• Informacje na temat:

  syn olafa lubaszenki

Artykuły na temat: syn olafa lubaszenki
 • Olaf Lubaszenko sporo schudł! Pomogła mu w tym ukochana

  Olaf Lubaszenko (49 l.) od lat zmaga się z depresją i otyłością. Dzięki ukochanej odzyskał wewnętrzną równowagę i sporo schudł. Teraz jeszcze staranniej dba o swoje zdrowie.

 • Playboy i Wikingowie

  Tylko trzy tytuły: komedia "Poskromić playboya", przygodowa "Saga Wikingów" i animacja "Ups! Arka odpłynęła", zadebiutują w polskich kinach 1 maja. Na ekranach wciąż jest jednak kilka produkcji, które warto zobaczyć, a długi majowy weekend jest ku temu idealną okazją.

 • "Strażacy": Olaf Lubaszenko zamierza zostać... trenerem piłkarskim!

  ...z drużyną złożoną z przedstawicieli Samorządu Zachodniopomorskiego, do którego przygotowują się właśnie pod czujnym okiem Olafa. Olaf Lubaszenko nie kryje, że chciałby zawodowo zajmować się trenowaniem...

 • "Dekalog" Kieślowskiego: Mija 25 lat od premiery

  Dokładnie 25 lat temu, 10 grudnia 1989 roku, telewizyjną premierę miał pierwszy odcinek "Dekalogu" Krzysztofa Kieślowskiego.

 • Olaf Lubaszenko i Edward Linde-Lubaszenko w końcu się pogodzili?

  Ich relacje nigdy nie były łatwe. Olaf Lubaszenko (46 l.) miał trzy latka, kiedy tata wyprowadził się z domu. Jednak potem miał z synem dobre stosunki. Edward Linde-Lubaszenko (75 l.) kilka razy zagrał nawet w filmach Olafa. W pewnym momencie znowu oddalili się od siebie. "Nie było telefonów, esemesów, odwiedzin i życzeń na święta" - mówi Olaf. W naprawie sytuacji przeszkadzała odległość...

 • swego syna Olafa Lubeszanko - "Sztosie" (1997) i "E=mc2" (2001).

 • Dziewczyna jest jedną z sześciu osób przyjętych na wydział wokalno-aktorski. - Cieszę się, że dostała się właśnie do Krakowa. Cieszę się bardzo! - mówi "Dobremu Tygodniowi" z wielką dumą Edward Linde-Lubaszenko (76 l.), dziadek Marianny i dziekan Wydziału Aktorskiego PWST w Krakowie w latach 1987-90. Nie ukrywa, że będzie miał teraz więcej okazji do spotkań z wnuczką. Rozwód jego syna Olafa...

 • Lubaszenko na Dzikim Zachodzie

  Olaf Lubaszenko ( "Sztos" , "Chłopaki nie płaczą" , "E=mc2" ) przemówi głosem tytułowego bohatera filmu "Lucky Luke" . Projekt powstał na podstawie kultowego komiksu, opisującego przygody samotnego kowboja, legendy Dzikiego Zachodu.

 • Edward Linde Lubaszenko: Wszyscy znają jego syna, a kim jest jego piękna córka?

  Dla wszystkich było to ogromne zaskoczenie. Do tego dnia większość sądziła, że ma jedynie syna Olafa Lubaszenkę (49 l.), którego urodziła mu pierwsza żona, aktorka Asja Łamtiugina (78 l.). Nie jest(...) w naszym Olafie, dopiero gdy się pojawił na świecie - podkreślał aktor w jednym z wywiadów. Jednak nawet syn nie zdołał ocalić małżeństwa. Kilka lat później Asja Łamtiugina odeszła do innego...

 • Lubaszenko: Walczyłem o ten film

  Olaf Lubaszenko wyreżyserował sequel niezwykle popularnej w latach 90. komedii "Sztos". Jego film zadebiutował w piątek, 20 stycznia, w polskich kinach.

Wideo na temat: syn olafa lubaszenki
 • Olaf Lubaszenko szczerze o swoim związku!

  - Jestem związany z Poznaniem ze względu na kobietę, którą poznałem - powiedział w "Bagażu osobistym" Olaf Lubaszenko. Aktor zdradził Andrzejowi Sołtysikowi, ile lat są już razem i czy planują sformalizowanie związku. Opowiedział też o relacjach z synem swojej partnerki. (źródło: Bagaż osobisty/TTV/x-news)

 • Olaf Lubaszenko szczerze o swoim związku!

  - Jestem związany z Poznaniem ze względu na kobietę, którą poznałem - powiedział w "Bagażu osobistym" Olaf Lubaszenko. Aktor zdradził Andrzejowi Sołtysikowi, ile lat są już razem i czy planują sformalizowanie związku. Opowiedział też o relacjach z synem swojej partnerki. (źródło: Bagaż Osobisty/TTV/x-news)

 • Olaf Lubaszenko: Nie mamy sformalizowanego związku, ale wszystko przed nami

  - Jestem związany z Poznaniem ze względu na kobietę, którą poznałem - powiedział w "Bagażu osobistym" Olaf Lubaszenko. Aktor zdradził Andrzejowi Sołtysikowi, ile lat są już razem i czy planują sformalizowanie związku. Opowiedział też o relacjach z synem swojej partnerki. (Bagaż osobisty/TTV/x-news)