• Informacje na temat:

  synowie gwiazd

Artykuły na temat: synowie gwiazd
 • Leonowi Myszkowskiemu i Allanowi Krupie zaproponowano udział w kulinarnym show "Top Chef Gwiazdy". Czy skłócone matki chłopców, Justyna Steczkowska (43 l.) i Edyta Górniak (43 l.), pozwolą synom wystąpić razem?

 • Syn Pierce'a Brosnana został modelem

  Jaki ojciec, taki syn - można powiedzieć o rodzinie Brosnanów. Syn słynnego Pierce'a, Dylan, właśnie stawia pierwsze kroki w show-biznesie. Jako model zaliczył mocny debiut - został zaangażowany do kampanii tak uznanej marki jak Saint Laurent.

 • 16-letni syn znanego aktora popełnił samobójstwo!

  Aktor z serialu "Synowie anarchii" stracił niedawno własnego syna. David Labrava poinformował o tej tragedii na Instagramie...

 • Jacek Kopczyński: Synowie są ze mnie dumni

  Aktor Jacek Kopczyński opowiada o tym, jak się żyje z gwiazdą rocka, co lubią jego synowie i kto uprzykrza mu życie.

 • Małgorzata Rozenek: Jakie nazwisko noszą jej synowie?

  ...identyfikatorów, które dostaje każdy wolontariusz. Przy okazji wyszła na jaw mała ciekawostka. Okazuje się, że synowie Małgorzaty, Staś i Tadzio, nie noszą jak większość dzieci tylko nazwiska swojego(...) również trzymamy za nich kciuki! *** Już dziś możesz wesprzeć WOŚP! Czekamy na Ciebie na www.pomagam.interia.pl *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • Syn Amaro jurorem w "Hell's Kitchen"

  Okazuje się, że wizyta 5-letniego syna Wojciecha Modesta Amaro na planie trzeciej edycji "Hell's Kitchen" nie była przypadkowa. Nicolas nie tylko miał szansę zobaczyć na czym polega praca jego taty w telewizji, ale sam został jurorem w programie.

 • Wielkanoc gwiazd

  ...do Wielkanocy zaangażowana jest cała rodzina - mąż gwiazdy "Klanu" Paweł Królikowski, czyli Kusy z "Rancza", ich dwie córki i trzej synowie (w tym Antoni, który od pewnego czasu nie mieszka już(...) w garnku z barwnikiem - opowiada Joanna Moro. Gwiazda "Talianki" zdradziła w rozmowie z magazynem "Party", że jej synowie uwielbiają tradycyjną wielkanocną zabawę litewską - toczenie jajek...

 • "Sędzia" : Z ojca na syna

  Wyniosły "kołnierzyk" w bardzo drogim garniturze korzysta z toalety w przerwie w procesie sądowym. Wpada na niego wzburzony prokurator, którego adwokat przypadkiem obsikuje. Taka zabawa dorosłych "chłopców", hardych przeciwników; próba wyprowadzenia z równowagi drugiej strony sporu to pierwsza scena filmu "Sędzia" Davida Dobkina, w którym celebryci adwokatury są zmuszeni powrócić do rodzinnej przeszłości.

 • Robert Gonera wyczekuje spotkania z synami

  ...o Piastach. Ma nadzieję, że jego synowie też zainteresują się dziejami naszego kraju i będą ten serial oglądać. *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:(...) czeka na święta Bożego Narodzenia, by spotkać się z chłopcami. - Muszę jeszcze kupić im prezenty gwiazdowe, ale to przyjemne zajęcie - cieszy się. Wreszcie stanął na nogi, dostaje więcej zawodowych...

 • Shakira urodziła drugiego syna

  W czwartek (29 stycznia) na świat przyszło drugie dziecko kolumbijskiej wokalistki Shakiry i hiszpańskiego piłkarza Gerarda Pique.

Zdjęcia na temat: synowie gwiazd
Wideo na temat: synowie gwiazd
 • Siostra Joanny Kulig gwiazdą nowego serialu

  Justyna Schneider to gwiazda serialu TVN "Zakochani po uszy". – Gram Patrycję, siostrę głównego bohatera Piotra, jestem samotną matką, wychowującą trzech synów. Dodatkowo przygarnęliśmy ze schroniska suczkę – mówi aktorka. Czy męczą ją porównania do znanej siostry Joanny Kulig? Posłuchajcie... (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Syren Ariel: Nowa gwiazda internetu?

  Eryk Weber na co dzień studiuje kulturoznawstwo. W czasie wolnym pływa w poznańskich basenach... w ogonie syreny. O byciu syrenem marzył do dziecka. Co o pasji syna uważa jego mama? Jak Eryk reaguje na komentarze internautów? W "Dzień Dobry TVN" mężczyzna opowiedział o swoim stylu życia. Ile kosztuje profesjonalny syreni ogon? (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Małgorzata Kożuchowska: nie chcę sobie odbierać możliwości cieszenia się czasem spędzanym z synem

  Aktorka zamierza w tym roku wrócić do teatru i na plan filmowy. Chce jednak tak planować kolejne zobowiązania, aby jak najwięcej czasu spędzać z 2-letnim synkiem. Gwiazda twierdzi, że chłopiec jest obecnie w wieku, w którym przebywanie z nim jest wyjątkową przyjemnością.

Dyskusje na temat: synowie gwiazd
 • Re: Najdziwniejsze imiona polskich gwiazd

  Hejka! Moi synowie mają imiona po idolach. Mój pierwszy synek Justin ma imię po Bieberze a drugi Alwaro po Solerze. Teraz znów jestem w ciąży z facetem, którego kochałam a który okazał się draniem i pal. antem! Otóż Abdul jest Syryjczykiem, mieszkamy razem w Niemczech. Gdy mu powiedziałam, że chcę dziecku dać na imię David, po Davidzie Podsiadło (wiem, że będzie to chłopiec) to omal mnie nie

 • Re: "Wiedźmin": Historia wielkiego rozczarowania

  po znajomościach (synowie i córki dawnych gwiazd), w połączeniu z dźwiękowcami dają taki efekt że nie da się zrozumieć filmu, brakuje w Polsce mega gwiazd które przyciągałyby do kin ludzi jak magnes

 • Re: Sławni synowie sławnych ojców

  Co za bzdura! Prawda jest taka, że dzieci dawnych gwiazd są cienkie jak barszcz i gdyby nie nazwiska występowali by jedynie w tesco na promocjach. Jedynie nazwiska sprawiają, że ktoś ich do tej szmiry zwaną dumnie telewizją w ogóle zatrudnia.

 • Re: "Cisza nad rozlewiskiem": W przygotowaniach do świąt pomagają jej synowie

  ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, Mega piękna kobieta. Bardzo się różni od tych naszych "gwiazd" od siedmiu boleści.