• Informacje na temat:

  syn marka kondrata

Artykuły na temat: syn marka kondrata
 • Marek Kondrat i Antonina świętują razem z Grzegorzem Turnauem. Jest sukces!

  Miłość Marka Kondrata (67 l.) do młodziutkiej córki Grzegorza Turnaua początkowo martwiła muzyka. Z czasem znany bard przekonał się jednak do zięcia. I dzięki niemu odniósł teraz sukces!

 • Renata Dancewicz i Marek Kondrat: Nagie piersi i łzy

  Dzięki postaciom Beaty i Olgierda zyskali ogromną popularność.

 • ..., które sam popełnił - twierdzi informator "Na Żywo". Muzyk przyznał niedawno, że to właśnie od Marka Kondrata - "wybitnego znawcy i kupca win" - dowiedział się wielu ciekawostek na temat tego trunku(...) fakt, że dobrej jakości wina z Chile, Włoch czy Hiszpanii w sklepie Kondrata można kupić już za 25-30 zł. Cena szokuje, bo wina Turnaua to nowość na rynku - zauważa stały klient winiarskiego portalu...

 • "Sto najważniejszych scen filmu polskiego": Odwracanie kota ogonem

  Zdarza wam się kliknąć czasem w ciekawy tytuł na internetowej stronie, by po chwili ze złością zamknąć okienko, bowiem wyświetlony tekst nie ma nic wspólnego z obiecywaną treścią? Po przekartkowaniu książki Wiesława Kota "Sto najważniejszych scen filmu polskiego" możecie mieć podobne odczucia.

 • Zaskakujące kulisy znajomości Magdaleny Zawadzkiej i Marka Kondrata!

  O bliskiej relacji Magdy Zawadzkiej (70 l.) i Marka Kondrata (64 l.) w teatralnych kręgach krążyły prawdziwe legendy. Jednak mąż aktorki zachował zimną krew i... wygrał.

 • Urodziny Marka Kondrata

  Marek Kondrat obchodzi w czwartek, 18 października, 62. urodziny. Mimo tego, że kilka lat temu zrezygnował z aktorstwa, jego fani cały czas mają nadzieję na powrót artysty.

 • Sensacyjne wieści! Marek Kondrat i Antonina Turnau będą mieli dziecko!

  ..."U Pana Boga za piecem". Dla Kondrata to będzie kolejna życiowa rewolucja. Pierwszą był związek z Antoniną. Wcześniej przez ponad 30 lat wiódł życie przykładnego męża Ilony Kondrat (67).  W wywiadach(...) wychowała dwóch synów. Mikołaj (43 l.) dorastając, buntował się, poszukiwał swojej drogi, nie skończył studiów. Dziś jest prezesem zarządu firmy założonej przez ojca. Wojciech (31 l.) ma artystyczną duszę...

 • 60. urodziny Marka Kondrata

  Marek Kondrat, jeden z najpopularniejszych polskich aktorów, znany z ról w filmach takich, jak "Zaklęte rewiry", "C.K. Dezerterzy", "Pułkownik Kwiatkowski" i "Dzień świra" kończy w poniedziałek, 18 października, 60 lat.

 • Marek i Antonina Kondratowie: Wspaniałe nowiny. To się nazywa szczęście!

  ...wspólną pasję z mężem, który zainteresował się produkcją tego alkoholu. Antonina, pełna młodzieńczej energii, jest prawą ręką męża. Zgodnie współpracuje też z jego starszym synem Mikołajem Kondratem (43(...) Toskanii - nie ma już miejsc. Jak udało się dowiedzieć tygodnikowi, żona Marka wpadła na pomysł, jak jeszcze bardziej uatrakcyjnić taki wyjazd. "Antonina uważa, że można zaproponować uczestnikom także...

 • Marek Kondrat jako nauczyciel

  Marek Kondrat zagrał jedną z ról w filmie Janusza Majewskiego "Mała matura 1947", który uhonorowano Nagrodą Specjalną Jury na tegorocznym festiwalu w Gdyni.

Wideo na temat: syn marka kondrata
 • Syn Boży

  Nowa ekranizacja najsłynniejszej historii świata ukazuje całe życie Chrystusa – od narodzin przez Jego nauczanie, ukrzyżowanie aż po zmartwychwstanie. W poruszającym kinowym obrazie nakręconym z epickim rozmachem przez twórców bijącego rekordy popularności serialu "Biblia" w tytułowej roli będziemy podziwiać portugalskiego aktora Diogo Morgado, a jako Marię pamiętną z dwukrotnie nominowanej do Złotego Globu roli w "Dotyku anioła" Romę Downey.

 • Siódmy syn

  Film jest ekranizacją pierwszego tomu książki fantasy dla młodzieży autorstwa Josepha Delaneya. Opowiada historię 13-letniego chłopca, który zostaje oddany pod opiekę tajemniczemu mężczyźnie, od którego uczy się egzorcyzmów i innych sztuk magicznych pozwalających pokonać ciemne moce. Chłopiec musi stawić czoła wielu niebezpieczeństwom.

 • Jak ojciec i syn

  "Jak ojciec i syn" to subtelny i poruszający portret współczesnej rodziny, film dla każdego kto jest lub chciałby zostać rodzicem. Państwo Nonomiya pewnego dnia odkrywają, że od sześciu lat wychowują nie swoje dziecko - w szpitalu ich syn został zamieniony z innym chłopcem. Szybko odnajdują drugą poszkodowaną rodzinę i równie szybko sprawę rozwiązują w sądzie. Decyzje zapadają, ale dylematy i emocjonalne rozdarcie pozostają. Obie rodziny muszą rozważyć, co zrobić ze świadomością, że przez...