• Informacje na temat:

  syn romana kłosowskiego

Artykuły na temat: syn romana kłosowskiego
 • Roman Kłosowski przejął się chorobą wnuczki

  Wnuczka Romana Kłosowskiego (88 l.) trafiła do szpitala. Najgorsze okazało się oczekiwanie na wyniki badań.

 • Roman Kłosowski: Moje niepełne życie

  "Już nikt nie nazywa mnie Gapciem" - mówi 86-letni aktor.

 • Wielkie wydarzenie w życiu Romana Kłosowskiego!

  Zbliżający się maj będzie dla Romana Kłosowskiego (88 l.) wyjątkowy. Słynny Maliniak z "Czterdziestolatka" wybiera się bowiem na komunię prawnuka Michała.

 • 82. urodziny słynnego "Maliniaka"

  Roman Kłosowski niedawno zakończył zdjęcia do kolejnego filmu. Znany wszystkim "Maliniak" obchodzi w Walentynki 82. urodziny. Jest parę ról, których nie zagrałem i już nie zagram" - wyznaje.

 • Teresa Lipowska o ostatnich latach życia Romana Kłosowskiego w domu opieki

  Teresa Lipowska (80 l.) była jedną z najbliższych osób w życiu Romana Kłosowskiego (+89 l.). W ostatnich latach dzwoniła do niego niemal codziennie.

 • Wokalista Budki Suflera księdzem!

  Krzysztof Cugowski, wokalista Budki Suflera, wcieli się w rolę księdza w komedii "Atrakcyjny pozna panią". Fani artysty niebawem będą mogli się również zaopatrzyć w jego biografię, autorstwa Cezarego Mroza.

 • Roman Kłosowski nie chce jeszcze rezygnować z pracy!

  ...przewodnikiem, czytała mi teksty, których miałem nauczyć się na pamięć - mówi. Syn Tomasz od dawna już namawia tatę, by przeprowadził się do Łodzi i zamieszkał z nim i jego rodziną, ale Roman Kłosowski nie chce być dla nikogo ciężarem. Niestety, postępująca choroba sprawia, że życie uwielbianego przez widzów aktora staje się dla niego coraz trudniejsze. Najbliżsi Romana Kłosowskiego namawiają go...

 • Potrójny jubileusz Teresy Lipowskiej

  Teresa Lipowska, czyli seniorka rodu Mostowiaków w "M jak miłość", świętowała w sobotę, 8 września, potrójny jubileusz: 75. urodziny, 55 lat pracy zawodowej i 12 lat w serialu. Sprawdź, kto składał jej życzenia.

 • Roman Kłosowski trafił do domu opieki!

  ...mieszkają jego najbliżsi: syn Tomasz, synowa Barbara, wnuk Jan i ukochany prawnuczek Michał. Odwiedzają pana Romana tak często, jak tylko mogą. Spędzili razem święta wielkanocne. Aktor chwali sobie...

 • Artur Barciś: Skromny zawód aktora

  Nie zabiega o rozgłos i unika przesadnego zamieszania wokół własnej osoby. Kiedy jednak pojawił się w ubiegłorocznej edycji "Tańca z gwiazdami", z miejsca podbił serca telewizyjnej widowni. Artur Barciś, popularny aktor filmowy, telewizyjny i teatralny, skończył właśnie 55 lat.

Zdjęcia na temat: syn romana kłosowskiego
Wideo na temat: syn romana kłosowskiego
 • Roman Polański: Moje życie

  Film jest zapisem bardzo osobistej i pełnej emocji rozmowy Polańskiego z przyjacielem Andrew Braunsbergiem. Reżyser odbył ją podczas domowego aresztu w szwajcarskim Gstaad. Polański opowiada w filmie o swoim życiu - jego najszczęśliwszych i najbardziej tragicznych momentach. Film dokumentalny "Roman Polański: moje życie" to wyjątkowa opowieść o życiu reżysera. Początek tej filmowej podróży to powrót do okresu dzieciństwa spędzonego w krakowskim getcie, pierwsze zrobione w Polsce filmy,...

 • Syn Boży

  Nowa ekranizacja najsłynniejszej historii świata ukazuje całe życie Chrystusa – od narodzin przez Jego nauczanie, ukrzyżowanie aż po zmartwychwstanie. W poruszającym kinowym obrazie nakręconym z epickim rozmachem przez twórców bijącego rekordy popularności serialu "Biblia" w tytułowej roli będziemy podziwiać portugalskiego aktora Diogo Morgado, a jako Marię pamiętną z dwukrotnie nominowanej do Złotego Globu roli w "Dotyku anioła" Romę Downey.

 • Siódmy syn

  Film jest ekranizacją pierwszego tomu książki fantasy dla młodzieży autorstwa Josepha Delaneya. Opowiada historię 13-letniego chłopca, który zostaje oddany pod opiekę tajemniczemu mężczyźnie, od którego uczy się egzorcyzmów i innych sztuk magicznych pozwalających pokonać ciemne moce. Chłopiec musi stawić czoła wielu niebezpieczeństwom.