• Informacje na temat:

  syn zbrojewicza

Artykuły na temat: syn zbrojewicza
 • Zbrojewicz ujawnia: Mój syn jest gejem!

  Mirosław Zbrojewicz przyznał publicznie, że jego syn Mateusz jest homoseksualistą. Wszystko w ramach wsparcia kampanii społecznej „Rodzice, odważcie się mówić”.

 • Uratuje przyjaciół?

  Thor jest synem boga Odyna, dawno jednak nie widział ojca. Ten mieszka bowiem w krainie, do której wojownicy trafiają po śmierci. Dopiero intryga podłej Hel sprawi, że ich losy się splotą.

 • "M jak miłość": Joanna ucieka!

  W kolejnym, 1077. odcinku, Tarnowska opowie policjantowi o tym, jak zabrała z kasyna pieniądze i jak próbuje spłacić dług... - Nie jestem złodziejką, tylko... po prostu musiałam ratować moją mamę(...), termin mija dziś po piętnastej... W końcu Chodakowski umówi się z szefem kasyna na spotkanie - i zaproponuje spłatę długu w ratach. Prezes jednak odmówi... A w jego głosie pojawi się groźba...

 • "M jak miłość": Na kogo może liczyć?

  Tomek Chodakowski (Andrzej Młynarczyk) musi, zgodnie z wolą sądu, oddać syna byłej żonie. Zrobi jednak wszystko, żeby dziecko zostało z nim. Nie pozwoli, by tak jak Gośka, wpadło w USA w sidła groźnej sekty.

 • ​"Komisarz Alex": Urodzinowa impreza z tragicznym finałem

  W 4. odcinku 11. serii "Komisarza Aleksa" (emisja w TVP1 w sobotę 24 marca o godzinie 20.20) Piotr i Lucyna (Magdalena Walach) zostaną w środku nocy ściągnięci do willi bogatego biznesmena. Gdy zjawią się na miejscu, okaże się, że świętujący tego dnia swe 20. urodziny syn gospodarzy został zamordowany na oczach ogromnego tłumu gości... - Rana kłuta po lewej stronie pleców. Dosyć długie ostrze...

 • Lesław Żurek półbogiem

  Lesław Żurek użyczył głosu bajkowej postaci. Polski aktor "wcielił się" głównego bohatera animacji "Thor ratuje przyjaciół".

 • "Prawo Agaty": "Zdradziłam Cię"!

  ...syn Gawronów. - Zdradziłaś ojca? - zapyta matkę prosto z mostu, a gdy nie doczeka się zaprzeczenia, natychmiast spakuje swoje rzeczy i postanowi opuścić rodzinny dom. - Brzydzę się tobą...

 • Wojenne sci-fi Wosiewicza

  "Taniec śmierci. Sceny z Powstania Warszawskiego" to tytuł filmu fabularnego Leszka Wosiewicza, którego kinową premierę zaplanowano na październik. Główne role zagrali Magdalena Cielecka i Rafał Fudalej. Muzykę do filmu skomponował Wojciech Waglewski.

 • Zobacz, jak boski potrafi być Lesław Żurek

  ...wieków, wychowując dzieci. W polskiej wersji językowej usłyszymy także Leszka Zdunia ("Smurfy"), Mirosława Zbrojewicza ("Hobbit: Niezwykła podróż"), Miriam Aleksandrowicz ("Zambezia") oraz Elżbietę...

 • "Plotka" i "Rób swoje..." w polskich kinach

  W piątek, 12 kwietnia, na ekrany polskich kin trafi aż siedem nowości. Wśród nich znalazły się dwa tytuły, których patronem medialnym jest INTERIA.PL - francuska komedia "Plotka" Francisa Vebera oraz "Rób swoje, ryzyko jest twoje" , najnowsza produkcja z udziałem Olafa Lubaszanko, Michała Milowicza i Anny Przybylskiej.