• Informacje na temat:

  syn zofii merle

Artykuły na temat: syn zofii merle
 • Zofia Merle: Jest szczęśliwa, gdy innym daje uśmiech

  Gadatliwa, wszystkowiedząca, nadopiekuńcza. Taka w swych rolach jest Zofia Merle (78 l.). Ale przede wszystkim zawsze sympatyczna i zabawna. Życie nie oszczędziło aktorce jednak bólu. Kilka lat temu zaczęło dokuczać jej zdrowie, a w 2013 roku musiała zmierzyć się z najboleśniejszym ciosem...

 • Marcin Mayzel, syn pary aktorskiej Zofii Merle (75 l.) i Jana Mayzela, przegrał walkę z chorobą nowotworową. Miał 42 lata.

 • Zofia Merle: Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej

  Przez lata Zofia Merle (79 l.) była iskrą dla wszystkich wokół. Teraz role się odwróciły...

 • Braciszek dla Pawełka

  ...i poprosi, by od października przyjęli go do siebie na stancję. Zdradzamy, że doktor Lubicz wcale nie będzie miał ochoty udzielać gościny synowi Bolka. Zacznie marudzić, że to obcy człowiek w domu na co(...). Dodajmy, że studentem będzie zachwycona także pani Stenia (Zofia Merle). Pochwali się Lubiczom, że ten sympatyczny młody człowiek proponował jej tabletki na ból głowy a właściwie na wszystko...

 • Polskie hity na jesień 2011

  ...obiektem westchnień dwóch kolegów. Do Polski przyjadą Aleks Lubiniecki (Olgierd Łukaszewicz) i jego syn Xawery (Łukasz Garlicki), który marzy o odzyskaniu całego ogromnego majątku rodziny. Młody(...) wyląduje w szpitalu, a Weronika będzie chciała usunąć ciążę! Wiele się wydarzy w życiu Michała Brzozowskiego (Robert Kudelski). Nie dość, że straci w kasynie pieniądze Borysa (Ołeh Sawkin), to jeszcze...

 • Opania zostaje w "Na dobre i na złe"

  Media obiegła wiadomość, że Bartosz Opania ma zamiar odejść z serialu "Na dobre i na złe"!

 • Same gwiazdy w nowej komedii

  Andrzej Grabowski, Marian Opania, Edward Linde-Lubaszenko i Anna Cieślak wystąpili w komedii "Piksele", która trafi do naszych kin w maju. Film, według własnego scenariusza, wyreżyserował Jacek Lusiński.

 • Gala Gwiazd w Międzyzdrojach

  Plenerowe pokazy filmów w plażowej scenerii, koncerty i spektakle, a także spotkania z gwiazdami filmu, teatru i najpopularniejszych telewizyjnych seriali oraz wakacyjna szkoła tańca - to propozycje tegorocznej Gali Gwiazd Międzyzdroje 2008. Weźmie w niej udział około stu artystów, w tym Iwona Pavlović, która w ramach imprezy poprowadzi kura tańca.

Wideo na temat: syn zofii merle
 • Zmarł jedyny syn Zofii Merle

  Marcin Mayzel, syn aktorki Zofii Merle, przegrał walkę z choroba nowotworową.

 • Syn Boży

  Nowa ekranizacja najsłynniejszej historii świata ukazuje całe życie Chrystusa – od narodzin przez Jego nauczanie, ukrzyżowanie aż po zmartwychwstanie. W poruszającym kinowym obrazie nakręconym z epickim rozmachem przez twórców bijącego rekordy popularności serialu "Biblia" w tytułowej roli będziemy podziwiać portugalskiego aktora Diogo Morgado, a jako Marię pamiętną z dwukrotnie nominowanej do Złotego Globu roli w "Dotyku anioła" Romę Downey.

 • Siódmy syn

  Film jest ekranizacją pierwszego tomu książki fantasy dla młodzieży autorstwa Josepha Delaneya. Opowiada historię 13-letniego chłopca, który zostaje oddany pod opiekę tajemniczemu mężczyźnie, od którego uczy się egzorcyzmów i innych sztuk magicznych pozwalających pokonać ciemne moce. Chłopiec musi stawić czoła wielu niebezpieczeństwom.