pojawi się mały Jastrząb... Więcej plotek na następnej stronie A jednak! Janusz Korwin-Mikke (73 l.) 29 marca 2016 roku wziął ślub z Dominiką(...)" - powiedziała pani Morton, dodając, że syn znęcał się nad Katarzyną, dziećmi i od prawie czterech lat nie ma z nim żadnego kontaktu. "Mój syn jest niebezpiecznym i chorym człowiekiem, destrukcyjnym sadystą...

 • Norbi w "Barze"

  Od 11 września w telewizji Polsat będzie można oglądać kolejną edycję programu "Bar". W tegorocznej edycji, zatytułowanej "Bar VIP", obok zapowiadanego już wcześniej Krzysztofa "K.A.S.A." Kasowskiego, zobaczymy m.in. Norbiego. Nie potwierdziły się informacje, że w "Barze" wystąpić ma Katarzyna Skrzynecka.

 • "Trzeba mieć honor"

  Kazik Staszewski to jeden z najpłodniejszych polskich artystów. W ostatnim czasie na rynku pojawiły się dwa, a właściwie trzy albumy wokalisty Kultu: podwójny "Czterdziesty pierwszy" i "Los się musi odmienić". A już wkrótce do sklepów ma trafić kolejna płyta macierzystej formacji Kazika, o czym artysta opowiedział w rozmowie z Arturem Wróblewskim. Poza tym Staszewski zdradził kulisy rozstania z "Gazetą Wyborczą", dla której pisywał felietony i opowiedział o nagraniu płyty "Los się musi...

Wideo na temat: syn korwina mikke
 • Janusz Korwin-Mikke: Wykląłbym syna geja!

  Janusz Korwin-Mikke słynie ze swoich kontrowersyjnych poglądów. Ostatnio gościł w programie Łukasza Jakóbiaka, gdzie poinformował swoje dzieci, jak zareagowałby, gdyby któreś z nich okazało się homoseksualne. Po tak ostrych słowach mamy nadzieję, że jednak żadne z nich nie jest. (20m2 Łukasza/x-news)

 • Syn Boży

  Nowa ekranizacja najsłynniejszej historii świata ukazuje całe życie Chrystusa – od narodzin przez Jego nauczanie, ukrzyżowanie aż po zmartwychwstanie. W poruszającym kinowym obrazie nakręconym z epickim rozmachem przez twórców bijącego rekordy popularności serialu "Biblia" w tytułowej roli będziemy podziwiać portugalskiego aktora Diogo Morgado, a jako Marię pamiętną z dwukrotnie nominowanej do Złotego Globu roli w "Dotyku anioła" Romę Downey.

 • Siódmy syn

  Film jest ekranizacją pierwszego tomu książki fantasy dla młodzieży autorstwa Josepha Delaneya. Opowiada historię 13-letniego chłopca, który zostaje oddany pod opiekę tajemniczemu mężczyźnie, od którego uczy się egzorcyzmów i innych sztuk magicznych pozwalających pokonać ciemne moce. Chłopiec musi stawić czoła wielu niebezpieczeństwom.