• Informacje na temat:

  syn panasewicza

Artykuły na temat: syn panasewicza
 • Janusz Panasewicz chce być wzorowym tatą

  Lubi zajmować się swoimi najmłodszymi synami, Julkiem i Brunem. Chętnie zostaje w domu i pomaga chłopcom przy lekcjach, gra z nimi w piłkę. Dawny rockman, który nie stronił od używek i prowadził(...) wywiadzie Janusz Panasewicz (61 l.). Po raz pierwszy został ojcem, gdy był u szczytu kariery. Miał zaledwie 20 lat, kiedy urodził mu się syn. Jednak Wojtkiem prawie w ogóle się nie zajmował. Żył muzyką...

 • Panasewicz budzi się

  W czwartek (11 września) w Warszawie został nakręcony teledysk do drugiego singla z solowego debiutu Janusza Panasewicza, wokalisty Lady Pank.

 • Janusz Panasewicz dzięki nowej miłości zrezygnował z narkotyków: Poza żyłą brałem wszystko

  Gdy na drodze Janusza Panasewicza (61 l.) pojawiła się Ewa, życie pełne uciech i używek odeszło w zapomnienie. Jak drobnej blondynce udało się ujarzmić wiecznego lekkoducha?

 • Nieślubny syn w Ameryce?

  Czy Janusz Panasewicz z Lady Pank ma dziecko w Stanach Zjednoczonych?

 • Panasewicz nie przyznaje się do nieślubnego syna!

  ..., zgrabna i piękna barmanka. Zamieszkali razem. Karolina zaszła w ciążę. Na świat przyszedł ich syn. Janusz nie rozmawiał ze mną na jego temat, nie pamiętam, by szczególnie cieszył się, że został ojcem. Potem(...) przecież trudno to ukryć. Zwłaszcza że Olivier podobny jest do niego jak dwie krople wody" - mówi Wander. Wydaje się niemożliwe, by dwóch bliskich współpracowników Panasewicza, w dodatku wyjawiających...

 • Janusz Panasewicz (51 l.) spodziewa się potomka.

 • Janusz Panasewicz

  ...i Perfectem. W 1980 roku ożenił się z Bogusławą Ossowską, obecnie rozwiedziony, ma syna Wojciecha (ur. 1980). Z Ewą Smolarczyk ma dwóch synów bliźniaków - Brunona i Juliusza (ur. październik 2007).

 • "Nie jestem skandalistą!"

  Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk do piosenki "Obudź się" Janusza Panasewicz. Wokalista Lady Pank po raz pierwszy w karierze wydał solową płytę.

 • Panasewicz nie miał czasu dla synów

  Janusz Panasewicz (56 l.) przyznaje, że pierwszych dwóch synów zaniedbał. Dostał jednak kolejną szansę. Z drugą żoną ma bliźniaki, które wreszcie go "udomowiły"...

 • Sepleniący Bryndal w serialu

  Nowa produkcja TVN - serial "39 i pół", już zdążyła przyzwyczaić swoich fanów do znanych twarzy w epizodach. W najbliższym - trzecim - odcinku na ekranie w niewielkich rolach pojawią się wokalista Lady Pank - Janusz Panasewicz wcielający się we właściciela komisu muzycznego oraz Stefano Terrazzino jako tajemniczy Zorro zabiegający o względy Anki (Daria Widawska).

Zdjęcia na temat: syn panasewicza
Wideo na temat: syn panasewicza
 • Syn Boży

  Nowa ekranizacja najsłynniejszej historii świata ukazuje całe życie Chrystusa – od narodzin przez Jego nauczanie, ukrzyżowanie aż po zmartwychwstanie. W poruszającym kinowym obrazie nakręconym z epickim rozmachem przez twórców bijącego rekordy popularności serialu "Biblia" w tytułowej roli będziemy podziwiać portugalskiego aktora Diogo Morgado, a jako Marię pamiętną z dwukrotnie nominowanej do Złotego Globu roli w "Dotyku anioła" Romę Downey.

 • Siódmy syn

  Film jest ekranizacją pierwszego tomu książki fantasy dla młodzieży autorstwa Josepha Delaneya. Opowiada historię 13-letniego chłopca, który zostaje oddany pod opiekę tajemniczemu mężczyźnie, od którego uczy się egzorcyzmów i innych sztuk magicznych pozwalających pokonać ciemne moce. Chłopiec musi stawić czoła wielu niebezpieczeństwom.

 • Jak ojciec i syn

  "Jak ojciec i syn" to subtelny i poruszający portret współczesnej rodziny, film dla każdego kto jest lub chciałby zostać rodzicem. Państwo Nonomiya pewnego dnia odkrywają, że od sześciu lat wychowują nie swoje dziecko - w szpitalu ich syn został zamieniony z innym chłopcem. Szybko odnajdują drugą poszkodowaną rodzinę i równie szybko sprawę rozwiązują w sądzie. Decyzje zapadają, ale dylematy i emocjonalne rozdarcie pozostają. Obie rodziny muszą rozważyć, co zrobić ze świadomością, że przez...