• Informacje na temat:

  syn muńka

Artykuły na temat: syn muńka
 • Muniek Staszczyk: Mam trochę dosyć!

  ...dzieci. Przeżywa pan syndrom opuszczonego gniazda? - Syn ma dwadzieścia siedem lat, córka dwadzieścia trzy, więc najwyższy czas, żeby zacząć samodzielne życie. Sam miałem dwadzieścia siedem lat...

 • Kuba Czekaj debiutuje "Królewiczem Olch"

  Trwają prace nad pełnometrażowym debiutem fabularnym Kuby Czekaja, twórcy obsypanego nagrodami krótkiego metrażu "Ciemnego pokoju nie trzeba się bać". Część zdjęć do "Królewicza Olch", za które odpowiedzialny jest Adam Palenta, zrealizowano pod koniec października w Błędnych Skałach na Dolnym Śląsku. Kolejne, realizowane już w Warszawie, zaplanowane są na styczeń 2015 roku. Producentem filmu jest Studio Munka działające przy Stowarzyszeniu Filmowców Polskich.

 • Muniek Staszczyk: Jezus też był buntownikiem

  ...wychowujecie w duchu katolickim? - Marysia i Janek są już dorośli i my nigdy nie narzucaliśmy im naszego punktu widzenia. Pamiętam tylko, że kiedy mój syn wyjeżdżał do Włoch na wymianę z Erasmusa...

 • Historia Polaka w krzywym zwierciadle

  Historia Polaka ukazana w krzywym zwierciadle - tak swoją komedię "Obywatel", która właśnie trafiła do kin, określił Jerzy Stuhr. Akcja obejmuje okres od lat 50. po współczesność. Stuhr wyreżyserował ten film, a także w nim zagrał, razem z synem Maciejem.

 • Muniek Staszczyk naucza: Jeżeli poprosisz Jezusa o pomoc, zostaniesz wysłuchany

  Walczył z uzależnieniem od alkoholu, narkotyków, ciężką depresją oraz myślami samobójczymi. W 2013 roku, świętując swoje 50. urodziny, wraz z żoną Martą wziął udział we mszy odprawianej w języku włoskim. Choć nie rozumieli ani słowa, oboje nie umieli powstrzymać łez. - Popłakaliśmy się. Poczułem działanie Matki Bożej, która tak bardzo mnie kocha. Byłem jak syn marnotrawny wracający do mamy...

 • "Obywatel" : Pokolenie

  "Najlepiej ten film zrozumie moje pokolenie, bo wszystko to przeżyło" - mówi o "Obywatelu" Jerzy Stuhr. To jednocześnie największa zaleta, ale i wada jego nowej produkcji.

 • Stanisława Celińska martwi się o dzieci. Chce je ustrzec przed swoimi błędami

  Stanisława Celińska (68 l.) ma wyrzuty sumienia, że nie zawsze była dobrą matką. Dziś, choć syn i córka są dorośli, drży, by nie powtórzyli jej historii.

 • Gdynia 2014: Pokolenia

  "To jest film rozliczeniowy. Rozliczam się w imieniu mojego pokolenia z tym, co się z nami stało" - mówi o "Obywatelu" Jerzy Stuhr. Co ciekawe, podobne zdanie można by usłyszeć także od twórców innych pokazywanych we wtorek, 16 września, na Festiwalu Filmowym w Gdyni produkcji.

 • Jan Nowicki o wnuczce: "Ja się takimi sprawami teraz nie zajmuję"

  Jan Nowicki (78 l.) w 2016 roku ponownie się ożenił! A to nie koniec zmian w jego życiu. Na początku 2018 roku po raz drugi został dziadkiem. Jednak wygląda na to, że jest to dla niego rzecz drugoplanowa. "Proszę mnie nie pytać o wnuczkę" - powiedział.

 • Muniek Staszczyk o nastolatkach

  Muniek Staszczyk, lider zespołu T.Love, krytykuje modę na PRL.