• Informacje na temat:

  syn shakiry

Artykuły na temat: syn shakiry
 • Koniec miłości Shakiry i Gerarda Pique? Oto prawda!

  Piosenkarka i piłkarz są ze sobą od kilku lat, doczekali się dwóch synów. Choć wyglądają na szczęśliwą parę, co jakiś czas pojawiają się w mediach informacje o kryzysie w ich związku. Ostatnio, gdy(...) Shakiry i Gerarda Pique na Instagramie. Piosenkarka zamieściła niedawno na swoim profilu podziękowanie dla fanów za wspaniałą atmosferę na koncercie. Co ciekawe, wśród tysięcy komentarzy pod filmikiem...

 • Shakira urodziła drugiego syna

  W czwartek (29 stycznia) na świat przyszło drugie dziecko kolumbijskiej wokalistki Shakiry i hiszpańskiego piłkarza Gerarda Pique.

 • Shakira i Gerard Pique przechodzą kryzys?!

  Hiszpańskie media spekulują na temat rzekomego końca związku Shakiry (40 l.) i Gerarda Pique (30 l.).

 • Mana & Shakira w piosence "Mi Verdad": Pewny przebój!

  Teledysk do nowego singla meksykańskiej grupy Mana, z gościnnym udziałem Kolumbijki Shakiry, robi furorę w internecie.

 • Shakira i Gerard Pique jednak się nie rozstali?!

  Być może w związku Shakiry (40 l.) i Gerarda Pique (30 l.) nie jest tak źle jak twierdzą tabloidy…

 • Argentyńskie problemy Shakiry

  Shakira, latynoska gwiazda muzyki pop, niespodziewanie wywołała kolejną falę niepokojów w Argentynie, gdzie od wielu tygodni panuje bardzo niestabilna sytuacja polityczna. W teledysku do jej nowej piosenki "Underneath Your Clothes" pojawił się bowiem jej narzeczony, syn byłego prezydenta tego kraju Fernando De La Rua. Doszło nawet do tego, że sieć klepów muzycznych Tower zdecydowała się wycofać

 • ...22 stycznia w Barcelonie na świat przyszedł pierwszy syn piosenkarki Shakiry (35 l.) i piłkarza Gerarda Pique.

 • Chciał dobrać się do pieniędzy Shakiry

  Spór o majątek pomiędzy Shakirą a jej byłym partnerem Antonio de la Rua przybiera coraz ostrzejsze formy.

 • Shakira się zabezpiecza

  Antonio De La Rua (34 l.), syn byłego prezydenta Argentyny i wybranek serca Shakiry (30 l.), jeszcze przed zawarciem związku małżeńskiego podpisze porozumienie przedślubne dotyczące majątku kolumbijskiej wokalistki.

 • Letni ślub Shakiry?

  Kolumbijska gwiazda Shakira (30 l.) od sześciu lat jest zaręczona z argentyńskim prawnikiem Antonio De La Rua (34 l.). Według ostatnich doniesień, we wrześniu zalegalizują swój związek.

Wideo na temat: syn shakiry
 • Syn Boży

  Nowa ekranizacja najsłynniejszej historii świata ukazuje całe życie Chrystusa – od narodzin przez Jego nauczanie, ukrzyżowanie aż po zmartwychwstanie. W poruszającym kinowym obrazie nakręconym z epickim rozmachem przez twórców bijącego rekordy popularności serialu "Biblia" w tytułowej roli będziemy podziwiać portugalskiego aktora Diogo Morgado, a jako Marię pamiętną z dwukrotnie nominowanej do Złotego Globu roli w "Dotyku anioła" Romę Downey.

 • Siódmy syn

  Film jest ekranizacją pierwszego tomu książki fantasy dla młodzieży autorstwa Josepha Delaneya. Opowiada historię 13-letniego chłopca, który zostaje oddany pod opiekę tajemniczemu mężczyźnie, od którego uczy się egzorcyzmów i innych sztuk magicznych pozwalających pokonać ciemne moce. Chłopiec musi stawić czoła wielu niebezpieczeństwom.

 • Jak ojciec i syn

  "Jak ojciec i syn" to subtelny i poruszający portret współczesnej rodziny, film dla każdego kto jest lub chciałby zostać rodzicem. Państwo Nonomiya pewnego dnia odkrywają, że od sześciu lat wychowują nie swoje dziecko - w szpitalu ich syn został zamieniony z innym chłopcem. Szybko odnajdują drugą poszkodowaną rodzinę i równie szybko sprawę rozwiązują w sądzie. Decyzje zapadają, ale dylematy i emocjonalne rozdarcie pozostają. Obie rodziny muszą rozważyć, co zrobić ze świadomością, że przez...