• Informacje na temat:

  synowie diany

Artykuły na temat: synowie diany
 • Pogrzeb księżnej Diany pełen był niedomówień

  Pogrzeb Diany odbył się 6 września 1997 r. w Opactwie Westminsterskim. Za trumną z ciałem księżnej podążali pogrążeni w smutku jej synowie: 15-letni książę William i 12-letni książę Harry, brat Karol(...) mld widzów z 60 krajów na całym świecie. Gdy podano wiadomość o śmierci księżnej Diany, opłakujący ją Brytyjczycy z niecierpliwością oczekiwali jakiejkolwiek reakcji ze strony rodziny królewskiej...

 • Koncert dla księżnej Diany

  W związku ze zbliżającą się 10. rocznicą śmierci księżnej Diany, jej synowie William i Harry postanowili uczcić ją koncertem z udziałem licznych gwiazd.

 • Niezwykły ślub kamerdynera Lady Diany!

  Na brytyjskim dworze królewskich pracuje mnóstwo osób. Ale mało którą poznajemy z nazwiska.  On zasłynął z książek, m.in. „W królewskiej służbie”, w której opisał jego służbę u księżnej Diany.  Paul Burrell pracował na dworze od 18. roku życia przez 21 lat. Był kamerdynerem, najpierw Elżbiety II, a od 1987 roku żony księcia Karola.  Bardzo się przyjaźnili. Stał się powiernikiem jej sekretów...

 • Zaśpiewają dla Diany

  Ponad 30 wykonawców pojawi się na scenie stadionu Wembley w niedzielę, 1 lipca, by uczcić pamięć księżnej Diany. Charytatywny koncert poprowadzą sir Elton John oraz książęta William i Harry - synowie zmarłej Diany.

 • Powstanie nowy pomnik księżnej Diany. Gdzie zostanie umieszczony?

  Pomnik księżnej Diany, postawiony w siedzibie londyńskiego Harrodsa, wkrótce wróci do Mohammeda Al-Fayeda. W zamian nowy pomnik księżnej stanie w innym miejscu - tuż obok pałacu Kensington.

 • Koncert ku czci Diany

  Ponad 60 tysięcy ludzi przyszło w niedzielę na londyński stadion Wembley, gdzie odbył się koncert z okazji 46. urodzin zmarłej tragicznie przed 10 laty księżnej Diany. Obowiązki gospodarzy przejęli synowie Lady Di i księcia Karola - książęta William i Harry.

 • Szokujące doniesienia o kochanku księżnej Diany

  ...​Dodi Al-Fayed (†42 l.), kochanek księżnej Diany (†36 l.), zaopatrywał przyjaciół bywających na imprezach w słynnym klubie w kokainę? Tak wynika z rewelacji opublikowanych w nowej książce Marka Fleischmana.

 • Najwierniejsi fani tragicznie zmarłej księżnej Diany składali w środę, 31 sierpnia, w Londynie kwiaty przed pałacem Kensington, aby upamiętnić ósmą rocznicę jej śmierci. Lady Diana zginęła w 1997 roku w wypadku samochodowym w Paryżu.

 • ...i paparazzich. Gazety wielokrotnie rozpisywały się na temat jej romansów. Jednym z kochanków Diany był James Hewitt. Płomienny romans połączył ich w latach 80. i trwał około pięciu lat. Diana na dwa(...). Gazety przekonują uparcie, że Hewitta i młodszego syna Diany łączy uderzające podobieństwo. Choć w przeszłości już odnosił się do tej kwestii, postanowił po raz kolejny uciąć spekulacje. Udzielił...

 • Koncert dla księżny Diany oficjalnie

  W 2007 roku odbędzie się koncert poświęcony tragicznie zmarłej księżnie Dianie - to już oficjalna informacja, którą zaanonsowali jej synowie William i Harry. Przedsięwzięcie, w którym udział wezmą gwiazdy światowego formatu, będzie miało miejsce 1 lipca na londyńskim Wembley.

Wideo na temat: synowie diany
 • Meghan i Harry oraz Kate i William łączą siły. Ale zwrot akcji!

  Od dawna sporo plotkuje się o rzekomym konflikcie między Meghan a Kate. Podobno panie wybitnie za sobą nie przepadają i doszło do tego, że skłóciły ze sobą także braci - Harry'ego i Williama. Jednak ostatnie wydarzenia mogą zadać kłam tym spekulacjom. Synowie Diany oraz ich żony połączyli siły. O co chodzi? Cała czwórka zaangażowała się w projekt związany ze zdrowiem psychicznym. Książęce pary

 • Syn Boży

  Nowa ekranizacja najsłynniejszej historii świata ukazuje całe życie Chrystusa – od narodzin przez Jego nauczanie, ukrzyżowanie aż po zmartwychwstanie. W poruszającym kinowym obrazie nakręconym z epickim rozmachem przez twórców bijącego rekordy popularności serialu "Biblia" w tytułowej roli będziemy podziwiać portugalskiego aktora Diogo Morgado, a jako Marię pamiętną z dwukrotnie nominowanej do Złotego Globu roli w "Dotyku anioła" Romę Downey.

 • Siódmy syn

  Film jest ekranizacją pierwszego tomu książki fantasy dla młodzieży autorstwa Josepha Delaneya. Opowiada historię 13-letniego chłopca, który zostaje oddany pod opiekę tajemniczemu mężczyźnie, od którego uczy się egzorcyzmów i innych sztuk magicznych pozwalających pokonać ciemne moce. Chłopiec musi stawić czoła wielu niebezpieczeństwom.