• Informacje na temat:

  syn paul mccartney

Artykuły na temat: syn paul mccartney
 • Paul McCartney miał dość luksusu. Zwolnił wszystkich, od szofera po służących!

  Mimo że Paul McCartney (74 l.) zgromadził niebywały majątek, zależy mu na utrzymaniu trzeźwego podejścia do pieniędzy. Tylko u nas możecie przeczytać fragment książki Paula Du Noyera "McCartney w rozmowach".

 • The Beatles "Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band": Narkotyki? Bardzo chętnie!

  3 listopada na półki sklepowe trafiła nowa płyta The Flaming Lips "With A Little Help from My Fwends", inspirowana jednym z najważniejszych albumów w historii, czyli "Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band". Kultowy materiał Beatlesów nie miałby jednak szans powstać, gdyby nie środki odurzające.

 • Stella McCartney urodziła córkę

  Stella McCartney ma czwarte dziecko, córkę Reiley Dilys Stellę Willis. Najmłodsza pociecha projektantki, jak ujawnił WWD, przyszła na świat w ubiegłym tygodniu.

 • Thomas Brodie-Sangster: Portret aktora w wieku młodzieńczym

  Thomas Brodie-Sangster dorastał na naszych oczach. Dziś, w wieku 24 lat, jest weteranem małego i dużego ekranu. Znamy go z uroczej komedii "To właśnie miłość", gdzie zagrał syna Liama Neesona; z biograficznego "Johna Lennona. Chłopaka znikąd", gdzie wcielił się w samego Paula McCartneya; wreszcie z "Gry o tron", w którym to serialu gra Jojena Reeda.

 • Sławomir Zapała o Polakach w Stanach: Hitem są nasi informatycy

  ...spokojnego i mocnego snu syn odziedziczył po mnie. Poza tym śpiewam mu dużo piosenek, które przygotowuję do programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Bardzo lubi słuchać Paula McCartneya, natomiast płacze(...) na mojej żonie. Świetnie sobie z tym radzi. Czy wyobrażasz już sobie swoją pierwszą męską wyprawę z synem? - Jak to faceci, będziemy improwizować. Męska przygoda to piękna sprawa. Na razie...

 • Kora kontra Złoty Maanam i inne żenujące spory o nazwę

  W ostatnim czasie coraz częściej głośne rozstania w różnych zespołach muzycznych kończą się żenującymi, ciągnącymi się latami sporami o prawa do nazwy. Zdezorientowana publiczność obserwuje smutne przepychanki dawnych idoli, którzy za wszelką cenę próbują przekonać fanów, że to właśnie oni są ci "prawdziwi" i "legendarni". Kora czy Złoty Maanam? Kukiz czy Piersi? Dwie wersje De Mono, a może Kat z Romanem lub Kat bez Romana? Sprawdzamy, kogo jeszcze dotknął ten wirus.

 • Madonna się rozwodzi

  Jak poinformowała gazeta "The Times", 49-letnia piosenkarka skontaktowała się z Fioną Shackleton, która reprezentowała wcześniej w sądzie m.in. Paula McCartneya podczas jego głośnego rozwodu(...) słynnego Rock and Roll Hall of Fame honorującego największe sławy w historii muzyki. Madonna i Ritchie pobrali się w 2000 roku, po dwóch latach znajomości. Mają razem dwóch synów - 7-letniego Rocco...

 • Julian Lennon kontra Paul McCartney

  Julian Lennon, starszy syn Johna Lennona ze związku z Cynthią Powell, zrobił coś, co na pewno się nie spodoba koledze jego ojca, sir Paulowi McCartney'owi. Julian nagrał własną wersję beatlesowskiego klasyka "When I'm 64" z myślą o reklamie telewizyjnej, pomimo tego, że były basista The Beatles publicznie wyrażał dezaprobatę dla wykorzystywania kompozycji zespołu do celów komercyjnych.

 • Paul McCartney z gwiazdami (teledysk "Queenie Eye")

  Kilkanaście gwiazd ze świata filmu i muzyki wzięło udział w teledysku "Queenie Eye" z właśnie wydanej płyty Paula McCartneya - "New".

 • Nici z zespołu dzieci Beatlesów?

  Wiosną tego roku pojawiły się informacje o zespole Beatles II, w skład którego mieli wejść synowie muzyków tworzących legendarnych Fab Four. Nadzieje fanów rozwiał jednak Ringo Starr.