• Informacje na temat:

  syn krzesimira dębskiego

Artykuły na temat: syn krzesimira dębskiego
 • Anna Jurksztowicz i Krzesimir Dębski: Po kryzysie ani śladu!

  Gdy kilka miesięcy temu w jednej z restauracji w Wilanowie Anna Jurksztowicz świętowała ukazanie się swojej książki "IQuchnia, czyli jak inteligentnie jeść i pić", wszyscy wypatrywali jej męża Krzesimira Dębskiego. Na próżno. Nie pojawił się ani na scenie, ani w tłumie gości. Za piosenkarkę trzymali wtedy mocno kciuki syn Radzimir Dębski (29 l.) i jego dziewczyna. - Po prostu nie miał czasu, to...

 • Radzimir Dębski: Ekstrawagancki tatuaż

  Jeden z najpopularniejszych polskich kompozytorów młodego pokolenia ma zaskakujący tatuaż na ramieniu.

 • Radzimir "Jimek" Dębski szczerze o swoim życiu prywatnym. Jest tak źle?

  Radzimir Dębski (29 l.) to jeden z najbardziej utalentowanych polskich muzyków. "Jimek" ma na swoim koncie m.in. zwycięstwo w konkursie organizowanym przez Beyonce. Okazuje się jednak, że syn Krzesimira Dębskiego nie do końca jest zadowolony ze swojego życia...

 • Szyc i Urbańska w wokalnym duecie

  Trwa nagrywanie muzyki do filmu Jerzego Hoffmana "Bitwa warszawska 1920". Kompozytorem jest Krzesimir Dębski, a promujący film utwór zaśpiewają odtwórcy głównych ról - Natasza Urbańska i Borys Szyc.

 • Radzimir Dębski zaczyna gwiazdorzyć? "Na knajpy wydaję wszystko, co mam"

  Trzeba przyznać, że ostatni rok należał do niego. Syn Krzesimira Dębskiego oraz Anny Jurksztowicz nagrał płytę, którą zachwycił się m.in. Ashton Kutcher oraz Nicky Minaj. Krążek cieszył się tak dużym powodzeniem, że bilety na koncert, który odbył się w Katowicach, rozeszły się jak świeże bułeczki. Jak łatwo się domyśleć, młody muzyk nieźle obłowił się na swoim sukcesie. Radzimir zdradził...

 • Polak wygrał konkurs na remiks Beyonce

  Wersja polskiego kompozytora Radzimira Dębskiego zwyciężyła w zorganizowanym przez Beyonce konkursie na remiks jej najnowszego singla "End Of Time".

 • Radzimir Dębski żali się na Beyonce! "Dała 4 tysiące, to mało!"

  Jeszcze jakiś czas temu o synu Krzesimira Dębskiego i Anny Jurksztowicz mało kto słyszał. Wszystko zmieniło się w momencie, gdy Radzimir wygrał konkurs zorganizowany przez samą Beyonce! Przeróbka jednej z jej piosenek tak bardzo spodobała się artystce, że postanowiła zamieścić ją na płycie.  Nagranie, na którym Beyonce dzwoni do Dębskiego, aby poinformować go o wygranej, było swego czasu hitem...

 • Łódź: Festiwal Muzyki Filmowej

  Wernisaż wystawy fotosów, plakatów i programów przedwojennego kina polskiego oraz rysunków i karykatur autorstwa kompozytora Henryka Warsa, zainaugurował w piątek, 3 czerwca, w Muzeum Kinematografii w Łodzi, VIII Festiwal Muzyki Filmowej. W programie trzydniowej imprezy znalazły się m.in. koncerty oraz projekcje filmów z muzyką bohatera imprezy - Henryka Warsa.

 • Anna Jurksztowicz: A jednak rozstanie!

  ..."Rewia" informuje o sporych zmianach, jakie dokonały się w życiu Anny Jurksztowicz i Krzesimira Dębskiego...

 • Najlepszy musical od czasów "Metra"?

  Trwają pracę nad musicalem o wydarzeniach sierpnia 1980 roku. "Nie wiedzieć, kiedy minęło już 30 lat. Chcemy trafić z tą historią do młodych ludzi" - powiedział producent Jerzy Gudejko. Jest szansa, że swój wkład w projekt będą mieli Elton John i Bono.

Wideo na temat: syn krzesimira dębskiego
 • Marcin Prokop zachwycony Radzimirem Dębskim!

  W studio "Dzień Dobry TVN" Agnieszka Jastrzębska wyznała, że piękny Rafał Maślak wcale jej się nie podoba i nie jest w jej typie. Prowadzący Marcin Prokop wyznał z kolei, że jego wyobraźnię rozpala syn Krzesimira Dębskiego, Radzimir. "Jakbym był kobietą, to bym z nim chodził" - oznajmił. (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Syn Boży

  Nowa ekranizacja najsłynniejszej historii świata ukazuje całe życie Chrystusa – od narodzin przez Jego nauczanie, ukrzyżowanie aż po zmartwychwstanie. W poruszającym kinowym obrazie nakręconym z epickim rozmachem przez twórców bijącego rekordy popularności serialu "Biblia" w tytułowej roli będziemy podziwiać portugalskiego aktora Diogo Morgado, a jako Marię pamiętną z dwukrotnie nominowanej do Złotego Globu roli w "Dotyku anioła" Romę Downey.

 • Jurksztowicz zachwala syna: Pracuje od 15. roku życia!

  Anna Jurksztowicz od wielu lat jest żoną Krzesimira Dębskiego oraz matką Marii i Radzimira Dębskich. Kariera syna wokalistki od momentu, kiedy Beyonce nawiązała z nim współpracę nabrała zawrotnej prędkości. Mama oczywiście pęka z dumy! (WideoPortal/x-news)

 • Siódmy syn

  Film jest ekranizacją pierwszego tomu książki fantasy dla młodzieży autorstwa Josepha Delaneya. Opowiada historię 13-letniego chłopca, który zostaje oddany pod opiekę tajemniczemu mężczyźnie, od którego uczy się egzorcyzmów i innych sztuk magicznych pozwalających pokonać ciemne moce. Chłopiec musi stawić czoła wielu niebezpieczeństwom.