• Informacje na temat:

  syn waldemara obłozy

Artykuły na temat: syn waldemara obłozy
 • "Na Wspólnej": Poznajcie syna Waldemara Obłozy

  Igor Obłoza poszedł w ślady taty i także został aktorem. Gdzie możemy go oglądać?

 • "Na Wspólnej": Waldemar Obłoza ma talent do odkrywania... talentów

  ...wypaść naturalnie. - Daje mi to dużo energii i satysfakcji. Nigdy z tego nie zrezygnuję! - mówi. Największą dumą Waldemara Obłozy jest jego syn. Igor Obłoza, czyli Konrad - kolega... Oli Zimińskiej(...) Rozmaitości i w filmie "Wszystko co kocham". Jednym z największych marzeń Waldemara Obłozy jest zagrać na scenie u boku syna. - Lubię patrzeć, jak Igor się rozwija. Jestem z niego naprawdę dumny...

 • Waldemar Obłoza i jego tragiczna historia! Tata oddał go do domu dziecka!

  Życie nie rozpieszczało Waldemara Obłozy (56 l.). Aktor postanowił w końcu o tym opowiedzieć.

 • Wiele zmian i gwałtownych zakrętów życiowych czeka zimą bohaterów serialu "Na Wspólnej". Odwiedziliśmy ekipę na planie w warszawskim studio, gdzie trwały zdjęcia do kolejnych odcinków. W jednej ze scen pojawili się Waldemar Obłoza, który gra Romana Hoffera i Kazik Mazur, jego serialowy syn Kamil.

 • "Na Wspólnej": Wpadł w nałóg

  Problem z alkoholem w rodzinie Hofferów wraca jak bumerang. Tym razem jednak nie chodzi o Romana (Waldemar Obłoza), a jego syna Kamila (Kazimierz Mazur).

 • "Na Wspólnej": Wszyscy przeciwko niej

  Filip bez żadnych skrupułów wykrzyczał Marcie jak bardzo żałuje, że jest matką jego syna. Dla niego nie ma już odwrotu - gardzi swoją żoną!

 • Dla kobiety wyrzeknie się ojca

  Już niebawem w serialu "Na Wspólnej" przekonamy się, jak wiele można poświęcić dla ukochanej kobiety.

 • "Na Wspólnej": Ślub

  Wreszcie nadszedł radosny moment, na który czekali wszyscy fani tych bohaterów. Kamil (Kazimierz Mazur) i Zuza (Małgorzata Socha) staną na ślubnym kobiercu.

 • 10 lat "Na Wspólnej"

  27 stycznia mija 10 lat odkąd serial "Na Wspólnej" zagościł na antenie telewizji TVN. Z tej okazji w najbliższy poniedziałek czeka nas odcinek z urodzinową oprawą!

 • Pełne sensacji "Na Wspólnej"

  Emocjonujące historie i zaskakujące zwroty akcji zrewolucjonizują życie mieszkańców najpopularniejszej serial owej ulicy, czyli "Na Wspólnej".

Wideo na temat: syn waldemara obłozy
 • Syn Boży

  Nowa ekranizacja najsłynniejszej historii świata ukazuje całe życie Chrystusa – od narodzin przez Jego nauczanie, ukrzyżowanie aż po zmartwychwstanie. W poruszającym kinowym obrazie nakręconym z epickim rozmachem przez twórców bijącego rekordy popularności serialu "Biblia" w tytułowej roli będziemy podziwiać portugalskiego aktora Diogo Morgado, a jako Marię pamiętną z dwukrotnie nominowanej do Złotego Globu roli w "Dotyku anioła" Romę Downey.

 • Siódmy syn

  Film jest ekranizacją pierwszego tomu książki fantasy dla młodzieży autorstwa Josepha Delaneya. Opowiada historię 13-letniego chłopca, który zostaje oddany pod opiekę tajemniczemu mężczyźnie, od którego uczy się egzorcyzmów i innych sztuk magicznych pozwalających pokonać ciemne moce. Chłopiec musi stawić czoła wielu niebezpieczeństwom.

 • Jak ojciec i syn

  "Jak ojciec i syn" to subtelny i poruszający portret współczesnej rodziny, film dla każdego kto jest lub chciałby zostać rodzicem. Państwo Nonomiya pewnego dnia odkrywają, że od sześciu lat wychowują nie swoje dziecko - w szpitalu ich syn został zamieniony z innym chłopcem. Szybko odnajdują drugą poszkodowaną rodzinę i równie szybko sprawę rozwiązują w sądzie. Decyzje zapadają, ale dylematy i emocjonalne rozdarcie pozostają. Obie rodziny muszą rozważyć, co zrobić ze świadomością, że przez...

Dyskusje na temat: syn waldemara obłozy
 • Re: "Na Wspólnej": Poznajcie syna Waldemara Obłozy

  Fajnie mieć ojca,ojca mądrego,który coś synowi czy córce będzie umiał przekazać,jakimi wartościami żyć,przyjaciela na dobre -złe.Szkoda że mój syn nie mógł wyrastać w pełnej rodzinie(mąż zginął tragicznie bardzo młodo) syn nawet go nie pamięta .