• Informacje na temat:

  syn tuska

Artykuły na temat: syn tuska
 • Donald Tusk zaskoczył wszystkich i zmienił zawód!

  Wnuczka Donalda Tuska jest jego oczkiem w głowie. Były premier wciąż ma wiele zawodowych zobowiązań, co wiąże się z licznymi wyjazdami służbowymi. Na co dzień mieszka razem z żoną w Brukseli. Jednak każdą wolną chwilę stara się poświęcać rodzinie, która mieszka w Sopocie. Na Instagramie opublikował urocze zdjęcie, na którym widzimy Tuska leżącego na hamaku i czytającego książkę. Obok polityka...

 • Aneta Kręglicka: Życie po 50-tce

  Jedyna polska Miss Świata właśnie obchodziła piękny jubileusz.

 • Donald Tusk skomentował ciążę córki! Ale radość!

  Kasi Tusk (31 l.) coraz trudniej jest ukrywać ciążę. Na początku października media obiegły zdjęcia, na których córka Donalda Tuska (61 l.) widocznie się zaokrągliła. Teraz głos w sprawie zabrał jej słynny tato.

 • "Premier" polskiego kabaretu

  Inteligentny, dowcipny i ripostuje z prędkością światła! Chciał być kierowcą autobusu, a jest "premierem" polskiego kabaretu.

 • Michał Tusk ruszył z własnym biznesem. Wozi ludzi

  ..., że także synowi wiedzie się całkiem nieźle. Choć jeszcze niedawno wydawało się, że jego kariera wisi na włosku.  Przypomnijmy, że w 2012 roku Michał Tusk w atmosferze skandalu kończył pracę(...) Michał Tusk osobiście u niego zabiegał o pracę w tanich liniach lotniczych OLT Express. Wcześniej pojawiły się wątpliwości, czy w takiej sytuacji 34-latek mógł działać na szkodę lotniska. Po aferze syn...

 • Kazik a afera hazardowa

  Na redakcyjną skrzynkę serwisu Muzyka INTERIA.PL dotarło oświadczenie Kazika Staszewskiego w sprawie wypowiedzi Zbigniewa Derdziuka podczas przesłuchania przed komisją hazardową.

 • Kasia Tusk po raz pierwszy pokazała córkę publicznie

  Papież Franciszek przyjął w sobotę 5 października na audiencji przewodniczącego Rady Europejskiej Donalda Tuska. Spotkanie odbyło się w papieskiej bibliotece Pałacu Apostolskiego. Na audiencję Donald Tusk przybył ze swoją rodziną: żoną Małgorzatą, córką Katarzyną i jej maleństwem, zięciem Staszkiem, synem Michałem i jego żoną oraz trzema ich synami.

 • Pokrzyżowane zamiary wielu ludzi

  Miałem zamiar pisać ten felieton we wtorek rano, ale diabeł kazał mi poczekać do środy wieczorem. Pewnie chciał, żebym zobaczył, jak polski parlament wybiera sobie zabawnego marszałka i (jako bonus) funduje narodowi skazańca na stanowisko wicemarszałka. Miał też znacznie boleśniejszy zamiar - zapragnął, abym w trakcie pięknego, środowego wieczoru, pełnego ludzi i muzyki, dostał sms o treści: "Mira Kubasińska nie żyje".

 • Dumny Donald Tusk zabrał wnuczkę na spacer! Pokazał zdjęcia!

  Donald Tusk został dziadkiem, gdy na świat przyszli synowie Michała. Tym razem rodzina Tusków powiększyła się o kolejnego maluszka i choć świeżo upieczona mama - Kasia Tusk, nie potwierdziła tej informacji, to wszystko wskazuje na to, że urodziła się dziewczynka! Ta wiadomość musiała niezwykle ucieszyć dziadków, którzy liczyli na dziewczynkę. Tak też się stało i dumny dziadek właśnie pochwalił...

 • Paweł Kukiz: To jest Targowica. Nie mam wątpliwości

  W drugiej części wywiadu dla INTERIA.PL Paweł Kukiz przekonuje: - Codziennie należy mówić o Smoleńsku. Autor albumu "Siła i honor" wypowiedział się również na temat afery Amber Gold.

Zdjęcia na temat: syn tuska
Dyskusje na temat: syn tuska
 • Re: "Klan": Maciek pożałuje, że zwolnił Kasię

  Raczej jak syn makreli i tuska. Chociaż nie, jednak za inteligentny, no i szczery

 • Re: Koniec "M jak miłość"? Producent zabrał głos!

  tuska syn umoczony po pachy w aferze amber gold a wy sie takimi miernotami zajmujecie

 • Re: On ma to coś

  Jak dobrze że tem mateusz tak szybko wykrywa co tydzień zbrodnie w tym Sandomierzu. Gdyby nie on to już by się powybijali Musi to syn Jarka bo też nie ma PrawaJazdy. No ale umie jezdzić rowerem bo Jarek jeszcze nie umie i to przez Tuska.

 • Re: Teresa Makowska (Joanna Sydor) - pierwsz...

  M JAK MĘKI PAŃSKIE .M JAK RODZINA ADAMSÓW. M JAK MYSZKA KTÓRA ZOSTAŁA PORWANA PRZEZ KOSMITÓW I ZAŁOŻY KOLONIE NA MARSIE . NASTĘPNIE BĘDZIE MIAŁA SYNA Z LORDEM VADEREM . TEN Z KOLEI SYN ZOSTANIE WYSŁANY PROMEM KOSMICZNYM DO GRABINY GDZIE ZOSTANIE WÓJTEM . A POTEM ROBIĄC KARIERE DALSZĄ ZASTĄPI TUSKA .

 • Re: "M jak miłość": Andrzej w roli pocieszyciela

  M JAK MĘKI PAŃSKIE .M JAK RODZINA ADAMSÓW. M JAK MYSZKA KTÓRA ZOSTAŁA PORWANA PRZEZ KOSMITÓW I ZAŁOŻY KOLONIE NA MARSIE . NASTĘPNIE BĘDZIE MIAŁA SYNA Z LORDEM VADEREM . TEN Z KOLEI SYN ZOSTANIE WYSŁANY PROMEM KOSMICZNYM DO GRABINY GDZIE ZOSTANIE WÓJTEM . A POTEM ROBIĄC KARIERE DALSZĄ ZASTĄPI TUSKA .

 • Re: "M jak miłość": Oto były chłopak Joanny, czyli nowa twarz u Mostowiaków!

  M JAK MĘKI PAŃSKIE .M JAK RODZINA ADAMSÓW. M JAK MYSZKA KTÓRA ZOSTAŁA PORWANA PRZEZ KOSMITÓW I ZAŁOŻY KOLONIE NA MARSIE . NASTĘPNIE BĘDZIE MIAŁA SYNA Z LORDEM VADEREM . TEN Z KOLEI SYN ZOSTANIE WYSŁANY PROMEM KOSMICZNYM DO GRABINY GDZIE ZOSTANIE WÓJTEM . A POTEM ROBIĄC KARIERE DALSZĄ ZASTĄPI TUSKA