• Informacje na temat:

  syn putina

Artykuły na temat: syn putina
 • Antek K. (25 l.) postanowił wyrazić sprzeciw przeciwko wprowadzeniu przez Władimira Putina embarga na polskie jabłka.

 • Gerard Depardieu zabił dwa lwy

  Gerard Depardieu wciąż zaskakuje. Aktor mieszkający obecnie w Rosji najpierw chwalił się, że potrafi wypić 14 butelek wina dziennie. Teraz w wywiadzie dla Huffington Post przyznał się, że... zabił dwa lwy, a później je zjadł.

 • Władimir Putin ma nową kochankę?! Kim jest tajemnicza kobieta u jego boku?

  Życie uczuciowe prezydenta Rosji budzi żywe zainteresowanie wśród nie tylko naszych wschodnich sąsiadów, ale też i społeczności międzynarodowej. Głośno o nim zrobiło się przy okazji rozwodu Putina(...) nie należy do najwierniejszych mężczyzn. Zwłaszcza, że według doniesień mediów miał on ulokować swoje uczucia w kolejnej kobiecie! Kabajewę w sercu Putina podobno zastąpiła jej koleżanka z branży...

 • Złote Globy 2015: "Ida" pokonana. Co z Oscarem?

  Film Pawła Pawlikowskiego "Ida" przegrał rywalizację o Złoty Glob z rosyjską produkcją "Lewiatan". Jak będzie w wyścigu po oscarową nominację?

 • Joanna Moro rezygnuje z kariery w Rosji! Przez Putina?

  ..., Mirosławem Szpilewskim, i synami: Mikołajem (4 l.) oraz Jeremim (2 l.). Nie bez znaczenia była również obecna sytuacja polityczna. Teraz, kiedy zastąpiła w "Blondynce" Julię Pietruchę, wie, że będzie mogła(...) i Wysockiego, zaczyna się kojarzyć coraz częściej z agresywną wojenną retoryką Pana Putina" - powiedział niedawno Daniel Olbrychski, który odmówił grania w Rosji.

 • Złote Globy 2015: "Boyhood" triumfuje, "Ida" bez statuetki

  Złotego Globa w kategorii najlepszy film dramatyczny zdobył "Boyhood" Richarda Linklatera. Bez nagrody obeszła się "Ida" Pawła Pawlikowskiego, nominowana w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny. W tej kategorii zwyciężył rosyjski film "Lewiatan". Ceremonia wręczenia nagród odbyła się w nocy z niedzieli na poniedziałek (11/12 stycznia) czasu polskiego, w Los Angeles.

 • Michalina Olszańska: Dlaczego wysyła się ją na stos?

  ..., Władimira Putina. Aktywiści twierdzili, że film obraża ich uczucia religijne, wizerunek przyszłego monarchy jest nie do pogodzenia z postacią kanonizowanego przez rosyjską Cerkiew władcy i prosili(...) premierę film "Syn królowej śniegu", przed nią kolejne plenery filmowe. Ponoć Michalina wypoczywa, gdy pracuje, męczy się gdy ma chwilę przerwy. Wtedy zapisuje się np. na kurs jubilerski albo uczy...

 • Putin i "Sputnik nad Polską"

  Dyrektor festiwalu, Małgorzata Szlagowska-Skulska, poinformowała, że list powitalny na otwarcie festiwalu oraz kilka słów do katalogu festiwalowego napisał sam premier Rosji, Władimir Putin.

 • Najwięksi serialowi skandaliści!

  Jean-Marc Ayrault nazwał emigrację gwiazdora żałosną ucieczką, Depardieu zrzekł się obywatelstwa francuskiego i został... Rosjaninem. Obywatelstwo tego kraju odebrał z rąk prezydenta Władimira Putina(...)!". Następnie przegonił ją z moskiewskiego hotelu, w którym miał udzielić wywiadu. Depardieu porównał francuskie media do fekaliów, bo - jego zdaniem - bez przyczyny plują one na Kadyrowa i Putina...

 • Więzień polityczny numer 1

  "Klucze do więzienia, w którym jest mój ojciec ma Władimir Putin" - powiedział Paweł Chodorkowski, syn b. szefa koncernu naftowego Jukos i więźnia nr 1 współczesnej Rosji, podczas polskiej premiery głośnego dokumentu "Chodorkowski" w reżyserii Cyrila Tuschiego.

Wideo na temat: syn putina
 • Syn Boży

  Nowa ekranizacja najsłynniejszej historii świata ukazuje całe życie Chrystusa – od narodzin przez Jego nauczanie, ukrzyżowanie aż po zmartwychwstanie. W poruszającym kinowym obrazie nakręconym z epickim rozmachem przez twórców bijącego rekordy popularności serialu "Biblia" w tytułowej roli będziemy podziwiać portugalskiego aktora Diogo Morgado, a jako Marię pamiętną z dwukrotnie nominowanej do Złotego Globu roli w "Dotyku anioła" Romę Downey.

 • Siódmy syn

  Film jest ekranizacją pierwszego tomu książki fantasy dla młodzieży autorstwa Josepha Delaneya. Opowiada historię 13-letniego chłopca, który zostaje oddany pod opiekę tajemniczemu mężczyźnie, od którego uczy się egzorcyzmów i innych sztuk magicznych pozwalających pokonać ciemne moce. Chłopiec musi stawić czoła wielu niebezpieczeństwom.

 • Jak ojciec i syn

  "Jak ojciec i syn" to subtelny i poruszający portret współczesnej rodziny, film dla każdego kto jest lub chciałby zostać rodzicem. Państwo Nonomiya pewnego dnia odkrywają, że od sześciu lat wychowują nie swoje dziecko - w szpitalu ich syn został zamieniony z innym chłopcem. Szybko odnajdują drugą poszkodowaną rodzinę i równie szybko sprawę rozwiązują w sądzie. Decyzje zapadają, ale dylematy i emocjonalne rozdarcie pozostają. Obie rodziny muszą rozważyć, co zrobić ze świadomością, że przez...

Dyskusje na temat: syn putina
 • Re: - Artur stanie przed trudnym wyborem: co...

  Artur zdradza żonę. Okazuje się, że jego kochanka to tajna współpracowniczka Putina. Grozi Arturowi, że jeżeli komukolwiek powie o ich romansie to Ruskie zakręcą Polakom kurek z gazem. W Grabinie(...) z Chin. W związku z tym Marek zostaje aresztowany i grozi mu nawet kara śmierci. Marta dochodzi do wniosku, że Andrzej to jej ciotki wujka matki ojca brata syna wnuka ojca syn. Wstrząśnięta swoim odkryciem