• Informacje na temat:

  syn maciej musiał

Artykuły na temat: syn maciej musiał
 • Maciej Musiał w końcu wybaczył tacie! To wiele go kosztowało!

  Maciej Musiał (23 l.) boleśnie przeżył rozwód rodziców. Długo miał żal do taty, że zostawił rodzinę. Teraz stara się nauczyć żyć na nowo ze swoim ojcem.

 • Maciej Musiał: Powrót do przeszłości

  - Stanąłem przed kamerą, gdy miałem 6 lat - mówi. Na szczęście łatka dziecięcej gwiazdy do niego nie przywarła. Dziś Maciej Musiał ("The Voice of Poland", "rodzinka.pl") ma 20 lat i jest u progu dorosłej kariery.

 • "Krew z krwi": Maciej Musiał rusza w drogę

  ...– Stanąłem przed kamerą, gdy miałem 6 lat – mówi Maciej Musiał. Na szczęście łatka dziecięcej gwiazdy do niego nie przywarła. Dziś ma 20 lat i jest u progu dorosłej kariery.

 • Maciej Musiał: Zmiany w życiu Boskiego

  Niebawem na antenie telewizyjnej "Dwójki" rozpoczną się premierowe odcinki "rodzinki.pl". O szóstym sezonie serialu opowiada Maciej Musiał, czyli odtwórca roli Tomka Boskiego. Co czeka jego bohatera? Wróci do domu rodziców, zamieszka w piwnicy i będzie szukać nowej dziewczyny.

 • ​"rodzinka.pl": Maciej Musiał kończy dziś 20 lat!

  Maciej Musiał, czyli Tomek Boski z "rodzinki.pl", przestaje dziś być... nastolatkiem. Mający na swym koncie prawie 30 ról aktor świętuje 11 lutego swe 20. urodziny!

 • Maciej Dowbor: Koroniewska odradzała mu udział w "Celebrity Splash!"

  Od kilku lat trenuje triathlon, jest bardzo wysportowany. Maciej Dowbor wydawał się głównym faworytem do zwycięstwa w show "Celebrity Splash". Jego żona Joanna Koroniewska odradzała mu udział w programie. Wewnętrzny głos ostrzegał ją, że może stać się coś złego. Niestety, jego ambicja wzięła górę...

 • "rodzinka.pl": Maciej Musiał zamieszka w... piwnicy

  Niebawem na antenie telewizyjnej "Dwójki" premierowe odcinki "rodzinki.pl". O szóstym sezonie serialu rozmawialiśmy z Maciejem Musiałem, odtwórcą roli Tomka Boskiego. Co czeka jego bohatera? Wróci do domu rodziców, zamieszka w piwnicy i będzie szukać nowej dziewczyny.

 • Maciej Stuhr: Trzy łóżkowe sceny

  Jerzy Stuhr gra starszego, a jego syn Maciej młodszego - Jana Bratka, głównego bohatera filmu "Obywatel", pokazanego premierowo we wtorek, 16 września, na Festiwalu Filmowym w Gdyni.

 • Małgorzata Kożuchowska i Maciej Musiał zbliżyli się do siebie. Nieważna różnica wieku!

  Małgorzata Kożuchowska (48 l.) poznała Macieja Musiała (24 l.), gdy ten miał 15 lat. Była świadkiem jego młodzieńczego buntu. Pomogła mu w trudnych chwilach. Wiele ich łączy, mimo różnicy wieku. Dziś patrzy na niego z dumą i radością.

 • Gwiazdy "rodzinki.pl" wróciły na plan!

  Rozpoczęły się zdjęcia do szóstej serii "rodzinki.pl"! Wczoraj na planie serialu stawiła się cała siódemka głównych bohaterów. Dlaczego siódemka? Otóż w najnowszej serii hitowego serialu TVP2 do domu Boskich wprowadzą się dziadkowie. Do rodzinnego gniazda powróci także Tomek (Maciej Musiał).

Zdjęcia na temat: syn maciej musiał
Wideo na temat: syn maciej musiał
 • Maciej Musiał wygryzł młodego Gąsa z "Dzień dobry TVN"!

