• Informacje na temat:

  synowie brangeliny

Artykuły na temat: synowie brangeliny
 • Syn Brangeliny wraca do babci

  Podczas jednej z ostatnich podróży rodzina Jolie-Pitt zatrzymała się w Wietnamie, gdzie ośmioletni Pax, adoptowany syn hollywoodzkiej pary, spotkał się ze swoją biologiczną babcią.

 • Syn Brangeliny na dużym ekranie

  Najstarszy syn Angeliny Jolie i Brada Pitta , Maddox , zadebiutuje jako aktor. Chłopiec zagra główną rolę w filmie przygodowym "Battling Boy".

 • Kolejna adopcja Brangeliny

  To nie żart - Angelina Jolie (32 l.) i Brad Pitt (43 l.) chcą adoptować czwarte dziecko. Tym razem jest to chłopiec z Czech. Aktorka kręci tam swój kolejny film i urządza sobie regularne wypady do jednego z tamtejszych katolickich domów dziecka.

 • Córka Brangeliny zmieni płeć?

  Czyżby Shiloh , pięcioletnia córeczka Brada i Angeliny , tak bardzo chciała być chłopcem, że jej rodzice rozważają operację zmiany płci?

 • Matka Pitta uratuje jego związek?

  Brangeliny?

 • Angelina Jolie i Brad Pitt pozwali tabloid

  ...charytatywnej. Zobacz również: Koniec Brangeliny?!

 • Dom dla Aniston, pieniądze dla Pitta

  Była hollywoodzka para Jennifer Aniston (37 ., "Wykolejony" ) i Brad Pitt (42 l., "Troja" ) spotkała się, by uregulować ekonomiczne szczegóły rozwodu. Aniston zatrzyma wartą 29 milionów dolarów rezydencję. Pitt zachowa kontrolę nad wpływami firmy produkcyjnej Plan B Productions.

Wideo na temat: synowie brangeliny
 • Syn Boży

  Nowa ekranizacja najsłynniejszej historii świata ukazuje całe życie Chrystusa – od narodzin przez Jego nauczanie, ukrzyżowanie aż po zmartwychwstanie. W poruszającym kinowym obrazie nakręconym z epickim rozmachem przez twórców bijącego rekordy popularności serialu "Biblia" w tytułowej roli będziemy podziwiać portugalskiego aktora Diogo Morgado, a jako Marię pamiętną z dwukrotnie nominowanej do Złotego Globu roli w "Dotyku anioła" Romę Downey.

 • Siódmy syn

  Film jest ekranizacją pierwszego tomu książki fantasy dla młodzieży autorstwa Josepha Delaneya. Opowiada historię 13-letniego chłopca, który zostaje oddany pod opiekę tajemniczemu mężczyźnie, od którego uczy się egzorcyzmów i innych sztuk magicznych pozwalających pokonać ciemne moce. Chłopiec musi stawić czoła wielu niebezpieczeństwom.

 • Jak ojciec i syn

  "Jak ojciec i syn" to subtelny i poruszający portret współczesnej rodziny, film dla każdego kto jest lub chciałby zostać rodzicem. Państwo Nonomiya pewnego dnia odkrywają, że od sześciu lat wychowują nie swoje dziecko - w szpitalu ich syn został zamieniony z innym chłopcem. Szybko odnajdują drugą poszkodowaną rodzinę i równie szybko sprawę rozwiązują w sądzie. Decyzje zapadają, ale dylematy i emocjonalne rozdarcie pozostają. Obie rodziny muszą rozważyć, co zrobić ze świadomością, że przez...