• Informacje na temat:

  synowie marcina millera

Artykuły na temat: synowie marcina millera
 • Marcin Miller musiał zaakceptować decyzję żony!

  ...jak w domu. Mąż musiał przyjąć do wiadomości jej decyzję. Z chwilą wyprowadzki żony wielkie miasto straciło dla Marcina Millera magiczną moc. Bez ukochanej Ani nic go nie cieszyło, szybko spakował więc(...)Lider zespołu Boys, Marcin Miller (45 l.), 2 lata temu wyprowadził się z rodzinnego domu w Ełku. W stolicy kupił ładny apartament. Zamieszkał w nim z ukochaną żoną Anią. Synowie są już dorośli...

 • Marcin Miller z grupy Boys zamiast egzotycznych podróży woli wypoczynek nad polskimi jeziorami.

 • Przełomowe wydarzenie w życiu Marcina Millera tuż-tuż!

  Tylko dwa miesiące dzielą Marcina Millera (47 l.) i jego żonę Annę od przełomowych wydarzeń w życiu. Para przygotowuje się do ślubu starszego syna Allana (27 l.).

 • Lider Boys moczy kija

  Marcin Miller (38 l.) znalazł sobie nową pasję.

 • Marcin Miller sprawił mamie niezwykłą niespodziankę!

  ...w rozmowie z Rewią. W ciągu kilku dni elegancki domek holenderski na kółkach stanął obok starego barakowozu, który dziś służy jako magazyn. A pani Maria zaprosiła Marcina z synami, Allanem (24

 • Ile zarabia gwiazda disco polo

  Lider zespołu Boys Marcin Miller zapracowany jest, jak mało kto. Jego zespół bije rekordy popularności, a dzięki koncertom zarabia fortunę.

 • Marcin Miller dzięki niej ocalił rodzinę! Nie zawsze było kolorowo

  Marcin Miller (48 l.) może cieszyć się poukładanym życiem rodzinnym i pracą, którą kocha. Jednak nie zawsze tak było i wokalisto omal nie stracił tego, co dla niego jest najważniejsze.

 • Boys: "Seks jest nieziemski"

  Marcin Miller, lider discopolowego zespołu Boys, nie wyobraża sobie życia bez seksu. "Tyle że w grę wchodzi wyłącznie seks z moją żoną" - zastrzega.

 • Marcin Miller porzucony przez żonę

  ..."Jestem uzależniony od seksu z moją żoną, od jej cudownego ciała", "nie wyobrażam sobie życia bez seksu. Tyle że w grę wchodzi tylko seks z moją żoną" - to niedawne cytaty z Marcina Millera (38 l.), lidera legendarnego zespołu disco-polo. Muzyk nie zawsze był idealnym małżonkiem. Z jego brukowcowych wynurzeń dowiedzieliśmy się, że w okresie świetności Boysów Marcin, delikatnie rzecz ujmując, nie...

 • Marcin Miller (38 l.), lider zespołu Boys, i jego żona Anna (37 l.) obchodzą 18. rocznicę ślubu.

Wideo na temat: synowie marcina millera
 • Millerowie

  Film przedstawia historię handlarza marihuany, który postanawia wycofać się z interesu. Zanim jednak zakończy swoją przestępczą działalność musi wykonać swoje ostatnie duże zlecenie. Udając ojca rodziny wyjeżdżającego na wycieczkę ma za zadanie przemycić 600 kilogramów "towaru"!

 • Syn Boży

  Nowa ekranizacja najsłynniejszej historii świata ukazuje całe życie Chrystusa – od narodzin przez Jego nauczanie, ukrzyżowanie aż po zmartwychwstanie. W poruszającym kinowym obrazie nakręconym z epickim rozmachem przez twórców bijącego rekordy popularności serialu "Biblia" w tytułowej roli będziemy podziwiać portugalskiego aktora Diogo Morgado, a jako Marię pamiętną z dwukrotnie nominowanej do Złotego Globu roli w "Dotyku anioła" Romę Downey.

 • Siódmy syn

  Film jest ekranizacją pierwszego tomu książki fantasy dla młodzieży autorstwa Josepha Delaneya. Opowiada historię 13-letniego chłopca, który zostaje oddany pod opiekę tajemniczemu mężczyźnie, od którego uczy się egzorcyzmów i innych sztuk magicznych pozwalających pokonać ciemne moce. Chłopiec musi stawić czoła wielu niebezpieczeństwom.