• Informacje na temat:

  syn krzysztofa ibisza maks

Artykuły na temat: syn krzysztofa ibisza maks
 • Krzysztof Ibisz przeżywa trudne chwile! Po śmierci ojca rozstał się z partnerką!

  Po siedmiu latach związku ukochana Krzysztofa Ibisza (54 l.), Patrycja, wyprowadziła się z jego apartamentu, a on znów jest samotny. Co zniszczyło ich uczucie?

 • Krzysztof Ibisz: Szczęśliwy singiel

  Najbardziej znany prezenter w Polsce. Prywatnie niezwykle sympatyczny i dowcipny mężczyzna, a także kochający ojciec dwóch synów.

 • Krzysztof Ibisz opublikował zdjęcie z synem. Internauci zachwyceni: "Piękny"

  Krzysztof Ibisz (53 l.) pokazał na Instagramie zdjęcie z synem Maksem (19 l.), którego ma ze związku z Anną Zejdler.

 • Ibisz już wkręca syna do show-biznesu

  ...14-letni Maksiu, syn Krzysztofa Ibisza i Anny Zejdler-Ibisz, zadebiutował na antenie jako dziennikarz.

 • Krzysztof Ibisz pokazał wyjątkowe zdjęcie z byłą żoną! Mają co świętować!

  ...byłymi żonami. Ostatnio gwiazdor miał okazję spotkać się ze swoją pierwszą żoną, gdyż razem z synem Maksymilianem mieli powód do radości i świętowania. Maks właśnie skończył 18 lat i rodzice bardzo(...)Pierwszą żoną dziennikarza była Anna Zejdler, z którą ma syna Maksymiliana (18 l.), a z drugą, Anną Nowak-Ibisz (52 l.), ma syna Vincenta (12 l.). Mimo rozwodów, prezenter bardzo starał się, by jego...

 • Jak doniósł ostatnio "Fakt", prezenter nie zamierza przeznaczać 14 tys. zł na alimenty dla dwóch synów - Maksa z pierwszego małżeństwa i Vincenta z drugiego. Pozwał więc byłą małżonkę Annę Nowak(...) niej obniżenie alimentów poza salą rozpraw. Gdy się to nie udało, sprawa trafiła do sądu. "Nie mam sił, by to komentować, na dodatek muszę zrobić wszystko, by mój syn miał dobre zdanie o swoim...

 • Ibisz wynagradza synom dramat

  Drugi rozwód Krzysztofa Ibisza oznacza, że drugie dziecko będzie wychowywać się w rozbitej rodzinie. Prezenter stara się ochronić synów przed rodzinnym dramatem i poświęca im bardzo dużo czasu.

 • Krzysztof Ibisz o rozwodzie

  ...zilustrowana bardzo dziwną sesją zdjęciową. Na okładce widzimy Krzysztofa-idealnego ojca z synem Maksem, a dalej - Krzysztofa na stole operacyjnym, poddającego się zabiegowi podciągnięcia skóry na twarzy, Krzysztofa na wózku inwalidzkim w towarzystwie pielęgniarek, Krzysztofa-biznesmena otoczonego przez młode asystentki oraz Krzysztofa-sportsmena, ćwiczącego na siłowni.

 • Tureckie wakacje Ibisza

  Krzysztof Ibisz (44 l.) tegoroczne wakacje spędził w Turcji w towarzystwie 9-letniego syna Maksia oraz... fotoreportera tabloidu.

 • Ibisz marzy o córce

  ...starszy syn prezentera Maks (10 l.). "Ostatnio siedział nad nią do późnych godzin wieczornych. Wisieliśmy na telefonie, bo chciał skonsultować niektóre odpowiedzi u źródła", śmieje się prezenter. Opinia Maksa i młodszego synka Vincenta (4 l.) jest dla niego bardzo istotna. "Mam dwóch małych przyjaciół. Nasze relacje są dla mnie najważniejsze. Cieszę się, że choć nie mieszkamy razem, na co dzień mamy...