• Informacje na temat:

  syn malgorzata pieczynska

Artykuły na temat: syn malgorzata pieczynska
 • Małgorzata Pieczyńska: Powoli dojrzałam do roli babci

  Aktorka żartuje, że ma już 89 wnuków, ale żadnego własnego. To dzieci z sierocińca w Salwadorze, którymi opiekuje się jej jedyny syn...

 • Zbrodnia w "M jak miłość"?

  Rafał jest psychicznie chory i bardzo niebezpieczny. Jego obsesja na punkcie Anny może go popchnąć do popełnienia zbrodni. Za to zakochana w Marcinie Janka otrzyma wsparcie od jego mamy.

 • Małgorzata Pieczyńska martwi się o syna! Otarł się o śmierć…

  Od lat dzieli życie między Polskę a Szwecję. W Warszawie Małgorzata Pieczyńska  gra Aleksandrę Chodakowską w serialu "M jak miłość", zaś w Sztokholmie mieszka z mężem, Gabrielem Wróblewskim. Jednak od jakiegoś czasu myśli aktorki coraz częściej wybiegają daleko, bo aż za ocean. Okazuje się, że syn pary, Viktor (28 l.), na dobre zadomowił się w Salwadorze, w Ameryce Środkowej. "Buduje tam...

 • Małgorzata Pieczyńska: Mam co grać

  Małgorzata Pieczyńska, prywatnie mama 23-letniego Victora, jest dumna również ze swoich serialowych dzieci i z sentymentem wspomina własny debiut aktorski.

 • „M jak miłość”: Małgorzata Pieczyńska ma słabość do swoich mężczyzn

  ...satysfakcji i szczęścia. - Cudowny mąż i wspaniały syn to najpiękniejsze prezenty, jakie dostałam od życia - mówi.  

 • Pieczyńska i Roznerski: Dziecko to wyzwanie

  Po wakacjach zobaczymy, jak Aleksandra i Marcin z "M jak miłość" radzą sobie z bolesną przeszłością. Rozmowa o serialu to dla aktorów okazja do wspomnień z dzieciństwa i opowieści o własnych synach.

 • ...męża. To był istny spisek, mój i teściowej. Nie pytając Gabrysia o zdanie, kupiłyśmy mojemu synowi Victorowi psa, owczarka nizinnego. Victor nie ma rodzeństwa, mieszkał tylko z dorosłymi ludźmi(...)). Victor ma dziś 25 lat. Jakie są wasze relacje? - Przyjacielskie i jestem z tego bardzo dumna. Bo przyjaźń z dorosłym synem wcale nie jest taka oczywista. Świat rówieśników jest wielką konkurencją...

 • Trudne życie bogaczy

  Ruszyły zdjęcia do polskiej "Dynastii"! Czy serial z udziałem Grażyny Szapołowskiej, Małgorzaty Pieczyńskiej, Jerzego Zelnika i Anny Cieślak ma szansę na tak wielki sukces, jak jego amerykański pierwowzór?

 • Małgorzata Pieczyńska szczęście znalazła dopiero w drugim małżeństwie!

  ...tak wyrwał ci garść włosów i sobie powróżył? Nigdy więcej nie rób tego, nie można bezmyślnie kaleczyć żywej istoty". Mój 27-letni syn, Victor, też jest związany z naturą, przyjeżdża do nas, mieszka(...) urodzinowego". To motto mojego życia. Są ludzie, którzy mają focha od obudzenia się, i są tacy, którzy zawsze zobaczą promyk słońca. Mój mąż, Gabriel, ma to drugie. Taki też jest mój syn, Victor. Syn...

 • Kożuchowska: K jak... Kryminalna!

  W 75. odcinku "Kryminalnych" fanów czeka niespodzianka. W serial u pojawi się nowa bohaterka - seksowna blondynka Natalia. W tej roli zobaczymy prawdziwą gwiazdę: Małgorzatę Kożuchowską.

Zdjęcia na temat: syn malgorzata pieczynska
 • Małgorzata Pieczyńska z synem Victorem
 • Małgorzata Pieczyńska z synem Victorem
 • Małgorzata Pieczyńska z synem Victorem
Wideo na temat: syn malgorzata pieczynska
 • Małgorzata Pieczyńska pokazała syna

  Małgorzata Pieczyńska pojawiła się w programie "Dzień Dobry TVN" ze swoim synem Wiktorem Wróblewskim. Chłopak opowiedział o swoim życiu, które dzieli między Szwecję a Amerykę Środkową. - Mam hobby. Instaluję zbiorniki na deszczówkę dla Indian i szkół. W tym roku udało mi się wybudować całą szkołę - przyznał. (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Syn Boży

  Nowa ekranizacja najsłynniejszej historii świata ukazuje całe życie Chrystusa – od narodzin przez Jego nauczanie, ukrzyżowanie aż po zmartwychwstanie. W poruszającym kinowym obrazie nakręconym z epickim rozmachem przez twórców bijącego rekordy popularności serialu "Biblia" w tytułowej roli będziemy podziwiać portugalskiego aktora Diogo Morgado, a jako Marię pamiętną z dwukrotnie nominowanej do Złotego Globu roli w "Dotyku anioła" Romę Downey.

 • "M jak miłość": Czy w końcu Magda będzie szczęśliwa?

  Madzia czuje, że dobrze wybrała. Jednak w oczach mamy swojego ukochanego nie jest ideałem. Anna Mucha rozumie troskę i obawy matki Olka: - To chyba nie jest wymarzony związek dla jej ukochanego syna – podsumowuje aktorka. – Mam nadzieję, że Aleksandra zdaje sobie sprawę, że życia za swoich synów nie przeżyje i nie będzie oceniać ich wyborów – dodaje Małgorzata Pieczyńska. – Olek w stosunku do

 • Siódmy syn

  Film jest ekranizacją pierwszego tomu książki fantasy dla młodzieży autorstwa Josepha Delaneya. Opowiada historię 13-letniego chłopca, który zostaje oddany pod opiekę tajemniczemu mężczyźnie, od którego uczy się egzorcyzmów i innych sztuk magicznych pozwalających pokonać ciemne moce. Chłopiec musi stawić czoła wielu niebezpieczeństwom.