• Informacje na temat:

  syn stalinskiej o

Artykuły na temat: syn stalinskiej o
 • Tajemnica Doroty Stalińskiej

  To chyba największa tajemnica polskiego show-biznesu - żartują znajomi Doroty Stalińskiej (57 l.), pytani, kto jest ojcem jej syna, Pawła. - Nie wiemy, nikomu nie powiedziała - zarzekają się.

 • 60. urodziny Doroty Stalińskiej

  Dorota Stalińska, znana z filmów "Bez miłości", "Krzyk", "Miłość ci wszystko wybaczy", kończy w sobotę, 1 czerwca, 60 lat. W marcu minister kultury odznaczył aktorkę Srebrnym Medalem "Zasłużony Kulturze Gloria Artis".

 • Staliński znowu pokazał się z mamą

  Do Pawła Stalińskiego przylgnęła opinia syneczka mamusi. Model jednak nie robi nic, by to zmienić i na kolejnej imprezie pojawił się w towarzystwie Doroty Stalińskiej, która nie odstępowała go nawet na krok.

 • Odpadnie Staliński, wygra Pyrek?

  Już dziś czeka nas półfinał 12. edycji "Tańca z gwiazdami". Na parkiecie pozostały już tylko trzy pary - nowa faworytka programu Monika Pyrek, Edyta Górniak i Paweł Staliński.

 • Bajor nie ma kontaktu ze Stalińskim

  Michał Bajor małego Pawła Maurycego Stalińskiego (21 l.) podawał do chrztu w Watykanie i wychowywał go, pomieszkując w domu Doroty Stalińskiej na warszawskiej Chomiczówce. Teraz, po latach, nie ma z nim żadnego kontaktu...

 • Gwiazdor "TzG" maminsynkiem?

  Odkąd błyszczy w "Tańcu z gwiazdami", Paweł Staliński ma ciężkie życie. Ludzie mówią, że sławna mama lansuje go, jak może. Czy robią to tylko z ludzkiej złośliwości?

 • Stalińska "zatruła życie" Janachowskiej

  Tuż po zakończeniu 12. edycji "Tańca z gwiazdami" na jaw wychodzi jeden z największych konfliktów w show. Dorota Stalińska doprowadziła podobno Izę Janachowską , taneczną partnerkę jej syna, na skraj załamania nerwowego.

 • Już od 30 lat bawi Polaków

  Marcin Daniec często komentuje polską rozrywkę, wcielając się m.in. w swojego sąsiada. Znany komik opowiada o tym, z czego możemy się dziś śmiać i czy on sam bawi się oglądając polskie programy rozrywkowe.

 • Olśniewająca Julia Kamińska w finale "TzG"!

  Przypomnijmy, że do finału "TzG" bodaj pierwszy raz w historii tego programu nie dotarła ani jedna gwiazda seriali. Przesympatyczna tyczkarka zmierzyła się w nim z modelem Pawłem Stalińskim, synem aktorki Doroty Stalińskiej. Pokonała go o włos. Tradycją finału "TzG" jest występ pary laureatów z poprzedniej edycji. Tym sposobem wczoraj wieczorem mogliśmy zobaczyć Julię Kamińską z Rafałem...

 • Staliński w nocnym klubie bez mamy!

  Kiedy prowadzący "Tańca z gwiazdami" Piotr Gąsowski po raz drugi wyraził zaniepokojenie nieobecnością Doroty Stalińskiej (57 l.) na widowni show, jej syn się zdenerwował. Widać było, że ma dość ciągłych aluzji i sugestii, jakoby był maminsynkiem. Odcinał się od tego w wywiadach, a ostatnio zademonstrował swoją niezależność w jeszcze inny sposób. Fotoreporter tygodnika "Na żywo" spotkał...

Zdjęcia na temat: syn stalinskiej o