• Informacje na temat:

  syn polityka

Artykuły na temat: syn polityka
 • Beata Tadla dumna z syna. Chłopak znalazł pracę

  Syn gwiazdy nie kryje zadowolenia z faktu, że pogodyn zniknął z ich życia. Po pierwszym szoku także Beata doszła do wniosku, że dobrze się stało... - Janek dawno stracił zaufanie do partnera matki(...) sytuację. W końcu Janek ostrzegł partnera matki, że jeśli ją skrzywdzi, będzie miał z nim do czynienia. Doszło do tego, że pogodynek kazał Beacie wybierać: "albo syn albo ja" - twierdzi  rozmówca...

 • Bayer Full: Sława, polityka i podróż za Mur Chiński

  Szczycą się tym, że są najpopularniejszym zespołem w Polsce. Ich koncerty, mimo że nie są promowane przez media, cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Jednak popularność w naszym kraju to dla nich za mało i od kilku lat próbują podbić Chiny. Bayer Full 19 listopada świętuje 30-lecie działalności.

 • Syn Leszka Millera nie żyje! "Wstępne ustalenia wskazują na śmierć samobójczą"

  Do mediów trafiła smutna informacja, że zmarł syn Leszka Millera.  Leszek Miller junior zmarł nagle. Na razie przyczyny śmierci mężczyzny nie są znane.  Mężczyzna był absolwentem warszawskiej(...) finally rest in peace now Dad..." - napisała zrozpaczona Monika.  "Leszek Junior zmarł w poniedziałek rano" - potwierdza w rozmowie z "Faktem" jeden z działaczy SLD. Okoliczności śmierci syna polityka...

 • Piotr Ligienza: Nowy wójt w "Ranczu"?

  W "Ranczo" przymierza się do roli wójta. Prywatnie stroni od polityki. Woli spędzać czas z dziećmi.

 • Syn Beaty Szydło już po ślubie! Imię wybranki może wywołać uśmiech na twarzy!

  W miniony weekend na ślubnym kobiercu stanął młodszy syn Beaty Szydło (56 l.). Uwagę wielu zwróciło imię wybranki 25-letniego Błażeja.

 • Sonia Bohosiewicz: Kobiety rosną w siłę

  "To bardzo ciepła, mądra, inteligentna osoba z dużym poczuciem humoru" - tak Sonia Bohosiewicz komplementuje Jerzego Stuhra. Aktorka wystąpiła w jego najnowszym filmie "Obywatel". Przyznaje jednak, że w swoim życiu częściej spotyka inspirujące kobiety niż mężczyzn.

 • Minister kultury i dziedzictwa narodowego Piotr Gliński (63 l.) dołączył niedawno do grona sędziwych ojców i po raz drugi został tatą - jego żona Renata Koźlicka-Glińska (42 l.) urodziła syna. Paparazzi spotkali świeżo upieczoną mamę na spacerze z maluchem. Przypomnijmy, że żona polityka na co dzień jest dyrektorem programowym w Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolność, zasiada również w radzie...

 • Zblazowany arystokrata, zapomniany aktor, niewidomy nauczyciel

  Oscarowy "Birdman", komedia akcji "Bezwstydny Mortdecai" i polskie produkcje "Hiszpanka" oraz "Carte Blanche" to budzące największe zainteresowanie widzów tytuły spośród ośmiu filmów, jakie wchodzą 23 stycznia na ekrany naszych kin.

 • Nie żyje Irena Szewińska. Syn pożegnał matkę

  Wybitna polska sportsmenka, Irena Szewińska, zmarła w wieku 72 lat. Pozostawiła pogrążoną w smutku rodzinę: męża oraz dwóch synów. Jeden z nich zabrał głos i pożegnał mamę.

 • Bob Marley: 10 rzeczy, których możecie nie wiedzieć o królu reggae

  Gdyby żył, 6 lutego skończyłby 70 lat. Dobrze ponad trzy dekady po jego śmierci twórczość Boba Marleya wciąż inspiruje kolejne zastępy muzyków.

Zdjęcia na temat: syn polityka
Wideo na temat: syn polityka
 • Syn Kazimierza Kutza wspomina ojca w "DDTVN": Chciał mieć dużą rodzinę, jak najwięcej dzieci

  W połowie grudnia 2018 roku odszedł wybitny reżyser, scenarzysta i polityk Kazimierz Kutz. Jak wspomina go jego syn Tymoteusz? W studiu „Dzień Dobry TVN” opowiedział o swojej relacji z ojcem i codziennych rytuałach, które wspólnie obchodzili. - Wieczorem mieliśmy tak zwane „godzinki” - siedzieliśmy razem u niego w pokoju, dużo rozmawialiśmy na temat życia czy choćby tego, jak wygląda praca na

 • „Korona królów”: Oficjalny zwiastun

  Serial „Korona Królów” opowiada o kulisach władzy oraz kreśli losy jednego z najwybitniejszych władców w dziejach Polski – Kazimierza III Wielkiego. Najmłodszy syn Władysława I Łokietka i Jadwigi(...). Perypetie bohaterów przybliżą widzom owiany mitami wiek XIV. Władza, polityka i miłość na dworze Kazimierza Wielkiego tylko na ekranach TVP!

 • Ryszard Kalisz pokazał dom i rodzinę

  Kaliszów? Czy synowie polityka mają ze sobą dobry kontakt? (Dzień dobry TVN/x-news)    

Dyskusje na temat: syn polityka
 • Re: "MacGyver": Superbohater z awersją do broni

  PODOBNO TO POLITYKA BYŁA POWODEM, ŻE ADAM SŁODOWY NIE PRZYZNAŁ SIĘ, ŻE MACGYVER TO JEGO SYN

 • Re: "Świat według Kiepskich": Powraca Henryk Gołębiewski

  No bo syn aktora zostaje aktorem, piosenkarza piosenkarzem, polityka politykiem, adwokata adwokatem, lekarza lekarzem, ZOMOwca zomowcem....Widocznie Heniu nie miał właściwego powinowactwa.

 • Re: Sławni synowie sławnych ojców

  Nie można wszystkich mierzyć jedną miarą. Na pewno są tacy co korzystają ze sławnych rodziców ale to nie znaczy, że wszyscy. Dzieci często wybierają ten sam zawód co rodzic. Syn kowala zostaje kowalem, syn polityka politykiem, syn księdz księdzem itd itp.

 • Re: Sławni synowie sławnych ojców

  Nie można wszystkich mierzyć jedną miarą. Na pewno są tacy co korzystają ze sławnych rodziców ale to nie znaczy, że wszyscy. Dzieci często wybierają ten sam zawód co rodzic. Syn kowala zostaje kowalem, syn polityka politykiem, syn księdz księdzem itd itp. Nie zawsze. Mój ojciec był działaczem w komitecie wojewódzkim PZPR a ja byłem wrogiem i zwalczałem w opozycji ten obcy Polsce twór. Te