• Informacje na temat:

  syn tuska pracę

Artykuły na temat: syn tuska pracę
 • Michał Tusk ruszył z własnym biznesem. Wozi ludzi

  ..., że także synowi wiedzie się całkiem nieźle. Choć jeszcze niedawno wydawało się, że jego kariera wisi na włosku.  Przypomnijmy, że w 2012 roku Michał Tusk w atmosferze skandalu kończył pracę(...) Michał Tusk osobiście u niego zabiegał o pracę w tanich liniach lotniczych OLT Express. Wcześniej pojawiły się wątpliwości, czy w takiej sytuacji 34-latek mógł działać na szkodę lotniska. Po aferze syn...

 • Tusk załatwił pracę synowi?

  Dzieci premiera wiedzą, jak się ustawić. Kasia zbija kokosy na intratnym blogu, a Michał właśnie dostał świetną pracę... dzięki tacie?

 • Robert Górski od lat żyje w szczęśliwym związku! Dlaczego nigdy nie zdecydował się na ślub?

  ...pracę w agencji reklamowej, która do tego stopnia ceniła jego pomysły, że zarabiał w niej więcej niż jego rodzice razem wzięci. "W głębi duszy chciałby być kierowcą autobusu, jak jego tata. Zły los(...) przez przyjaciół „Góralem”, a przez fanów... premierem.  Przez kilka lat parodiował przecież Donalda Tuska, w telewizyjnym skeczu o posiedzeniach rządu, a teraz jest centralną postacią w internetowym...

 • Aneta Kręglicka: Życie po 50-tce

  Jedyna polska Miss Świata właśnie obchodziła piękny jubileusz.

 • "Premier" polskiego kabaretu

  Inteligentny, dowcipny i ripostuje z prędkością światła! Chciał być kierowcą autobusu, a jest "premierem" polskiego kabaretu.

 • Premiera filmu o Zbigniewie Brzezińskim

  Nie był mistrzem dyplomacji, ale negocjacji - tak o prof. Zbigniewie Brzezińskim wypowiada się b. prezydent USA Jimmy Carter w dokumentalnym filmie pt. "Strateg", którego premiera odbyła się w czwartek, 6 czerwca, wieczorem w warszawskim kinie "Kultura".

 • Wiecznie młode babcie

  Święto Babci obchodzone 21 stycznia to tradycja, która niedługo liczyć będzie w Polsce pół wieku. Wiele się przez ten czas zmieniło. Dziś pojawienie się wnuków nie oznacza wcale nadejścia jesieni życia.

Wideo na temat: syn tuska pracę
 • Syn Boży

  Nowa ekranizacja najsłynniejszej historii świata ukazuje całe życie Chrystusa – od narodzin przez Jego nauczanie, ukrzyżowanie aż po zmartwychwstanie. W poruszającym kinowym obrazie nakręconym z epickim rozmachem przez twórców bijącego rekordy popularności serialu "Biblia" w tytułowej roli będziemy podziwiać portugalskiego aktora Diogo Morgado, a jako Marię pamiętną z dwukrotnie nominowanej do Złotego Globu roli w "Dotyku anioła" Romę Downey.

 • Siódmy syn

  Film jest ekranizacją pierwszego tomu książki fantasy dla młodzieży autorstwa Josepha Delaneya. Opowiada historię 13-letniego chłopca, który zostaje oddany pod opiekę tajemniczemu mężczyźnie, od którego uczy się egzorcyzmów i innych sztuk magicznych pozwalających pokonać ciemne moce. Chłopiec musi stawić czoła wielu niebezpieczeństwom.

 • Jak ojciec i syn

  "Jak ojciec i syn" to subtelny i poruszający portret współczesnej rodziny, film dla każdego kto jest lub chciałby zostać rodzicem. Państwo Nonomiya pewnego dnia odkrywają, że od sześciu lat wychowują nie swoje dziecko - w szpitalu ich syn został zamieniony z innym chłopcem. Szybko odnajdują drugą poszkodowaną rodzinę i równie szybko sprawę rozwiązują w sądzie. Decyzje zapadają, ale dylematy i emocjonalne rozdarcie pozostają. Obie rodziny muszą rozważyć, co zrobić ze świadomością, że przez...