• Informacje na temat:

  syn wiśniewskiego

Artykuły na temat: syn wiśniewskiego
Wideo na temat: syn wiśniewskiego
 • Dzieci Mandaryny i Michała Wiśniewskiego w "Dzień dobry TVN"

  Marta Wiśniewska od jakiegoś czasu stroni od show-biznesu. Poświęciła się swojej największej pasji, jaką jest taniec. Jak teraz wygląda jej życie? Czy jest surowym rodzicem czy raczej wyrozumiałą mamą? W "Dzień Dobry TVN" tancerka wraz ze swoimi dziećmi ze związku z Michałem Wiśniewskim: Fabienne i Xavierem opowiedziała o ich wspólnej pasji i życiu rodzinnym. Syn wokalisty zdradził, że obecnie

 • Syn Boży

  Nowa ekranizacja najsłynniejszej historii świata ukazuje całe życie Chrystusa – od narodzin przez Jego nauczanie, ukrzyżowanie aż po zmartwychwstanie. W poruszającym kinowym obrazie nakręconym z epickim rozmachem przez twórców bijącego rekordy popularności serialu "Biblia" w tytułowej roli będziemy podziwiać portugalskiego aktora Diogo Morgado, a jako Marię pamiętną z dwukrotnie nominowanej do Złotego Globu roli w "Dotyku anioła" Romę Downey.

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1558.

  Amelii. O święcie Wiśniewskiego zapomina nawet jego córka. Z życzeniami wpada za to Bruno. Bożena zwierza się Dance, że żałuje zerwania z Adrianem i zastanawia się, czy powinna dać lekarzowi szansę.

 • Siódmy syn

  Film jest ekranizacją pierwszego tomu książki fantasy dla młodzieży autorstwa Josepha Delaneya. Opowiada historię 13-letniego chłopca, który zostaje oddany pod opiekę tajemniczemu mężczyźnie, od którego uczy się egzorcyzmów i innych sztuk magicznych pozwalających pokonać ciemne moce. Chłopiec musi stawić czoła wielu niebezpieczeństwom.

Dyskusje na temat: syn wiśniewskiego
 • Re: "Singielka": Paulina Chruściel z miłości do Afryki nauczyła się języka suahili

  Az w końcu odwołano jej teścia Janusza Wisniewskiego ze stołka dyrektora Teatru Nowego w Poznaniu zwłaszcza po fundowanych synowi Łukaszowi "afrykańskich projektach" z pieniedzy z dotacji na państwowy Teatr! Jak czytamy w komunikacie zarzuty wobec dyrektora Wiśniewskiego dotyczyły działalności artystycznej placówki, należytego zarządzania finansami publicznymi... wątpliwościach wokół tzw