• Informacje na temat:

  syn kożuchowskiej

Artykuły na temat: syn kożuchowskiej
 • Małgorzata Kożuchowska (44 l.) w ostatnim czasie jest potwornie zapracowana. "Cały czas przebywam na planie zdjęciowym" - mówi w wywiadach. Do tego dochodzi promocja nowego serialu, supermarketu, którego jest twarzą, oraz wizyty na branżowych imprezach. Małym Jasiem w tym czasie zajmuje się tata, Bartek Wróblewski. Paparazzi spotkali dziennikarza na spacerze z synem - chłopiec stawiał właśnie...

 • Małgorzata Kożuchowska urodziła!

  Małgorzata Kożuchowska po raz pierwszy została mamą. Aktorka na swoim profilu na Facebooku poinformowała, że urodziła swe pierwsze dziecko.

 • rodzinka.pl": Małgorzata Kożuchowska wraca na scenę!

  Wojciecha Farugi - ogłosiła gwiazda "rodzinki.pl". Rola w sztuce na podstawie opowiadania Jarosława Iwaszkiewicza to dla Małgorzaty Kożuchowskiej szansa na powrót do aktorskiej pierwszej ligi - na scenie(...) scenę tak szybko, jak to będzie możliwe. Kiedy jej syn Jan Franciszek miał już ponad trzy lata, aktorka poinformowała Jana Englerta, że chce zakończyć urlop wychowawczy, a dyrektor Narodowego obiecał...

 • Małgorzata Kożuchowska dziękuje za dowody sympatii

  Małgorzata Kożuchowska, która niedawno urodziła swe pierwsze dziecko, podziękowała na Facebooku za gratulacje, życzenia i sms-y, które otrzymała od fanów. "Dziękuję za wszystkie dowody sympatii i wsparcia oraz za to, że zamieniliście mój dom w kwiaciarnię!" - napisała aktorka na swym profilu.

 • Małgorzata Kożuchowska chwali męża!

  Grafik Małgorzaty Kożuchowskiej (45 l.) zapełniony jest aż do kwietnia, a to oznacza, że najbliżsi aktorki nie będą widywać jej całymi dniami. Czy częste nieobecności mają wpływ na jej relacje z mężem, biznesmenem z dziennikarską przeszłością, Bartłomiejem Wróblewskim (39 l.) oraz z synkiem Janem Franciszkem (2 l.)? Praca zawsze była dla Małgosi ważna. Koledzy z planu wielokrotnie podkreślali jej...

 • Małgorzata Kożuchowska w Pałacu Prezydenckim

  Małgorzata Kożuchowska - pierwszy raz po urodzeniu syna Jasia - pokaże się publicznie. W najbliższy poniedziałek, 8 grudnia, aktorka poprowadzi koncert kolęd, który odbędzie się w Pałacu Prezydenckim.

 • Syn Małgorzaty Kożuchowskiej (43 l.) i Bartka Wróblewskiego (37 l.) będzie nosił imiona Jan Franciszek. Na część papieży...

 • Kożuchowska o nowym sezonie "rodzinki.pl"

  Od 6 marca na antenie TVP2 startują premierowe odcinki serialu "rodzinka.pl". W szóstym sezonie produkcji do domu nieposkromionej rodziny wprowadzą się rodzicie Natalii Boskiej. "Między moją bohaterką a jej mamą będzie stale iskrzyć" - zdradza Małgorzata Kożuchowska.

 • Małgorzata Kożuchowska ma co świętować. Ale radość!

  Wielka radość w domu Małgorzaty Kożuchowskiej (46 l.). Hucznie świętowano piękną uroczystość. Byli goście, prezenty, tort, zabawa i mnóstwo radości. Stało się - Jaś skończył trzy lata!

 • "rodzinka.pl": Święta Adama Zdrójkowskiego

  - Moi rodzice bardzo dbają o to, by nasza Wielkanoc odbywała się zgodnie z tradycją - zdradza Adam Zdrójkowski, czyli serialowy Kuba, średni syn Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika Boskich (Tomasz Karolak) w "rodzince.pl".

Zdjęcia na temat: syn kożuchowskiej
Wideo na temat: syn kożuchowskiej
 • Małgorzata Kożuchowska: nie chcę sobie odbierać możliwości cieszenia się czasem spędzanym z synem

  Aktorka zamierza w tym roku wrócić do teatru i na plan filmowy. Chce jednak tak planować kolejne zobowiązania, aby jak najwięcej czasu spędzać z 2-letnim synkiem. Gwiazda twierdzi, że chłopiec jest obecnie w wieku, w którym przebywanie z nim jest wyjątkową przyjemnością.

 • Syn Boży

  Nowa ekranizacja najsłynniejszej historii świata ukazuje całe życie Chrystusa – od narodzin przez Jego nauczanie, ukrzyżowanie aż po zmartwychwstanie. W poruszającym kinowym obrazie nakręconym z epickim rozmachem przez twórców bijącego rekordy popularności serialu "Biblia" w tytułowej roli będziemy podziwiać portugalskiego aktora Diogo Morgado, a jako Marię pamiętną z dwukrotnie nominowanej do Złotego Globu roli w "Dotyku anioła" Romę Downey.

 • Siódmy syn

  Film jest ekranizacją pierwszego tomu książki fantasy dla młodzieży autorstwa Josepha Delaneya. Opowiada historię 13-letniego chłopca, który zostaje oddany pod opiekę tajemniczemu mężczyźnie, od którego uczy się egzorcyzmów i innych sztuk magicznych pozwalających pokonać ciemne moce. Chłopiec musi stawić czoła wielu niebezpieczeństwom.

Dyskusje na temat: syn kożuchowskiej