• Informacje na temat:

  syn michaela douglasa

Artykuły na temat: syn michaela douglasa
 • Syn Michaela Douglasa dotkliwie pobity

  Michael Douglas (73 l.), wielki hollywoodzki gwiazdor i mąż Catherine Zety-Jones, w wieku 73 lat został pierwszy raz dziadkiem. O wnuczkę Luę Izzę postarał się najstarszy syn aktora, Cameron. Niegdyś zakała rodu.

 • Wpadka magazynu "People": Uśmiercili Kirka Douglasa

  W niedzielę, 30 listopada, na internetowej stronie magazynu "People" pojawiła się informacja o śmierci Kirka Douglasa. Problem w tym, że mimo 97 lat na karku, hollywoodzki gwiazdor ma się świetnie, a upubliczniony przypadkiem materiał był tylko redakcyjnym gotowcem przygotowanym na wypadek zgonu Douglasa.

 • Syn Michaela Douglasa wyszedł z więzienia!

  Przypomnijmy, że mężczyzna w 2010 roku został aresztowany za posiadanie i sprzedaż narkotyków. Odbył się proces, w wyniku którego syn aktora został skazany na 10 lat pozbawienia wolności. Teraz może cieszyć się wolnością! Jak doniósł portal "Page Six", mężczyźnie skrócono karę i mógł opuścić więzienie. Póki co nie mieszka jednak we własnym domu, a otwartym zakładzie karnym, co i tak jest dla...

 • Syn Douglasa trafi do więzienia?

  Cameron, syn gwiazdora Hollywood - Michaela Douglasa, może trafić do więzienia na co najmniej 10 lat za rozprowadzanie narkotyków.

 • Cameron Douglas: Dla miłości wszystko

  W 2010 roku został skazany na 5 lat za posiadanie narkotyków. Karę mu wydłużono, gdy przyznał się do przemycania narkotyków do więzienia. Cameron Douglas (38 l.), pierworodny syn Michaela Douglasa, miał opuścić więzienie w przyszłym roku. Wyszedł w 2017 roku i próbuje ułożyć sobie życie.

 • Syn Douglasa skazany na 5 lat

  Znana rodzina nie wybawiła 31-letniego przestępcy od kary. Zapadł wyrok w sprawie syna Michaela Douglasa, Camerona.

 • Michael Douglas został dziadkiem!

  .... Przypomnijmy, że Cameronowi Douglasowi jeszcze do niedawna nie wiodło się zbyt dobrze. Syn aktora niespełna rok temu opuścił więzienie, w którym przebywał przez siedem lat. Sąd skazał go za...

 • Syn Kirka Douglasa nie żyje

  Zwłoki najmłodszego syna gwiazdora filmu amerykańskiego Kirka Douglasa ( "Spartacus" ), 46-letniego Erica, znaleziono we wtorek, 6 lipca, w jego mieszkaniu na nowojorskim Manhattanie - oświadczył rzecznik policji. Eric Douglas, przyrodni brat Michaela ( "Wall Street" ), był również aktorem filmowym.

 • Michael Douglas w końcu może odwiedzić syna w więzieniu!

  Michael Douglas (69 l.) po dwóch latach w końcu może zobaczyć się ze swoim synem, który przebywa w więzieniu.

 • Poruszający list Camerona Douglasa

  Przebywający w więzieniu syn Michaela Douglasa, Cameron, w poruszającym liście, apeluje o wsparcie dla osób, które siedząc za kratkami, są uzależnione od substancji odurzających.

Wideo na temat: syn michaela douglasa
 • Załamany Michael Douglas wychodzi z sądu

  Michael Douglas wychodzi z sądu we wtorek, 20 kwietnia. Jego syn, 31-letni Cameron, został skazany na pięć lat więzienia za posiadanie i rozprowadzanie narkotyków.