• Informacje na temat:

  syn markowskiej

Artykuły na temat: syn markowskiej
 • Wujek biskup nieźle zaskoczył Patrycję Markowską!

  Dzięki biskupowi Rafałowi Markowskiemu komunia święta synka Patrycji była wyjątkowa. Czy to oznacza, że odpuścił bratanicy w kwestii życia "na kocią łapę"?

 • Jacek Kopczyński: Synowie są ze mnie dumni

  Aktor Jacek Kopczyński opowiada o tym, jak się żyje z gwiazdą rocka, co lubią jego synowie i kto uprzykrza mu życie.

 • Patrycja Markowska żyje bez ślubu. Znany duchowny krytykuje

  ...okresy: od zauroczenia po narzeczeństwo i ślub. Nie jest dobrze, gdy kolej rzeczy się odwróci, jakiś etap się przyspieszy czy pominie - wyjaśniał kapłan. Życie jego bratanicy, Patrycji Markowskiej, pod(...) prezent - mówiła w wywiadach Patrycja. W styczniu 2008 roku na świecie pojawił się syn Filip. Dziadkowie od pierwszej chwili zakochali się we wnuku. Rodzina czekała na ślub, ale na próżno. - Na razie...

 • 25 lat RMF FM: Wyjątkowe duety na płycie

  3 lutego ukaże się płyta będąca muzycznym podsumowaniem 25-lecia Radia RMF FM.

 • Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński uratowali swój związek!

  Kolejny kryzys w związku Patrycji Markowskiej (36 l.) i Jacka Kopczyńskiego (44 l.) zakończył się... kupnem domu w Hiszpanii. Pod błękitnym niebem czują się szczęśliwi. Ale czy przyszłość będzie równie pogodna?

 • Kora kontra Złoty Maanam i inne żenujące spory o nazwę

  W ostatnim czasie coraz częściej głośne rozstania w różnych zespołach muzycznych kończą się żenującymi, ciągnącymi się latami sporami o prawa do nazwy. Zdezorientowana publiczność obserwuje smutne przepychanki dawnych idoli, którzy za wszelką cenę próbują przekonać fanów, że to właśnie oni są ci "prawdziwi" i "legendarni". Kora czy Złoty Maanam? Kukiz czy Piersi? Dwie wersje De Mono, a może Kat z Romanem lub Kat bez Romana? Sprawdzamy, kogo jeszcze dotknął ten wirus.

 • Patrycja Markowska szczęśliwa! Syn w końcu dał się namówić!

  Wokalistka jest mamą 10-letniego Filipa. Choć wiele dzieci gwiazd idzie często w ich ślady, jej syn dotąd nie wykazywał zainteresowania muzyką. W końcu jednak zgodził się na coś, co niezwykle uradowało Patrycję Markowską. Wokalistka zdradziła "Super Expressowi", że jej syn nagrał właśnie piosenkę z nią i jej tatą, Grzegorzem Markowskim. Na pytanie, jak go do tego namówiła, odpowiedziała...

 • Łzy Patrycji Markowskiej

  Patrycja Markowska zwalnia tempo jeśli chodzi o muzyczną karierę. Choć występ w Sopocie mocno ją poruszył, to jednak priorytetem jest dla niej ośmiomiesięczny synek.

 • Patrycja Markowska zafundowała rodzinie drogi wypoczynek!

  ...zakątka w Alpach - Fieberbrunn" i dorzuciła kilka zdjęć z wyjazdu. Patrycji Markowskiej towarzyszyli syn oraz jej partner Jacek Kopczyński (44 l.). "Super Express" donosi, że wypad ten musiał kosztować wokalistkę niemało pieniędzy! "Tygodniowy pobyt w miejscowości Fieberbrunn, w której para spędziła ferie wraz z synkiem Filipem (7 l.) kosztuje blisko 20 tys. zł. Doliczając resztę wydatków...

 • Opijali syna Markowskiej

  Jacek Kopczyński (37 l.), któremu ukochana Patrycja Markowska (29 l.) dwa tygodnie temu urodziła syna Filipa, urządził "pępkowe" co się zowie - donosi "Super Express".

Zdjęcia na temat: syn markowskiej
Wideo na temat: syn markowskiej
 • Syn tęskni za Markowską

  Patrycja Markowska nie ukrywa, że kariera i trasy koncertowe zabierają jej bardzo dużo czasu. Jej syn Filip coraz trudniej znosi rozłąkę i bardzo tęskni za mamą. (Żródło: Dzień Dobry TVN/x-news)

 • „M jak miłość”: Czego dowiedzą się o przeszłości dziadków?

  Paweł opowiada żonie, że w spalonym domu w Grabinie znalazł stary list. Wynika z niego, iż w czasie wojny ojciec Lucjana ukradł pieniądze sklepikarzowi Markowskiemu. Konsekwencją tej sytuacji była plajta i samobójstwo handlarza. Pradziadek prosi w liście, by jego syn postarał się jakoś wynagrodzić wojenną krzywdę. Czy Zduńscy odszukają Markowskich i po latach spełnią prośbę ojca Lucjana? Tak.

 • "Przyjaciółki 12": Odcinek 10.

  Kompletnie pijany Paweł robi awanturę w kancelarii Anki. Oskarża Tomasza o to, że romansuje z jego żoną. Zostaje wyrzucony przez ochronę. Tomasz proponuje Ance, że odwiezie ją do domu. Całej sytuacji uważnie przygląda się Olga. Staś i Franek odsuwają się od matki, mają jej za złe, że wyrzuciła Pawła z domu. Tymczasem Andrzej przyprowadza do Ingi na manicure koleżankę z pracy, Justynę. Pragnie wysądować, co jego była żona o niej sądzi, sam interesuje się dziewczyną. Inga jest oburzona...