• Informacje na temat:

  syn nosowskiej

Artykuły na temat: syn nosowskiej
 • Syn Kasi Nosowskiej robi karierę jako model!

  Mikołaj Krajewski (22 l.), syn Kasi Nosowskiej (46 l.) i perkusisty Adama Krajewskiego, wkracza do show-biznesu!

 • 50 najlepszych utworów 2014 roku

  Po 10 latach od śmierci Johnny'ego Casha jego syn znalazł w przepastnych archiwach prawdziwą perłę - utwór "She Used To Love Me a Lot" z lat 80. Kompozycja ta została wydana jako singel dopiero teraz, w 2014 roku. Zobaczcie, jakie jeszcze piosenki wybraliśmy do naszego podsumowania.

 • Kuba Wojewódzki na zdjęciu z synem Nosowskiej! Ale wyrósł z niego przystojniak!

  ...54-letniego Kubę Wojewódzkiego wzięło ostatnio na wspomnienia. Na swoim Instagramie zamieścił bowiem archiwalne zdjęcie, na którym pozuje m.in. z Kasią Nosowską (46 l.) oraz jej nowo narodzonym synkiem Mikołajem. Wokalistka została mamą w wieku 25 lat. Dziś syn gwiazdy jest już pełnoletni, a do tego wyrósł na niezłego przystojniaka.

 • "SuperSTARcie" gwiazd w TVP2

  Reni Jusis, Natasza Urbańska, Mieczysław Szcześniak i Tomasz "Titus" Pukacki - to między innymi oni w nowym muzycznym show Dwójki "SuperSTARcie" będą walczyć o tytuł najbardziej wszechstronnego polskiego artysty. Pierwszy odcinek show już w piątek, 3 października, w TVP2. Wśród jurorów ulubieniec telewidzów - Wojciech Mann.

 • Kasia Nosowska przejęta. Syn Mikołaj skończył 20 lat!

  Mikołaj, syn Kasi Nosowskiej, 22 maja świętował 20. urodziny. Wokalistka Heya podczas koncertu w radiowej Trójce nie kryła przejęcia, wyznając, że "od rana piekła torty i prasowała obrusy". W sieci pochwaliła się także wspólnym zdjęciem z Mikołajem. "Pozwalam sobie, tu, na Wasze ręce złożyć podziękowanie za najciekawsze doświadczenie mojego życia... Dziękuję:) Być mamą 20latka-cud!" - napisała na...

 • Najlepsze płyty 2014 roku wg recenzentów Interii

  Przed niektórymi płytami staraliśmy się ostrzegać, ale w 2014 roku ukazało się też sporo wydawnictw, które zostaną z nami na dłużej. Oto najlepiej oceniane płyty ostatnich 12 miesięcy przez recenzentów Interii.

 • Kasia Nosowska wyszła za mąż. Kim jest jej wybranek?

  ...zawierania związku małżeńskiego. Uroczystość odbyła się w Las Vegas i uczestniczyli w niej jedynie państwo młodzi oraz syn wokalistki, Mikołaj Krajewski.  Kim jest mąż Nosowskiej? Paweł Krawczyk to(...)". W tym roku Paweł świętuje pierwszy rok trzeźwości. Z jego szczęścia cieszy się także syn z poprzedniego związku, Maksymilian. *** Zobacz więcej materiałów:

 • Fryderyki dla Nosowskiej

  W poniedziałek, 7 kwietnia, w warszawskiej Fabryce Trzciny odbyła się gala rozdania Fryderyków, najważniejszych nagród polskiego przemysłu muzycznego. Aż pięć statuetek trafiło do Katarzyny Nosowskiej, a trzy do grupy Hey za album "MTV Unplugged".

 • Katarzyna Nosowska

  ...autorskiej audycji w radiu Roxy FM.   Z ojcem swojego dziecka, Adamem Krajewskim, Nosowska rozstała się, gdy syn Mikołaj był jeszcze dzieckiem. Potem była w związku z popularnym aktorem Redbadem Klynstrą...

 • Fismoll debiutuje. Nosowska: To wielki talent

  O jego talencie z uznaniem, a nawet zachwytem wypowiadają się m.in. Katarzyna Nosowska, Marek Niedźwiecki czy Artur Orzech. Poznajcie Fismolla.

Zdjęcia na temat: syn nosowskiej
Wideo na temat: syn nosowskiej
 • Nosowska w programie Hanny Lis częstuje chipsami!

  przyszłość? Hanna Lis zapyta o to wokalistkę. Hanna Lis: Jaka jesteś jako matka? Kasia Nosowska: Sądzę, że przesadziłam z udzielaniem wsparcia mojemu synowi i przekazywania mu takiej wiary w siebie

 • Syn Boży

  Nowa ekranizacja najsłynniejszej historii świata ukazuje całe życie Chrystusa – od narodzin przez Jego nauczanie, ukrzyżowanie aż po zmartwychwstanie. W poruszającym kinowym obrazie nakręconym z epickim rozmachem przez twórców bijącego rekordy popularności serialu "Biblia" w tytułowej roli będziemy podziwiać portugalskiego aktora Diogo Morgado, a jako Marię pamiętną z dwukrotnie nominowanej do Złotego Globu roli w "Dotyku anioła" Romę Downey.

 • Siódmy syn

  Film jest ekranizacją pierwszego tomu książki fantasy dla młodzieży autorstwa Josepha Delaneya. Opowiada historię 13-letniego chłopca, który zostaje oddany pod opiekę tajemniczemu mężczyźnie, od którego uczy się egzorcyzmów i innych sztuk magicznych pozwalających pokonać ciemne moce. Chłopiec musi stawić czoła wielu niebezpieczeństwom.