• Informacje na temat:

  syn nejmana

Artykuły na temat: syn nejmana
 • "Złotopolscy": Pamiętacie Waldusia ze Złotopolic? Co dziś robi Andrzej Nejman?

  Andrzej Nejman niemal w każdym wywiadzie powtarza, że najważniejsza jest dla niego rodzina - żona Małgorzata, 12-letni syn Jakub i 9-letnia córka Marta. Aktor przyznaje, że nad jego małżeństwem kilka razy zawisły czarne chmury, ale zawsze udało mu się je rozgonić... - I ja, i Małgosia jesteśmy wybuchowi, często między nami iskrzy. Ale umiemy się dogadać - powiedział niedawno. Na pytanie...

 • "Złotopolscy": Ich romans śledziła cała Polska

  Któż nie pamięta sympatycznej pary - Marcysi i Waldka z serialu "Złotopolscy"? Ich miłosne perypetie od 1997 roku przez przeszło 10 lat śledziła cała Polska.

 • Magiczne zwierciadło

  Jurek Lisiecki (Maciej Cymorek) jest uzależniony od gier komputerowych. Rodzice chłopca po powrocie z urlopu znajdują martwego syna przy komputerze. Pokój jest splądrowany. Bezsilna matka innego nastolatka _ Kuby Guzowskiego (Kamil Szeptycki) prosi Mateusza o pomoc i rozmowę z synem, który przerwał terapię. On również świata nie widzi poza grami komputerowymi. Technicy zabezpieczają w pokoju...

 • Andrzej Nejman, najlepiej znany jako Waldek Złotopolski, został tatą. Jego syn Jakub przyszedł na świat 6 marca w jednej z warszawskich klinik.

 • "Barwy szczęścia": Miłość na scenie, miłość na ekranie - rozmowa z Michałem Rolnickim

  Bohater Michała Rolnickiego Łukasz, który pojawił się w pierwszym odcinku "Barw szczęścia" wyemitowanym po wakacjach, znacząco wpłynie na kilka wątków serialu. Gdy dowie się, że jest biologicznym ojcem Ksawerego juniora, będzie się tego wypierał. Z czasem zmieni podejście - zgodzi się zostać dawcą szpiku kostnego dla chorego syna i zbliży do Kasi Górki. Tylko co na to jego żona?

 • Andrzej Nejman: Ciężkie życie dyrektora

  Swoje potrzeby zawsze stawiał na dalszym planie. Często zapomina o sobie, bo zawsze jest coś ważniejszego. Ale się nie oszczędza!

 • Barwy szczęścia

  Rafał informuje Izę, że nazajutrz wylatuje do Australii. Zgadza się na rozwód, chce rozstać się z żoną w zgodzie i utrzymywać kontakty z synem. Gordonowa...

 • Dramatyczna walka o życie

  Huśtawka emocji w serial u "Tylko miłość". Rodzina Roznerów dowiaduje się, że Maria (Halina Golanko) jest umierająca. Uratować może ja przeszczep nerki. Dawcą organu może być jej porzucony syn - Adam (Andrzej Nejman).

 • "Złotopolscy": Ich romans śledziła cała Polska

  Andrzeja Nejmana udział w serialu był trampoliną do kariery. Oboje właśnie w tym czasie ukończyli studia na Akademii Teatralnej w Warszawie - ona na Wydziale Wiedzy o Teatrze, on na Wydziale Aktorskim. Lecz(...) Brauera. Mają dwóch synów: Brunona (9 l.) i Gustawa (3 l.). Aktorka od 1999 roku związana jest z warszawskim Teatrem Kwadrat (którego dyrektorem od 2010 roku jest Andrzej Nejman), a w czerwcu 2012 roku...

 • Poszuka pocieszenia u innej

  28 maja zakończy się emisja odcinków trzeciej transzy serial u "Tylko miłość". Czy Rafał odtrącony przez ukochaną kobietę Maję i omamiony przez byłą kochankę Sylwię, zacznie szukać pocieszenia u tej trzeciej?

Wideo na temat: syn nejmana
 • Syn Boży

  Nowa ekranizacja najsłynniejszej historii świata ukazuje całe życie Chrystusa – od narodzin przez Jego nauczanie, ukrzyżowanie aż po zmartwychwstanie. W poruszającym kinowym obrazie nakręconym z epickim rozmachem przez twórców bijącego rekordy popularności serialu "Biblia" w tytułowej roli będziemy podziwiać portugalskiego aktora Diogo Morgado, a jako Marię pamiętną z dwukrotnie nominowanej do Złotego Globu roli w "Dotyku anioła" Romę Downey.

 • Siódmy syn

  Film jest ekranizacją pierwszego tomu książki fantasy dla młodzieży autorstwa Josepha Delaneya. Opowiada historię 13-letniego chłopca, który zostaje oddany pod opiekę tajemniczemu mężczyźnie, od którego uczy się egzorcyzmów i innych sztuk magicznych pozwalających pokonać ciemne moce. Chłopiec musi stawić czoła wielu niebezpieczeństwom.

 • Jak ojciec i syn

  "Jak ojciec i syn" to subtelny i poruszający portret współczesnej rodziny, film dla każdego kto jest lub chciałby zostać rodzicem. Państwo Nonomiya pewnego dnia odkrywają, że od sześciu lat wychowują nie swoje dziecko - w szpitalu ich syn został zamieniony z innym chłopcem. Szybko odnajdują drugą poszkodowaną rodzinę i równie szybko sprawę rozwiązują w sądzie. Decyzje zapadają, ale dylematy i emocjonalne rozdarcie pozostają. Obie rodziny muszą rozważyć, co zrobić ze świadomością, że przez...