• Informacje na temat:

  synek glinki

Artykuły na temat: synek glinki
 • Kasia Glinka znalazła idealnego faceta!

  Nowy parter Kasi Glinki to mężczyzna z krwi i kości. Otacza miłością aktorkę, ale też troszczy się o synka z jej poprzedniego związku...

 • Katarzyna Glinka: Wielkanoc w gronie najbliższych

  Katarzyna Glinka bardzo chciałaby, aby jej synek Filip wspominał kiedyś święta tak ciepło, jak ona wspomina Wielkanoce, które jako dziecko spędzała w towarzystwie ukochanej babci.

 • "Barwy szczęścia": Katarzyna Glinka nauczy synka, jak robić pisanki

  Katarzyna Glinka, czyli Kasia Górka z "Barw szczęścia", bardzo chciałaby, aby jej synek Filip wspominał kiedyś święta tak ciepło, jak ona wspomina Wielkanoce, które jako dziecko spędzała w towarzystwie ukochanej babci.

 • Glinka wróciła do pracy

  Katarzyna Glinka, szczęśliwa mama Filipa, wróciła do pracy. Miesiąc po urodzeniu synka śliczna aktorka pojawiła się na planie "Barw szczęścia".

 • Katarzyna Glinka rozstała się z ukochanym?! Tygodnik zdradza kulisy

  ...- zdradza osoba z planu.   Rozstanie przeżywa również synek aktorki, Filip (4 l.), który zdążył się już zaprzyjaźnić z Jarkiem. Chłopiec po raz kolejny doświadcza takiej sytuacji. Dwa lata temu Kasia(...) cenne. W tamtym czasie cierpiała nie tylko z powodu rozpadu małżeństwa, którego mimo jej wysiłków nie udało się uratować, ale przeżywała także śmierć ukochanego taty, Kazimierza Glinki.   - Czas...

 • Katarzyna Glinka: Cały jej świat legł w gruzach

  Kilka ostatnich miesięcy spowodowało, że Katarzyna Glinka znalazła się na rozstaju życiowych dróg. Czy zdoła sobie z tym poradzić?

 • Kasia Glinka: Moim synkiem zajmuje się niania

  ...do przedszkola i bardzo chętnie bierze udział w zajęciach. Jestem zaskoczona tym, jak świetnie tam sobie radzi. Kiedy ja poszłam do przedszkola, pierwszy rok przepłakałam. Mój synek jest więc bardzo(...), jak dobrze znosi pobyt w przedszkolu, już mnie to nie bolało. Synek był już z panią w Tajlandii. Nie boi się pani zabierać go w tak odległe zakątki? K.G.: - Filip od małego połknął bakcyla...

 • Glinka została mamą

  Gwiazda serialu "Barwy Szczęścia" Katarzyna Glinka została szczęśliwą mamą. W czwartek, 2 lutego, aktorka urodziła synka Filipa.

 • Katarzyna Glinka załamana perspektywą rozwodu!

  Wieść o tym, że mąż Katarzyny Glinki wyprowadził się z ich wspólnego mieszkania i zamierza wkrótce złożyć w sądzie dokumenty rozwodowe, lotem błyskawicy obiega stołeczne salony. Serialowa Kasia Górka(...), by ponownie przemyślał swą decyzję i rozważył możliwość dania ich związkowi jeszcze jednej szansy. Nawet najbliżsi znajomi Katarzyny Glinki nie wiedzą, co jest przyczyną rozpadu jej małżeństwa...

 • Glinka świętuje 35. urodziny

  Katarzyna Glinka kończy w czwartek, 19 kwietnia, 35 lat. Dla aktorki będą to pierwsze urodziny, które spędzi ze swoim synkiem Filipem.

Zdjęcia na temat: synek glinki