• Informacje na temat:

  syn tomasz stockingera

Artykuły na temat: syn tomasz stockingera
 • Tomasz Stockinger spędzi święta w domu opieki!

  Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Aktor Tomasz Stockinger (61 l.) spędzi je w nietypowym miejscu.

 • Syn Tomasza Stockingera w "Dzień Dobry TVN"

  Dla syna był i autorytetem, i partnerem. Dziś cieszy się, że Robert idzie własną drogą i doskonale sobie na niej radzi.

 • ​"Klan": Tomasz Stockinger wkrótce zostanie dziadkiem!

  Już za cztery miesiące spełni się jedno z największych marzeń Tomasza Stockingera, czyli doktora Pawła Lubicza z "Klanu". Aktor wreszcie zostanie dziadkiem! Robert - jego jedyny syn - potwierdził właśnie w mediach społecznościowych, że przygotowuje się do roli taty...

 • Tomasz Stockinger: Kameralne urodziny

  Tomasz Stockinger, odtwórca roli doktora Lubicza w serialu "Klan", kończy dziś 60 lat.

 • Tomasz Stockinger: Pierwsze święta z wnuczką

  Wesoło zapowiadają się nadchodzące święta w rodzinie Tomasza Stockingera (62 l.). Główną bohaterką wszystkich rodzinnych spotkań i uroczystości będzie nie kto inny jak najmłodsza członkini znanego klanu.

 • Szwed i Stockinger: Będzie ślub?

  Ostatnio głośno było o rozstaniu pary Aleksandra Szwed - Robert Stockinger. Tymczasem niedawno widziano ich "czulących się" w centrum handlowym.

 • Tomasz Stockinger trzyma kciuki za syna!

  To już postanowione i nieodwołalne. 12 września odbędzie się ślub syna Tomasza Stockingera (60 l.) - Roberta. Uroczystość będzie miała miejsce w Sopocie, w rodzinnym mieście jego narzeczonej Patrycji Drozd. - Jestem szczęśliwy, że mój syn wreszcie układa sobie życie - mówi Stockinger. Robert i Patrycja są razem od trzech lat. Poznali się w pracy, bo jego ukochana jest także dziennikarką TVN24

 • Stockinger wyjdzie na prostą?

  Po wypadku, który spowodował, jadąc po pijanemu, Tomaszowi Stockingerowi grozi więzienie, ale także... utrata miłości życia!

 • Robert Stockinger wziął ślub! Tomasz Stockinger pęka z dumy!

  ...12 września był wyjątkowym dniem w rodzinie Tomasza Stockingera (60 l.)! Jego syn Robert zmienił właśnie stan cywilny! 26-latek poślubił swoją ukochaną Patrycję, która na co dzień pracuje w stacji(...) z repertuaru Anny Jantar. Podobno to jego synowa nalegała na to, aby Stockinger zaśpiewał dla nich "Przetańczyć z tobą chcę całą noc". Jednak "Fakt" donosi, że aktor zrobił dla młodych jeszcze więcej...

 • Stockinger: "Lubicz to Lubicz"

  Tomasz Stockinger po raz kolejny przyznaje, że swoim skandalicznym zachowaniem zawiódł zarówno siebie, jak i oddaną mu widownię.

Zdjęcia na temat: syn tomasz stockingera
Wideo na temat: syn tomasz stockingera
 • Syn Boży

  Nowa ekranizacja najsłynniejszej historii świata ukazuje całe życie Chrystusa – od narodzin przez Jego nauczanie, ukrzyżowanie aż po zmartwychwstanie. W poruszającym kinowym obrazie nakręconym z epickim rozmachem przez twórców bijącego rekordy popularności serialu "Biblia" w tytułowej roli będziemy podziwiać portugalskiego aktora Diogo Morgado, a jako Marię pamiętną z dwukrotnie nominowanej do Złotego Globu roli w "Dotyku anioła" Romę Downey.

 • Siódmy syn

  Film jest ekranizacją pierwszego tomu książki fantasy dla młodzieży autorstwa Josepha Delaneya. Opowiada historię 13-letniego chłopca, który zostaje oddany pod opiekę tajemniczemu mężczyźnie, od którego uczy się egzorcyzmów i innych sztuk magicznych pozwalających pokonać ciemne moce. Chłopiec musi stawić czoła wielu niebezpieczeństwom.

 • Tomasz Ossoliński. Before the show

  "Tomasz Ossoliński. Before the Show" to dokument o polskim projektancie i modzie. Po raz pierwszy w filmie pokazana zostanie kolekcja, której nie prezentowano nigdy szerokiej publiczności. Efektowny pokaz, w strugach deszczu, odbył się bez udziału fotoreporterów i kamer. Tego dnia najważniejsza była moda. Ten film to przede wszystkim historia trzytygodniowych przygotowań do pokazu, który niczym spektakl dopracowany jest w najdrobniejszych szczegółach. To godzinna wyprawa w świat pełen pasji i...