• Informacje na temat:

  syn prezydenta

Artykuły na temat: syn prezydenta
 • Nie żyje Irena Szewińska. Syn pożegnał matkę

  Wybitna polska sportsmenka, Irena Szewińska, zmarła w wieku 72 lat. Pozostawiła pogrążoną w smutku rodzinę: męża oraz dwóch synów. Jeden z nich zabrał głos i pożegnał mamę.

 • Pożegnano małżeństwo dziennikarzy - ofiary wybuchu gazu

  Setki osób pożegnały we wtorek w Katowicach małżeństwo dziennikarzy Brygidę i Dariusza Kmiecików oraz ich 2-letniego syna, którzy zginęli w wyniku wybuchu gazu w kamienicy, gdzie mieszkali. Pozostały wasze dzieła - "zapis pulsu wrażliwych serc" - mówił abp Wiktor Skworc.

 • Lech Wałęsa nie wytrzymał! Zna "winnych" śmierci jego syna!

  Śmierć Przemysława Wałęsy była ogromny szokiem. 43-letni syn byłego prezydenta zmarł nagle i niespodziewanie, bo na nic wcześniej nie chorował. Dziennikarze trójmiejskiego dodatku do "Gazety(...) niepijący od ćwierć wieku alkoholik o pseudonimie 'Bosman'. Dzięki niemu syn Wałęsy nie pił przez jakiś czas i wspierał w walce z alkoholizmem swojego starszego brata Sławka. W ostatnim czasie Przemek...

 • Małgorzata Kożuchowska w Pałacu Prezydenckim

  Małgorzata Kożuchowska - pierwszy raz po urodzeniu syna Jasia - pokaże się publicznie. W najbliższy poniedziałek, 8 grudnia, aktorka poprowadzi koncert kolęd, który odbędzie się w Pałacu Prezydenckim.

 • Syn Lecha Wałęsy ukradł ze sklepu świeczkę zapachową?!

  ...​Kolejne kłopoty w rodzinie Wałęsów. Tym razem chodzi o jednego z synów Lecha Wałęsy, Sławomira. 45-latek został posądzony o kradzież, ale nie przyznaje się do winy. Przekonuje, że to nieporozumienie.

 • Boaz i Noa, Jules i Jim

  Tylko dwa filmy wchodzą na ekrany polskich kin w ostatni weekend przed świętami. Wciąż granych jest w nich jednak wiele produkcji, które w ciągu tych kilku dni przerwy od pracy warto zobaczyć.

 • Sławomir Wałęsa, syn Lecha Wałęsy, ma nie lada problemy!

  Sławomir Wałęsa (45 l.) wpakował się w kłopoty! Wszystko zaczęło się od oskarżenia go o kradzież świeczki zapachowej. Sąd skazał go najpierw na grzywnę, a potem na prace społeczne. Jednak syn Lecha Wałęsy kary nie odbył. Teraz grozi mu areszt!

 • Sylwester w Krakowie: Miasto królów z gwiazdami

  Co nas czeka podczas ostatniej nocy 2014 roku na Rynku w Krakowie? Sprawdźcie szczegóły!

 • Lech Wałęsa szokuje internautów wpisem na Facebooku po śmierci syna Przemysława Wałęsy!

  Śmierć Przemysława Wałęsy (+43 l.) to ogromna tragedia dla całej rodziny byłego prezydenta. Jednak zachowanie słynnego ojca po śmierci syna zaskoczyło wielu internautów...

 • Krzysztof Krauze: Prawo do godnej śmierci

  Przypominał nam o tym, o czym chcieliśmy zapomnieć. Miał też odwagę mówić o swojej chorobie. Domagał się prawa do godnej śmierci

Zdjęcia na temat: syn prezydenta
Wideo na temat: syn prezydenta
 • Kamil Sipowicz o muralu upamiętniającym Korę i śmierci prezydenta Pawła Adamowicza

  Bruno Althamer wykonał mural przedstawiający artystkę Korę. Dzieło znajduje się na tyłach Pałacu Branickich przy ulicy Nowy Świat w Warszawie. Artysta i mąż Kory Kamil Sipowicz opowiedział o pomyśle jego syna na uwiecznienie tego muralu. Wypowiedział się też na temat śmierci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. (Dzień dobry TVN/x-news)

 • "Wspaniałe stulecie": Halit Ergenç gra władców

  Czterdziestopięcioletni aktor znakomicie spisuje się w roli władców. W Polsce znamy go jako sułtana Sulejmana ze "Wspaniałego stulecia", jednak na swoim koncie ma także rolę Mustafy Ataturka - pierwszego prezydenta Republiki Turcji. Mało brakowało, a Halit zamiast zachwycać na ekranie, pływałby po morzu! Zaraz po maturze dostał się na Politechnikę w Stambule, chciał zostać inżynierem morskim. Po

Dyskusje na temat: syn prezydenta
 • Re: "Cisza nad rozlewiskiem": U progu wielkiej kariery

  ino ani słowa o tym,że to syn prezydenta

 • Re: "Klan": Daniel Olbrychski odchodzi z "Klanu“? Dementi produkcji!

  Grażynka obejmie teke ministry w rządzie Kopacz. Nowym adoratorem zostanie senator Biedruń, właściciel sieci hurtowni kakałka, syn Maciej wwystartuje w wyborach prezydenckich i pokona aktualnego prezydenta Bronisława intelektem . Kiedy zostanie prezydentem dopełni się czas i otworzą wrota piekieł z drugą serią gniota, Nie wszystkim będzie dane dożyć tych straszliwych chwil.

 • Re: Najpierw Polska, potem... Chiny

  jeszcze w niczym nie zagrał, a wy juz piszecie ,,zadatki'''...żenada.Najpierw musi pokazać ,co potrafi.Nie liżcie mu..... dlatego, że jest synem prezydenta. To nie jest syn prezydenta:D Zbieżność nazwisk po prostu sam się chłopak z tego śmiał:D