• Informacje na temat:

  syn ziobry

Artykuły na temat: syn ziobry
 • Zbigniew Ziobro znowu zostanie ojcem!

  Znany polityk pod koniec 2011 roku został ojcem Janka. Okazuje się, że rodzina Ziobry niebawem znów się powiększy. Ukochana Zbyszka, Patrycja Kotecka (36 l.) jest bowiem w kolejnej ciąży. Małżonkom(...) utrzymam. Tak, pod koniec października pojawi się na świecie mój drugi synek" - oznajmił. Zbyszek nie kryje radości i zapewnia, że nie zamierza na tym poprzestać, bo marzy mu się gromada dzieci, gdyż...

 • Zbigniew Ziobro kilka dni temu został ojcem! Okoliczności porodu były dramatyczne!

  ...uratowali syna. Podczas rutynowego badania KTG w szpitalu okazało się, że ma spore spadki tętna. Lekarz dyżurny natychmiast podjął decyzję o cesarce. Syn dzięki temu urodził się zdrowy, bez objawów(...) kilograma i mierzy 53 centymetry. Synek prawdopodobnie otrzyma na imię Andrzej, na cześć św. Andrzeja Boboli. Ten wybór ucieszył niezmiernie prezydenta Andrzeja Dudę, który już złożył gratulacje świeżo...

 • Znany poseł został ojcem

  Jan Jerzy - takie imiona będzie nosił syn Patrycji Koteckiej i Zbigniewa Ziobry . Maluch na świat przyszedł w poniedziałek, czterdzieści minut przed północą. Waży ok. 3300 gramów.

 • Znany poseł potwierdza, że będzie ojcem!

  Zbigniew Ziobro (41 l.), były minister sprawiedliwości, wraz ze swoją żoną Patrycją Kotecką (32 l.) czeka na narodziny pierwszego potomka. Syn pary na świat przyjdzie jesienią i będzie nosił imię Jan.

 • Jacek Borkowski zaproponował szwagierce... aby z nim zamieszkała?!

  .... Adriana Gotowiecka odwołała się od tej decyzji. Po tym jak policja umorzyła postępowanie w sprawie rzekomego zabrania przez nią biżuterii siostry z domu Borkowskiego, aktor napisał skargę do ministra Ziobry...

 • Zbigniew Ziobro pisze do Kory

  Lider SP Zbigniew Ziobro w liście do znanej wokalistki Kory zaapelował, by przestała brać udział w akcji promowania narkotyków. Wokalistka jest oskarżona o posiadanie marihuany.

 • Ciszą przyjęła publiczność premierowy wtorkowy pokaz fabularyzowanego filmu dokumentalnego "Wszystkie ręce umyte. Sprawa Barbary Blidy" w Katowicach. To efekt dziennikarskiego śledztwa Sylwestra Latkowskiego i Piotra Pytlakowskiego.

 • Muzyka jest tylko dodatkiem

  wziąć pod opiekę pewnego jedenastolatka. Chłopiec jest synem jakiegoś kumpla Artura i ten chce dziecko pchnąć w stronę muzyki.