  Maciej Musiał poprowadzi w "Dzień Dobry TVN" swój cykl, w ramach którego osobistości ze świata kultury i show-biznesu będą opowiadać o swojej młodości. Wcześniej w porannym programie zajmował się tym Kuba, syn Piotra Gąsowskiego. (Dzień dobry TVN/X-news)

 • Syn Boży

  Nowa ekranizacja najsłynniejszej historii świata ukazuje całe życie Chrystusa – od narodzin przez Jego nauczanie, ukrzyżowanie aż po zmartwychwstanie. W poruszającym kinowym obrazie nakręconym z epickim rozmachem przez twórców bijącego rekordy popularności serialu "Biblia" w tytułowej roli będziemy podziwiać portugalskiego aktora Diogo Morgado, a jako Marię pamiętną z dwukrotnie nominowanej do Złotego Globu roli w "Dotyku anioła" Romę Downey.

 • Musiał o matce: Biorą ją za moją koleżankę!

  Maciej Musiał zawitał ostatnio do "Dzień Dobry TVN", zabierając przy okazji swoją mamę. Pani Anna Musiał opowiedział o tym, jak chroni syna przed całym złem show-biznesu. Jedną z meto jest zapewne chodzenie z nim na bankiety i rauty. Na szczęście aktor nie musi się obawiać tego, że będą się z niego śmiać, że przychodzi z mamą. Większość ludzi bierze bowiem panią Annę za jego koleżankę... (Dzień

 • Siódmy syn

  Film jest ekranizacją pierwszego tomu książki fantasy dla młodzieży autorstwa Josepha Delaneya. Opowiada historię 13-letniego chłopca, który zostaje oddany pod opiekę tajemniczemu mężczyźnie, od którego uczy się egzorcyzmów i innych sztuk magicznych pozwalających pokonać ciemne moce. Chłopiec musi stawić czoła wielu niebezpieczeństwom.

Dyskusje na temat: syn maciej musiał
 • Re: "1983": Maciej Musiał wciąż czeka na miłość!

  Ty nie masz przecież tego problemu, twój syn nigdy cię o to nie spyta........

 • Re: "1983": Maciej Musiał wciąż czeka na miłość!

  _ fobami. Wasz syn też któregoś dnia może wrócić do domu i oświadczyć "Mamo, Tato, jestem geeeeeeeee*em". I co wtedy zrobicie

 • Re: ​"rodzinka.pl": Maciej Musiał kończy dziś 20 lat!

  "Jedną z jego miłosnych zdobyczy okaże się szkolna koleżanka... Natalii (Małgorzata Kożuchowska)! Jak matka zareaguje na wieść, że jej syn sypia z dużo starszą kobietą?" POtologia.

 • Re: "rodzinka.pl": Maciej Musiał jest już... po ślubie!

  Już sami nie wiedzą co pisać, żeby tylko przyciągnąć uwagę - co za żenada, mój syn miał kilka żon w przedszkolu, normalka wśród dzieci,a tu to taka wielka nowinka, oj zajęli by się czymś konkretnym, a nie takimi głupotami. Żal mi tego chłopaka, bo się z niego wyśmiewają, a on chyba rzeczywiście uważa sie za bożyszcze, mam nadzieję że nie przewróci mu się w głowie i coś w życiu osiągnię, tego mu

 • Re: ​"Daleko od noszy": Syn znanych aktorów dostał rolę w nowym serialu TVP

  ", która chyba na planie tego serialu się urodziła... młody Pawlicki też uzdolniony po babci i wujku producencie, Olszańska też po rodzicach utalentowana, dalej wielka gwiazda Maciek Musiał absolutnie(...), wrodzonym talentem czyli Maciej Stuhr....Stawki dziecięcych, początkujących gwiazd zaczynają się od 1500 zł za dzień zdjęciowych, tych starszych 3-8 tysięcy... O aktorach nie wspomnę.... NO I CZEGO SIĘ

 • Re: Maciej Musiał („rodzinka.pl”, „Hotel...

  ten kurdupel szczeniak juz nie urosnie bo skonczyl 18 lat , jest gowniarzem , ktoremu we łbie sie przewraca ależ sie mylisz! Mój syn rósł do 22 roku zycia, a poza tym 1,73 to tak mało? WCALE NIE.