• Informacje na temat:

  synek mamusi

Artykuły na temat: synek mamusi
 • ​Magdalena Stużyńska: Mamusie źle wychowują synów!

  ...walczę ze stereotypowym polskim schematem rodziny i myśleniem o podziale ról, który mamy wdrukowany. Nie ma we mnie zgody na zasadę: 'mamusia robi za synka wszystko'" - wścieka się Stużyńska(...). Zauważyłam, a moje przyjaciółki potwierdziły to spostrzeżenie, że mężczyznom wyjątkowo trudno trafić skarpetkami do kosza, ponieważ tak zostali wychowani przez mamusie. Ich potrzeby są najważniejsze...

 • "Carte Blanche" : Wbrew regułom

  Najnowszy film Jacka Lusińskiego ("Piksele") opowiada historię Macieja Białka - lubelskiego nauczyciela, który przez kilka lat ukrywał, że traci wzrok, aby nadal uczyć młodzież.

 • "Przyjaciółki": Związek Anki i Maćka a nadopiekuńcza mamusia

  ...niezapowiedzianych wizyt nadopiekuńczej mamusi? Przekonamy się już 2 kwietnia, oglądając "Przyjaciółki" o 21.05 w Polsacie!

 • Sandra Bullock: Wszystko przez mój uśmiech

  Znamy ją wszyscy. W dodatku trudno o człowieka, który by jej nie lubił. Dla Amerykanów Sandra Bullock to dziewczyna z sąsiedztwa o pięknym uśmiechu. Właśnie zaskoczyła decyzją o... planowanej dłuższej przerwie w pracy.

 • Joanna Racewicz o zawieszeniu w TVP. Zdradziła, jak pocieszył ją synek!

  Joanna Racewicz (44 l.) została zawieszona przez szefostwo TVP w obowiązkach prowadzącej programu "Pytanie na śniadanie". Do tej pory nie komentowała tej sprawy. Teraz postanowiła nieco się do niej odnieść. Zdradziła, w jaki sposób wsparł ją jej synek.

 • Tomasz Karolak walczy o przetrwanie

  W "rodzince.pl" jako Ludwik Boski borykał się z wychowaniem trzech synów. W nowym serialu "BarON24" gra właściciela podupadającej stacji benzynowej na prowincji, który musi sobie radzić i z komornikiem, i z gangsterami.

 • Joanna Racewicz: Synek wyrwał ją z rozpaczy!

  ...spowodowaną tragiczną śmiercią ojca przechodzi też mały Igor. Gdy 5-letni synek pani Joanny dopytywał: „A gdzie jest tata”, odpowiadała: „W niebie”. Igor: „A czy możemy tam polecieć samolotem?”. Ona(...) i poprosił: „Mamusiu, nałóż inne czarne”. Nie potrafił inaczej powiedzieć, że chce, żeby mama włożyła wreszcie coś jasnego, kolorowego. Kiedyś przyznała, że trudno jej oglądać filmy i zdjęcia z wakacji...

 • Karolak ma syna!

  Tomasz Karolak po raz drugi został tatą. Viola Kołakowska - partnerka aktora - urodziła ślicznego, zdrowego chłopca!

 • Jagna Marczułajtis: Kumulacja nieszczęść mną wstrząsnęła!

  ...w koszmar.  "Miał żal, że kupiłam mieszkanie w Krakowie i chcę mieszkać tam, a nie w Łodzi z jego ukochaną mamusią" – zdradziła Jagna.  "Wieczorami wychodził. Wracał nad ranem pijany" – opowiadała.  Mimo...

 • Wszystkie kobiety... Chudego

  W serialu "Chudy i jego ludzie" wystąpi plejada urodziwych i zdolnych aktorek. Dorota Segda, Edyta Olszówka, Anna Cieślak, Paulina Chapko, Anna Samusionek i Ewa Borowik to tylko niektóre nazwiska, które będzie można zobaczyć w produkcji.

Wideo na temat: synek mamusi
Dyskusje na temat: synek mamusi
 • Re: Lekarz - najlepszy przyjaciel widza

  PAPIEROWE RĄCZKIPapierowe rączki,nie zaznały pracy, bo synek, mamusi,wszystko miał na tacy.Jaruś dbrzoe miał,więc ukończył prawo,ale za to został..życiowym fajtłapą.Nie poznał kobiety;jest sam, bez rodzinynie ma prawa jazdy,zakupf3w nie czyni.Jest tak nieporadnyjak na lodzie żaba,i orszak podwładnych,musi mu pomagać.Do niezaradności Jarka, doszło i lenistwo,bo zamiast na grf3b brata,jeździ... na