• Informacje na temat:

  syn prezydenta komorowskiego

Artykuły na temat: syn prezydenta komorowskiego
 • Bronisław Komorowski u Kuby Wojewódzkiego o snach erotycznych z Ogórek i legalizacji marihuany!

  ...pytanie dziennikarz. "Lepiej jeździ na nartach. Zadbał o to, by cała Polska to widziała. Ja też to widziałem" – odpowiedział Komorowski. Wojewódzki zapytał też prezydenta o to, jak ten sypia po 10(...) zbiorowych", co z kolei Kuba odebrał jako łagodne określenie seksu grupowego. Później zeszło na jeden z ulubionych tematów prowadzącego, czyli legalizację marihuany! "Znam kobietę, której syn po zażyciu...

 • Pożegnano małżeństwo dziennikarzy - ofiary wybuchu gazu

  Setki osób pożegnały we wtorek w Katowicach małżeństwo dziennikarzy Brygidę i Dariusza Kmiecików oraz ich 2-letniego syna, którzy zginęli w wyniku wybuchu gazu w kamienicy, gdzie mieszkali. Pozostały wasze dzieła - "zapis pulsu wrażliwych serc" - mówił abp Wiktor Skworc.

 • Bronisław Komorowski radzi, jak żyć za 2 tysiące!

  ...koniec poinformował chłopaka, że "w Polsce spada bezrobocie, a w Anglii idzie w górę"! (Źródło TVN24/x-news) W sieci zaroiło się od krytycznych uwag dotyczących wypowiedzi prezydenta: "Pewnie(...) milionom Polaków" - napisał z kolei Kamil Siałkowski z "Gazety Wyborczej". Na Twitterze pojawił się nawet hashtag #CoNaToBronek, którym ludzie oznaczają kolejne żarty z prezydenta!  Oto kilka...

 • Małgorzata Kożuchowska w Pałacu Prezydenckim

  Małgorzata Kożuchowska - pierwszy raz po urodzeniu syna Jasia - pokaże się publicznie. W najbliższy poniedziałek, 8 grudnia, aktorka poprowadzi koncert kolęd, który odbędzie się w Pałacu Prezydenckim.

 • Bronisław Komorowski o swoich dzieciach: mają kredyty, pracują na "śmieciówkach" i malują płoty

  ...wkraczania w dorosłe życie. W tym kontekście nie mogło zabraknąć pytania o chłopaka, który zaczepił Komorowskiego jeszcze podczas jego kampanii prezydenckiej. "Ja jestem jeszcze młody, ale chciałbym(...) i Maria mają pracować w organizacjach pozarządowych, syn Tadeusz jest prawnikiem, Piotr jest podobno wiceprezesem firmy, która zajmuje się produkcją kabin do fotografii osobistej, nie ma natomiast...

 • Krzysztof Krauze: Prawo do godnej śmierci

  Przypominał nam o tym, o czym chcieliśmy zapomnieć. Miał też odwagę mówić o swojej chorobie. Domagał się prawa do godnej śmierci

 • Komorowski nie chce odznaczyć Villas

  Kancelaria Prezydenta potwierdziła, że Violetta Villas nie zostanie pośmiertnie uhonorowana Krzyżem Wielkim Orderu Odrodzenia Polski.

 • Zginął dziennikarz TVN Dariusz Kmiecik z rodziną

  Dariusz Kmiecik i Brygida Frosztęga-Kmiecik oraz ich dziecko zginęli w katastrofie po wybuchu gazu w jednej z katowickich kamienic. W czwartek późnym wieczorem, 23 października, ratownicy, po kilkunastu godzinach akcji, dotarli w gruzowisku do ciał trzech zaginionych osób.

 • Pomponik w pigułce!

  Syn Violetty Villas (†73 l.), Krzysztof Gospodarek, odkrył w jej posiadłości szokujący przedmiot. Okazało się, że w jednej z szuflad przechowywany był kastet służący do walk. Syn zmarłej gwiazdy był(...) na scenę wtargnęła ciemnowłosa kobieta z kilkuletnim synem. Wszyscy obecni byli zaskoczeni i nie wiedzieli, jak zareagować. Prowadzący i obsługa próbowali wyprowadzić niespodziewanego gościa, ale...

 • 2014: Rok pożegnań

  Anna Przybylska, Małgorzata Braunek, Stanisław Mikulski, Robin Williams, Philip Seymour Hoffman... 2014 okazał się rokiem pożegnań. W ciągu minionych 12 miesięcy odeszło wiele gwiazd kina. Kogo będzie nam brakować najbardziej?

Wideo na temat: syn prezydenta komorowskiego
 • Syn Boży

  Nowa ekranizacja najsłynniejszej historii świata ukazuje całe życie Chrystusa – od narodzin przez Jego nauczanie, ukrzyżowanie aż po zmartwychwstanie. W poruszającym kinowym obrazie nakręconym z epickim rozmachem przez twórców bijącego rekordy popularności serialu "Biblia" w tytułowej roli będziemy podziwiać portugalskiego aktora Diogo Morgado, a jako Marię pamiętną z dwukrotnie nominowanej do Złotego Globu roli w "Dotyku anioła" Romę Downey.

 • Siódmy syn

  Film jest ekranizacją pierwszego tomu książki fantasy dla młodzieży autorstwa Josepha Delaneya. Opowiada historię 13-letniego chłopca, który zostaje oddany pod opiekę tajemniczemu mężczyźnie, od którego uczy się egzorcyzmów i innych sztuk magicznych pozwalających pokonać ciemne moce. Chłopiec musi stawić czoła wielu niebezpieczeństwom.

 • Polowanie na prezydenta

  Rakiety terrorystów strącają nad zalesionymi terenami Finlandii Air Force One. Prezydent USA (Samuel L. Jackson) ewakuuje się w ostatniej chwili w opancerzonej kapsule ratunkowej, lądując w środku dzikiej puszczy. Jego tropem natychmiast ruszają zamachowcy. Jednak prezydent zyskuje zaskakującego sprzymierzeńca. Wspólnie stawią czoło uzbrojonym po zęby złoczyńcom, sięgając po sztuczki i fortele, których nie powstydziłby się król leśnych ostępów John Rambo.