• Informacje na temat:

  syn waldemara

Artykuły na temat: syn waldemara
Zdjęcia na temat: syn waldemara
Wideo na temat: syn waldemara
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1858.

  Stefan znajduje o poranku list od Walerii - żona informuje, że od niego odeszła i nie chce, żeby jej szukał. W pogodzenie Górków angażują się Tolek i Amelia. Klara nie może skupić się na pisaniu ze względu na obecność w domu ekipy filmowej. W poszukiwaniu weny twórczej, przenosi się do kawiarni, gdzie spotyka pisarza Waldemara Kniewskiego, tego samego, który na rozdaniu nagród literackich

 • Syn Boży

  Nowa ekranizacja najsłynniejszej historii świata ukazuje całe życie Chrystusa – od narodzin przez Jego nauczanie, ukrzyżowanie aż po zmartwychwstanie. W poruszającym kinowym obrazie nakręconym z epickim rozmachem przez twórców bijącego rekordy popularności serialu "Biblia" w tytułowej roli będziemy podziwiać portugalskiego aktora Diogo Morgado, a jako Marię pamiętną z dwukrotnie nominowanej do Złotego Globu roli w "Dotyku anioła" Romę Downey.

 • Siódmy syn

  Film jest ekranizacją pierwszego tomu książki fantasy dla młodzieży autorstwa Josepha Delaneya. Opowiada historię 13-letniego chłopca, który zostaje oddany pod opiekę tajemniczemu mężczyźnie, od którego uczy się egzorcyzmów i innych sztuk magicznych pozwalających pokonać ciemne moce. Chłopiec musi stawić czoła wielu niebezpieczeństwom.

Dyskusje na temat: syn waldemara
 • Re: "Na Wspólnej": Poznajcie syna Waldemara Obłozy

  Fajnie mieć ojca,ojca mądrego,który coś synowi czy córce będzie umiał przekazać,jakimi wartościami żyć,przyjaciela na dobre -złe.Szkoda że mój syn nie mógł wyrastać w pełnej rodzinie(mąż zginął tragicznie bardzo młodo) syn nawet go nie pamięta .

 • Re: Serialowe wpadki zdarzają się nawet najlepszym

  A w M jak miłość w początkowych odcinkach Pan Maciej Kozłowski ( grający Waldemara Jaroszego ) miał jedyną córkę, jak później się okazało spadek otrzymał jedyny syn. Może ja coś przegapiłam, ale jeżeli nie to jest poważna wpadka:)